YURTDIŞI ETKİNLİK VE ORGANİZASYONLAR

Tecrübe ve vizyonuyla fark yaratan ekibimiz ile dünyanın her noktasında unutulmaz deneyimlere imza atıyoruz. A’dan Z’ye tüm süreçlerini yönettiğimiz yenilikçi, yaratıcı Outgoing ve Incoming projelerimiz ile 360 derece hizmet sunuyor, size sadece güzel sürprizler yaşatıyoruz!

OUTGOING

Dünya avuçlarınızda! Gözünüzü kapatın ve haritadan bir nokta seçin; detaylarla biz ilgilenelim siz sadece keyfini çıkarın!

 • Şirket motivasyon gezileri
 • Şirket ödül gezileri
 • Basın ağırlama gezileri
 • Yönetim gezileri
 • Teknik inceleme gezileri
 • Spor organizasyonları katılımı
 • Fuar katılımı
 • Medikal kongre katılımı
 • Fabrika açılışları

INCOMING

Jules Verne ile Türkiye’yi gezen bilir!

Tahmin edileni değil beklenmeyeni hayata geçirmek en büyük motivasyonumuz… Yurt dışından gelen misafirleriniz için beklenti ve hedefleriniz doğrultusunda konsept geziler, programlar hazırlıyoruz. Onları; okuduklarının ötesinde yeni cümleler, duyduklarının ötesinde yeni sözler, yaşadıklarının ötesinde yeni deneyimlerle buluşturuyoruz.

KURUMLARA ÖZEL GEZİLER

Kurum içi enerjinizi yükseltmek, kurum kültürünüzü güçlendirmek, çalışanlarınıza sürprizler yaparak motivasyonlarını arttırmak, ekiplerinizi veya bayilerinizi ödüllendirmek mi istiyorsunuz?

Dünyanın her noktasında fark yaratacak içerikler ve sanat, kültür, tarih, doğa, gastronomi gibi temalar ile çeşitlendirdiğimiz Kurumlara Özel Gezilerimiz ile hizmetinizdeyiz!

A’dan Z’ye tüm süreçlerini yönettiğimiz, şirket hedefleriniz doğrultusunda yaratıcı etkinliklerle zenginleştirdiğimiz yurt içi ve yurt dışı gezilerimiz ile 360 derece hizmet sunuyor, size sadece güzel sürprizler yaşatıyoruz!

Türkiye’nin zengin rotalarından dünyanın ayrıcalıklı destinasyonlarına uzanan özel gezilerimizle keşfetmenin tadını çıkarın! Tecrübeli ekibimiz, alanında uzman rehberlerimiz eşliğinde sanat, gurme, tarih, doğa ve kültür rotaları ile keyifli deneyimler yaşayın!

Onlarca medeniyetin izi, kültürü ile harmanlanan bir Türkiye var avuçlarımızda. Antik kentlerinden sakin şehirlerine, kanyonlarından şelalelerine, muazzam mimariye sahip dini yapılarından UNESCO Dünya Mirası değerlerine Türkiye’nin henüz keşfedilmemiş güzelliklerini kurumunuza özel gezilerle yaşayın!

Yurt Dışı Şirket Gezileri bayi ve çalışan bağlılığını artırma, pozitif çalışma ortamı yaratma ve memnuniyeti yükselterek mutlu işgücü ortamı oluşturmak için kullanılan en verimli yöntemlerden biri.  İletişimi geliştirme ve sağlamlaştırma açısından elverişli bir ortam oluşturan yurtdışı seyahatler, kurumsal ve aynı zamanda sosyal etkileşimi teşvik etmesi açısından da oldukça önemli.

Kurumlara Özel Gezi içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.