Jules Verne Business Mice Travel olarak dünya çapında Virtuoso statüsüne sahip az sayıdaki seyahat şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Virtuoso, ne istediğini bilen gezginlere olağanüstü deneyimler sunan dünyanın en iyi seyahat danışmanlarından ve yenilikçi yaklaşımla hareket eden seyahat firmalarından oluşan özel bir topluluktur. Özel olanaklara, seyahat tekliflerine ve nadir deneyimlere ayrıcalıklı olarak erişimi olan ve yalnızca davet etme sistemiyle çalışan bir organizasyondur. Bu küresel ağın bir parçası olarak, Virtuoso ayrıcalıkları ile ek avantajlar sunarak seyahatlerinizi daha da keyifli hale getiriyoruz.

Amacımız, dünyanın her noktasında unutulmaz deneyimler yaşamanız! Dünyanın en iyi otellerinde deneyimleyeceğiniz  zenginleştirilmiş ekstra hizmetler, lüks sınıfa yükseltmeler ve kişisel dokunuşlar gibi Virtuoso ayrıcalıklarını keşfetmeye ne dersiniz?

Virtuoso’yu farklı kılan nedir?

Küresel Bağlantılar: Virtuoso seyahat danışmanınız, dünya çapında 2.200’den fazla seçkin hava yolu şirketi, gemi turu şirketleri, oteller, tatil köyleri ve önde gelen destinasyonlardaki kişisel bağlantılarını kullanarak sizin için çalışır.

Benzersiz Uzmanlık: Virtuoso seyahat danışmanları, dünya üzerinde en çok seyahat eden kişiler arasındadır. Kişisel seyahat deneyimlerinizi sizin için şekillendirip özelleştirirken, özellikle kendi deneyimlerinden yararlanırlar.

Kişiye Özel Seyahat Deneyimleri:  Küçük bir hafta sonu kaçamağından tutun, hayatınızın gezisi olarak nitelendireceğiniz seyahatlere kadar, Virtuoso çatısı altında hizmet veren bir danışmanın uzmanlığına güvenmek, seyahat deneyimlerinizi sizin ve sevdikleriniz için daha anlamlı kılar, yaşamdan alacağınız keyfi artırır ve bilinçli şekilde seyahat etmenin önemini daha da vurgular.

Güven: Virtuoso çatısı altında hizmet veren bir danışmanla iletişime geçtiğinizde, kişisel tercihlerinizin sizin için özel olarak tasarlanan tatil deneyimine her yönden yansıyacağını bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

Hangi otellerin, cruise seyahatlerinin ve gezilerin dahil olduğunu öğrenmek ve sunulan ek avantajlar hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayarak Virtuoso web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz: travel@julesverne.com.tr

Amacımız, dünyanın her noktasında benzersiz deneyimler yaşamanız! 

En değerli tatil anlarınızın tadını en verimli şekilde çıkarın! Seçeceğiniz destinasyona, ilgi alanlarınıza, bütçenize ve yaşamak istediğiniz deneyime göre hayalini kurduğunuz seyahat programını hazırlıyoruz.

Benzersiz Seyahat Deneyimlerine Açılan Kapınız

Dünyanın farklı noktalarında bulunan Virtuoso çatısı altındaki ayrıcalıklı ortaklarımız sayesinde, en değerli tatil anlarınızın tadını en verimli şekilde çıkarırsınız. Gitmek istediğiniz yer neresi olursa olsun, beklentilerinizin mükemmel bir şekilde karşılanmasını sağlayarak her ortamda ve her zaman aynı benzersiz hizmet kalitesi sunuyoruz.

*** VIP karşılama ve ağırlama

*** Kişiye özel deneyimler ve özel seyahat programları

*** Virtuoso ağına özel ve ayrıcalıklı erişimler

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz: travel@julesverne.com.tr

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.