Vize Hizmetleri

 

Deneyimli, konusunda uzman ekiplerimiz ile kurumsal ve bireysel vize ihtiyaçlarınızda, başvuru işlemlerinizin en hızlı, çözüm odaklı ve sağlıklı şekilde sonuçlanması için tüm süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

Covid -19 salgını döneminde vize süreçleri ile ilgili güncel bilgiler ve sorularınız için vize.bolumu@julesverne.com.tr ’ye e-posta gönderebilirsiniz.

  • Schengen ülkeleri ve diğer birçok ülke konsolosluklarında & aracı kurumlarda akredite acenteyiz.
  • Online formları sizin adınıza doldurup, gerekli randevuları alarak başvuru dosyanızı hazır hale getirip, başvuruyu sizin adınıza yapıyoruz. Şahsen başvuru gerekmesi durumunda konsolosluk ve başvuru merkezinde karşılama hizmeti sunuyoruz.
  • Özel programımız sayesinde pasaport ve vize sürelerinin bitiminden önce hatırlatma yapıyoruz.
  • İstanbul, Ankara ve İzmir’de sektörde tecrübeli ekiplerimizle vize hizmeti sağlıyoruz.

JVSMART “Online Kurumsal Seyahat Rezervasyon ve Satınalma Platformu” ile kurumsal seyahat yönetimi artık çok daha kolay!

JVSMART yurt içi & yurt dışı tüm uçak bileti, konaklama, araç kiralama rezervasyon ve satın almalarını ayrıca vize başvurularını seyahat politikalarınız çerçevesinde hızlı ve güvenli bir şekilde 7/24 tek bir platform üzerinden gerçekleştirebileceğiniz ve yönetebileceğiniz akıllı bir sistem.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

    *Doldurulması zorunlu alanlar

    Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni için Tıklayınız.