1998’den bu yana 90 kişilik deneyimli ekibimiz ile dünyanın her köşesinde fark yaratan kurumsal seyahatler, kurumsal etkinlikler ve kişiye özel seyahatler gerçekleştiriyor, kurumsal ve bireysel hizmetlerimizle çözüm ortağınız oluyor, “kurumunuz için”, “size özel” projeler, çözümler üretiyoruz.

İlham kaynağımız, “zamanın ötesinde ve zamansız” yaşamayı başaran fütürist, maceracı yazar Jules Verne gibi biz de gerçekleştirdiğimiz yaratıcı ve yenilikçi projeler, sınır tanımayan seyahatlerimizle trendleri belirliyor; yola birlikte çıktığımız tüm kurumlara bugünü değil geleceği yaşatıyoruz.

Başarının hazzını hiçbir şeye değişmeyen tecrübeli, yaratıcı ve çözüm odaklı ekibimizle olmayanı olduruyor, imkânsız görünen fikirleri hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Jules Verne Business ekibimiz tüm kurumsal seyahat ihtiyaçlarınızda; yurt içi & yurt dışı bilet, konaklama, vize, araç kiralama & transfer ve VIP servislerimiz ile turizmin her alanında hizmet veriyor.

Jules Verne Mice ekibimiz Türkiye’de ve dünyanın her noktasında ürün lansmanlarından bayi toplantılarına, gala gecelerinden roadshow organizasyonlarına, basın toplantılarından protokol gezilerine, kongre ve seminerlerden ödül seyahatlerine, basın gezilerinden özel davetlere, fuar katılımlarından eğitim toplantılarına yaratıcı ve fark yaratan etkinlikler gerçekleştiriyor.

Jules Verne Travel ekibimiz “KİŞİYE ÖZEL” seyahatler ile dünyanın tüm noktalarını ulaşılabilir kılıyor, kişiye özel hazırlanan programlar ile mükemmel bir seyahat deneyimi yaşatmayı hedefliyor!

BİZ KİMİZ?

Ayşe Yağcı Büyükpınar

Ayşe Yağcı Büyükpınar

Genel Müdür

Ayse.Yagci@julesverne.com.tr

Ozan Erarslan

Ozan Erarslan

Genel Müdür Yardımcısı / Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Ozan.Erarslan@julesverne.com.tr

Bade Başiplikçi

Bade Başiplikçi

Genel Müdür Yardımcısı / İş Geliştirme & Pazarlama

Bade.Basiplikci@julesverne.com.tr

Yonca Ertem

Yonca Ertem

Bireysel Özel Seyahat Hizmetleri Müdürü

Yonca.Ertem@julesverne.com.tr

Altan Şengül

Altan Şengül

Genel Müdür Yardımcısı / Kreatif Etkinlikler ve Organizasyonlar

Altan.Sengul@julesverne.com.tr

Nihal Yağcı

Nihal Yağcı

Vize ve İdari İşler Müdürü / Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Nihal.Bilgin@julesverne.com.tr

Semra Bülgin

Semra Bülgin

Genel Müdür Yardımcısı / Mali İşler

Semra.Bulgin@julesverne.com.tr

Senem Esmer Ekermen

Senem Esmer Ekermen

İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü

Senem.Esmer@julesverne.com.tr

Burak Batal

Burak Batal

Kurumsal Yurt Dışı Organizasyonlar Müdürü

Burak.Batal@julesverne.com.tr

GLOBAL
STANDARTLAR

Biz mükemmelin peşindeyiz! Olmayanı oldurmaktan, daha önce yapılmayanı yapmaktan aldığımız ilham ve güçle gerçekleştirdiğimiz etkinlik, organizasyon ve seyahatlerde yaratıcı ve fark yaratan hizmetlerimizle sınır tanımıyoruz. Uluslararası standartlarda, kusursuz hizmet verebilmek için lokal ve global işbirliklerinden güç alıyoruz.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?

Keşfetme tutkunuz hiç bitmiyorsa; hayal etmekten ve hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaktan asla vazgeçmiyorsanız; dinamik, yenilikleri takip eden, trendleri belirleyen bir ekibin parçası olmak için enerjinize güveniyorsanız; bireysel değil ekip ruhu ile hareket ederek projelerimizi en hızlı, en verimli ve yaratıcı şekilde gerçekleştirirken başarı hikayelerimizin bir parçası olmak istiyorsanız lütfen özgeçmişinizi bizimle paylaşın!

HR@julesverne.com.tr

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.