1998’den bu yana 65 kişilik deneyimli ekibimiz ile dünyanın her köşesinde fark yaratan kurumsal seyahatler, kurumsal etkinlikler ve kişiye özel seyahatler gerçekleştiriyor, kurumsal ve bireysel hizmetlerimizle çözüm ortağınız oluyor, “kurumunuz için”, “size özel” projeler, çözümler üretiyoruz.

İlham kaynağımız, “zamanın ötesinde ve zamansız” yaşamayı başaran fütürist, maceracı yazar Jules Verne gibi biz de gerçekleştirdiğimiz yaratıcı ve yenilikçi projeler, sınır tanımayan seyahatlerimizle trendleri belirliyor; yola birlikte çıktığımız tüm kurumlara bugünü değil geleceği yaşatıyoruz.

Başarının hazzını hiçbir şeye değişmeyen tecrübeli, yaratıcı ve çözüm odaklı ekibimizle olmayanı olduruyor, imkânsız görünen fikirleri hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Jules Verne Business ekibimiz tüm kurumsal seyahat ihtiyaçlarınızda; yurt içi & yurt dışı bilet, konaklama, vize, araç kiralama & transfer ve VIP servislerimiz ile turizmin her alanında hizmet veriyor.

Jules Verne Mice ekibimiz Türkiye’de ve dünyanın her noktasında ürün lansmanlarından bayi toplantılarına, gala gecelerinden roadshow organizasyonlarına, basın toplantılarından protokol gezilerine, kongre ve seminerlerden ödül seyahatlerine, basın gezilerinden özel davetlere, fuar katılımlarından eğitim toplantılarına yaratıcı ve fark yaratan etkinlikler gerçekleştiriyor.

Jules Verne Travel ekibimiz “KİŞİYE ÖZEL” seyahatler ile dünyanın tüm noktalarını ulaşılabilir kılıyor, kişiye özel hazırlanan programlar ile mükemmel bir seyahat deneyimi yaşatmayı hedefliyor!

BİZ KİMİZ?

Ayşe Yağcı Büyükpınar

Ayşe Yağcı Büyükpınar

Genel Müdür

Ayse.Yagci@julesverne.com.tr

Görkem Çakır

Görkem Çakır

Genel Müdür Yardımcısı / Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Gorkem.Cakir@julesverne.com.tr

Ozan Erarslan

Ozan Erarslan

Genel Müdür Yardımcısı / Kurumsal Yurt Dışı Organizasyonlar

Ozan.Erarslan@julesverne.com.tr

Bade Başiplikçi

Bade Başiplikçi

Genel Müdür Yardımcısı / İş Geliştirme & Pazarlama

Bade.Basiplikci@julesverne.com.tr

Yonca Ertem

Yonca Ertem

Bireysel Özel Seyahat Hizmetleri Müdürü

Yonca.Ertem@julesverne.com.tr

Altan Şengül

Altan Şengül

Kreatif Etkinlikler ve Organizasyonlar Müdürü

Altan.Sengul@julesverne.com.tr

Nihal Yağcı

Nihal Yağcı

Vize ve İdari İşler Müdürü / Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Nihal.Bilgin@julesverne.com.tr

Firdevs Papiroğlu

Firdevs Papiroğlu

Bilet Satış Müdürü / Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Firdevs.Papiroglu@julesverne.com.tr

Semra Bülgin

Semra Bülgin

Mali İşler Müdürü

Semra.Bulgin@julesverne.com.tr

GLOBAL
STANDARTLAR

Biz mükemmelin peşindeyiz! Olmayanı oldurmaktan, daha önce yapılmayanı yapmaktan aldığımız ilham ve güçle gerçekleştirdiğimiz etkinlik, organizasyon ve seyahatlerde yaratıcı ve fark yaratan hizmetlerimizle sınır tanımıyoruz. Uluslararası standartlarda, kusursuz hizmet verebilmek için lokal ve global işbirliklerinden güç alıyoruz.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?

Keşfetme tutkunuz hiç bitmiyorsa; hayal etmekten ve hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaktan asla vazgeçmiyorsanız; dinamik, yenilikleri takip eden, trendleri belirleyen bir ekibin parçası olmak için enerjinize güveniyorsanız; bireysel değil ekip ruhu ile hareket ederek projelerimizi en hızlı, en verimli ve yaratıcı şekilde gerçekleştirirken başarı hikayelerimizin bir parçası olmak istiyorsanız lütfen özgeçmişinizi bizimle paylaşın!

HR@julesverne.com.tr

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

    *Doldurulması zorunlu alanlar

    Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni için Tıklayınız.