Vize Hizmetleri

 

Deneyimli, konusunda uzman ekiplerimiz ile kurumsal ve bireysel vize ihtiyaçlarınızda, başvuru işlemlerinizin en hızlı, çözüm odaklı ve sağlıklı şekilde sonuçlanması için tüm süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

Covid -19 salgını döneminde vize süreçleri ile ilgili güncel bilgiler ve sorularınız için vize.bolumu@julesverne.com.tr ’ye e-posta gönderebilirsiniz.

 • Schengen ülkeleri ve diğer birçok ülke konsolosluklarında & aracı kurumlarda akredite acenteyiz.
 • Online formları sizin adınıza doldurup, gerekli randevuları alarak başvuru dosyanızı hazır hale getirip, başvuruyu sizin adınıza yapıyoruz. Şahsen başvuru gerekmesi durumunda konsolosluk ve başvuru merkezinde karşılama hizmeti sunuyoruz.
 • Özel programımız sayesinde pasaport ve vize sürelerinin bitiminden önce hatırlatma yapıyoruz.
 • İstanbul, Ankara ve İzmir’de sektörde tecrübeli ekiplerimizle vize hizmeti sağlıyoruz.

JVSMART “Online Kurumsal Seyahat Rezervasyon ve Satınalma Platformu” ile kurumsal seyahat yönetimi artık çok daha kolay!

JVSMART yurt içi & yurt dışı tüm uçak bileti, konaklama, araç kiralama rezervasyon ve satın almalarını ayrıca vize başvurularını seyahat politikalarınız çerçevesinde hızlı ve güvenli bir şekilde 7/24 tek bir platform üzerinden gerçekleştirebileceğiniz ve yönetebileceğiniz akıllı bir sistem.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.