CREATIVE EVENTS

Hayallerimizde sınır tanımıyor, sizi dinliyor, ne görmeyi, yaşamayı hayal ettiğinizi anlıyor; “işte bu” dediğiniz projeleri hayata geçiriyor ve başarmanın hazzını birlikte paylaşıyoruz!

Yaratmanın başlangıcıdır düş gücü… Dilediğinizi düşler, düşlediğinizi amaçlar, amaçladığınızı yaratırsınız sonunda.” Bernard Shaw

Gelecekten ilham alan, meraklı, araştırmacı, yaratıcı, yeni fikirler üreten, heyecanlı, dinamik, dinlemeyi bilen, çözüm odaklı ekibimizle daha çok markaya, daha çok insana dokunmaya devam ediyoruz. Konsept oluşturma, geliştirme ve uygulama hizmetlerimiz; içerik yönetimi ve prodüksiyon sunum hizmetlerimiz ile fark yaratan projeleri hayata geçiriyoruz.

 • Açılış ve temel atma töreni
 • Sosyal sorumluluk projeleri
 • Roadshow organizasyonları
 • Gala yemekleri ve konsept partiler
 • Festivaller ve konser organizasyonları
 • Spor, sanat ve kültürel etkinlikler
 • Avm, gerilla ve saha aktiviteleri

 

KURUMLARA ÖZEL GEZİLER

Kurum içi enerjinizi yükseltmek, kurum kültürünüzü güçlendirmek, çalışanlarınıza sürprizler yaparak motivasyonlarını arttırmak, ekiplerinizi veya bayilerinizi ödüllendirmek mi istiyorsunuz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.