Vizesiz ve Kolay Seyahat Koşulları İle Öne Çıkan Yurt Dışı Şirket Gezileri

22 Aralık 2021

Yaşadığımız küresel pandemi sürecine rağmen gündelik hayattaki kısıtlamaları en az seviyede hissedeceğiniz, kolay prosedürlerle seyahat edebileceğiniz, vizesiz ve ekonomik destinasyonlar ile uzun süredir ertelenen Yurt Dışı Şirket Gezilerinizi artık gerçekleştirebilirsiniz!

“Yurt Dışı Şirket Gezileri’’ bayi ve çalışan bağlılığını artırma, pozitif çalışma ortamı yaratma ve memnuniyeti yükselterek mutlu işgücü ortamı oluşturmak için kullanılan en verimli yöntemlerden biri.  İletişimi geliştirme ve sağlamlaştırma açısından elverişli bir ortam oluşturan yurtdışı seyahatler, kurumsal ve aynı zamanda sosyal etkileşimi teşvik etmesi açısından da oldukça önemli.

JULES VERNE MICE olarak A’dan Z’ye tüm süreçlerini yönettiğimiz, şirket hedefleriniz doğrultusunda yaratıcı etkinliklerle zenginleştirdiğimiz yurt dışı gezilerimiz ile 360 derece hizmet sunuyor, size sadece güzel sürprizler yaşatıyoruz!

Kurum içi enerjinizi yükseltip güçlendirmek, bayi veya çalışanlarınızı ödüllendirip, motivasyonlarını arttırmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız, vize ihtiyacı olmadan kolay prosedürlerle seyahat edebileceğiniz, birbirinden keyifli destinasyonlardan birini seçin, gerisini bize bırakın.

Birbirinden güzel sokakları, kültürel mirası ve sabahın erken saatlerine kadar devam eden gece hayatı ile Lviv; yüzyıllar öncesine dayanan zengin tarihi ile Kiev; Balkanların Paris’i Belgrad; tarih boyunca İpek Yolu’na ev sahipliği yapan Bişkek’te gezilecek çok yer, keşfedecek çok şey var!

LVIV- UKRAYNA

UNESCO Dünya Miras Listesi’nde bulunan Lviv; birbirinden güzel sokakları, kültürel mirası, kaliteli restoranları, müzeleri, kafeleri, barları ve sabahın erken saatlerine kadar devam eden gece hayatı ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. Pasaporta ihtiyacınız olmadan, yeni kimlik kartınızla seyahat edebileceğiniz Lviv’de iki doz BionTech aşınız mevcutsa; PCR testi veya karantinaya ihtiyaç duymadan otelinize yerleşerek, şehri keşfedebilirsiniz. 3 gece, 4 gün 5.899 TL’den itibaren fiyatlarla kurumlara özel LVIV ŞİRKET GEZİSİ detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

BELGRAD – SIRBİSTAN

7000 yıllık geçmişi ile Avrupa’nın en eski şehirlerinden, Balkanların Paris’i Belgrad, İstanbul ve Atina’dan sonra Kuzey Doğu Avrupa’nın en büyük üçüncü şehri. Tuna ve Sava nehirlerinin birleşim noktasında yer alan başkent, ülkenin kültür, ekonomi, bilim ve eğitim merkezi. Şehrin tabi ki en popüler olduğu yanı, gece hayatı. 170’den fazla gece kulübüyle, sınır komşularından bile hafta sonu turist çekmeyi başaran Belgrad’da eğlence sabah mesai saatine kadar devam ediyor. İki doz BionTech aşınızı olmanız durumunda, seyahat tarihinden 48 saat önce alınacak negatif PCR testi ile Belgrad’a vizesiz seyahat edebilir, karantina uygulaması olmadan şehrin tadını çıkarabilirsiniz. 3 gece, 4 gün 6.299 TL’den itibaren fiyatlarla kurumlara özel BELGRAD ŞİRKET GEZİSİ detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

KIEV – UKRAYNA

Yüzyıllar öncesine dayanan zengin tarihi, muhteşem gece hayatı, pasaport veya vize olmadan seyahat edilebilmesi ve uygun fiyatlarıyla her zaman önemli bir destinasyon olan Kiev, pandemi sonrasında da bu popülerliğini devam ettiriyor. İstanbul’dan uçuş mesafesi ile sadece 1 saat 45 dakika uzaklıkta olan Kiev tarihi meydanlarıyla, geniş parklarıyla, kafeleriyle, restoranlarıyla ve uygun fiyatlı gündelik hayatıyla şehre gelen misafirleri keyifli bir tatil imkanı sunuyor. İki doz aşınızı olduysanız, herhangi bir PCR testine ihtiyaç duymadan, vizesiz Kiev’e seyahat edebilir, karantina uygulaması olmadan şehrin tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. 3 gece, 4 gün 6.599 TL’den itibaren fiyatlarla kurumlara özel KIEV ŞİRKET GEZİSİ detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

BİŞKEK – KIRGIZİSTAN

Tarih boyunca İpek Yolu’na ev sahipliği yapan, Rus kültürünün izlerinin hissedildiği Bişkek; geniş bulvarları, tertemiz caddeleri, şehri neredeyse boydan boya kesen kocaman ve yemyeşil park, kafe ve şık restoranları ile Orta Asya şehrinden ziyade, elit bir Avrupa şehrini andırmakta. İki doz aşınızı olduysanız, herhangi bir PCR testine ihtiyaç duymadan, vizesiz Bişkek’e seyahat edebilir, karantina uygulaması olmadan şehrin tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. 3 gece, 4 gün 8.499 TL’den itibaren fiyatlarla kurumlara özel BİŞKEK ŞİRKET GEZİSİ detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Vizesiz ve kolay seyahat koşulları ile seyahat edebileceğiniz destinasyonlar uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Kurumlara Özel Yurt Dışı Şirket Gezilerimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da farklı destinasyonlarda kurumunuza özel gezi planlaması için

0212 266 63 63’den bizi arayabilir veya outgoing@julesverne.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

 

 

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.