Kurumlara Özel Geziler, Kurumlara Özel Yurt Dışı Gezileri, Yurt Dışı Şirket Gezileri

Yurtiçi Geziler

Lviv Şirket Gezisi

Tarih Aralığı:

Ekim-Aralık 2021 tarihleri arasında

3 Gece 4 Gün

Ücret:

Yer:

€ 419

Lviv Ukrayna

UNESCO Dünya Miras Listesi’nde bulunan Lviv, birbirinden güzel sokakları, kültürel mirası, kaliteli restoranları, müzeleri, kafeleri, barları ve sabahın erken saatlerine kadar devam eden gece hayatı ile gelen ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor.

Ukraynaca ‘’Lion’’ anlamına gelen ‘’Aslanlar Şehri’’ Lviv, ülkenin Polonya sınırında bulunuyor. II. Dünya Savaşı’nın izlerini en çok hissedeceğiniz şehirlerden biri olan Lviv, her yıl kendi nüfusundan fazla turisti ağırlıyor. (2019 yılı verisi yaklaşık 1.1 milyon)

Şehirde yapacak birçok aktivite bulunuyor. Bazı müzeler ücretsiz ziyaret edilebilirken, bazı müzelere de çok cüzi ücretlerle erişebilirsiniz. Yorulduğunuzda eski şehir meydanında bulunan, biri diğerine hiç benzemeyen ve kendine has konseptli kafelerde yorgunluk kahvenizi yudumlayabilir, akşam yemeğinde ise şık bir restoranda uygun fiyatlarla akşam yemeğinizi yiyebilir, şehrin keyfini gece çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Lviv’e gitmek için ise pasaporta ihtiyacınız yok. Yeni kimlik kartınızla Lviv’e seyahat edebilir, iki doz BionTech aşınız mevcutsa PCR testi veya karantinaya ihtiyaç duymadan otelinize yerleşip, şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

419 Eur’dan itibaren

 • Pegasus Havayolları ile uçuşlar
 • Lviv’de 3 gece 4* otelde tek kişilik odada kahvaltı dahil konaklama
 • Lviv Şehir Turu
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergileri

Lviv şirket gezilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 266 63 63’den bizi arayabilir veya outgoing@julesverne.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.