Türk Hava Yolları ile Dünyayı En Avantajlı Fiyatlarla Keşfedin!

24 Mayıs 2024

Dünyayı keşfetmek hiç bu kadar avantajlı olmamıştı!

Mimarileri, şehir yaşamları ve köklü kültürleri ile göz kamaştıran dünyanın en çarpıcı ülkelerine Türk Hava Yolları konforu ile çok avantajlı fiyatlarla uçmaya ne dersiniz?

01 Kasım 2024 – 25 Mart 2025 tarihleri arasındaki seyahatiniz için 4 Haziran’a kadar uçak biletinizi alın, dünyanın en güzel destinasyonlarını Türk Hava Yolları’nın sunduğu konforlu uçuş deneyimiyle keşfetme fırsatı yakalayın!

Avrupa’dan Afrika ve Ortadoğu’ya kadar uzanan dünyanın dört bir yanındaki doğal ve tarihi güzelliklerle dolu birbirinden güzel ülkelerini keşfetmek için bu kampanyayı kaçırmayın!

Uçak biletinizi hemen satın almak için tıklayınız!

İstanbul’dan

 • Kahire 349 USD‘den başlayan fiyatlarla
 • Osaka 1251 USD‘den başlayan fiyatlarla
 • Bakü 169 USD‘den başlayan fiyatlarla
 • Amsterdam 199 USD‘den başlayan fiyatlarla
 • Roma 169 USD‘den başlayan fiyatlarla

Kampanya Detayları

Satış Dönemi: 21 Mayıs – 04 Haziran 2024
Seyahat Dönemi: 01 Kasım 2024 – 26 Mart 2025

 • Kampanya 21 Mayıs 2024 – 04 Haziran 2024 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 01 Kasım 2024 – 26 Mart 2025 arasında olan biletler için geçerlidir.
 • Kampanya; Türk Hava Yolları’nın düzenlediği Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Angola, Arjantin, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Benin, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Burkina Faso, Cezayir, Cibuti Cumhuriyeti, Çad, Çekya, Çin, Danimarka, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Eritre, Estonya, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahilleri, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gambia, Ggana, Gine, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, Hong Kong, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kolombiya, Kongo, Kosova, Kuveyt, Küba, Letonya, Libya, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Kuzey Makedonya, Mali, Malta, Mauritania, Mauritius, Meksika, Mısır, Moğolistan, Moldova, Nepal, Nijer, Nijerya, Norveç, Özbekistan, Pakistan, Panama, Polonya, Portekiz, Romanya, Ruanda, Senegal, Seyşeller, Sırbistan, Sierra Leone, Singapur, Slovenya, Somali, Sri Lanka, Sudan, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tanzanya, Tayvan, Tunus, Türkmenistan, Uganda, Umman, Ürdün, Venezuella, Yunanistan, Zambiya ve Türkiye çıkışlı / varışlı belirli parkurlardaki tarifeli seferlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretler tarih ve parkur bazında değişmektedir.
 • Kampanya kapsamında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika, Arjantin, Brezilya, Panama, Venezüella, Kolombiya ve Küba çıkışlı Türkiye çıkışlı / varışlı ücret sunulmamaktadır.
 • Avrupa bölgesi; Avusturya, Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, İsviçre, İsveç, İrlanda, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İspanya, Portekiz, Fransa, İtalya, Bosna Hersek, Sırbistan, Slovenya, Hırvatistan, Yunanistan, Malta, Kosova, Kuzey Makedonya, Karadağ, Romanya, Macaristan, Çekya, Polonya, Bulgaristan, Moldova, Estonya, Letonya ve Litvanya ülkelerini kapsamaktadır. Avrupa bölgesi için kampanya, tüm bölgeler çıkışlı uçuşlarda 27 Aralık 2024 – 12 Ocak 2025 tarihleri arasında, varışlı uçuşlarda ise 13 Aralık 2024 – 02 Ocak 2025 tarihleri arasında geçerli değildir. Söz konusu kampanya tarihleri; Romanya, Macaristan, Çekya, Polonya, Bulgaristan, Moldova, Estonya, Letonya ve Litvanya için Türkiye çıkışlı uçuşlarda 27 Aralık 2024 – 12 Ocak 2025 / 27 Mart 2025 – 31 Mart 2025 tarihleri arasında, varışlı uçuşlarda ise 13 Aralık 2024 – 02 Ocak 2025 tarihleri arasında geçerli değildir.
 • Afrika bölgesi; Fildişi Sahilleri, Benin, Ruanda, Uganda, Eritre, Sudan, Tanzanya, Zambiya, Mauritius, Seyşeller, Cezayir, Tunus, Nijerya, Kenya, Libya, Fas, Gana, Senegal, Mauritania, Gambia, Çad, Nijer, Gine, Mali, Sierra Leone, Burkina Faso, Mısır, Etiyopya, Somali, Cibuti Cumhuriyeti, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Gabon, Angola, Kongo, Kamerun ülkelerini kapsamaktadır. Afrika bölgesi için kampanya, Türkiye çıkışlı uçuşlarda 15 Aralık 2024 – 30 Aralık 2024 tarihleri arasında, varışlı uçuşlarda ise 01 Ocak 2025 – 10 Ocak 2025 tarihleri arasında geçerli değildir.
 • Orta Doğu bölgesi; Kuveyt, Bahreyn, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Ürdün, Katar, Lübnan, Suudi Arabistan ve İran ülkelerini kapsamaktadır. Ortadoğu bölgesi için kampanya, Türkiye çıkışlı uçuşlarda 27 Aralık 2024 – 12 Ocak 2025 tarihleri arasında, varışlı uçuşlarda ise 13 Aralık 2024 – 02 Ocak 2025 tarihleri arasında geçerli değildir.
 • Kampanya gidiş dönüş Economy Class uçuşlarda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında alınan biletlerde iade ve iptal işlemi gerçekleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan bilet fiyatlarına havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
 • İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında ve AJet uçuşlarında geçerli değildir.
 • Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

  Detaylı bilgi ve rezervasyon için;
  bilet-bolumu@julesverne.com.tr 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.