Kurumsal Seyahat Yönetimi

Kurumsal seyahatlerinizde siz sadece işinize odaklanın! Maksimum verimlilik, tasarruf, güvenlik ve memnuniyet sağlamak için yanınızdayız. Zamanınızı ve bütçenizi en verimli şekilde değerlendirerek sizi her detayıyla memnun edecek seyahat deneyimleri yaşatıyoruz.

 • Zaman ve kaynakları doğru yönetiyoruz.
 • Yönetilebilen başarılı bir seyahat politikası oluşturarak, kurum yöneticileri ile birlikte uygunluğunu izleyip, raporluyoruz.
 • Seyahat harcamaları ve politikalara uygunluğu takip ederek ilerleyen dönemler için seyahat maliyetlerini planlıyoruz.
 • Seyahat onay politikası ile harcamaları kontrol ediyoruz.
 • JVSmart sistemimizi kurumunuza özel programlayıp, seyahat satın alma sürecini kolaylaştırıyoruz.
 • Deneyimli ve çözüm odaklı ekiplerimiz ile alternatif çözümler sunuyoruz.

Ayrıntılara önem veriyoruz! Farklı başlıklar altında hazırladığımız sabit raporlara ek olarak kurumunuzun ihtiyaçlarına özel ayrıntılı rapor başlıkları oluşturup, kurumsal seyahatlerinizden maksimum verimlilik almanızı sağlıyoruz.

JVSMART “Online Kurumsal Seyahat Rezervasyon ve Satınalma Platformu” ile kurumsal seyahat yönetimi artık çok daha kolay!

JVSMART yurt içi & yurt dışı tüm uçak bileti, konaklama, araç kiralama rezervasyon ve satın almalarını ayrıca vize başvurularını seyahat politikalarınız çerçevesinde hızlı ve güvenli bir şekilde 7/24 tek bir platform üzerinden gerçekleştirebileceğiniz ve yönetebileceğiniz akıllı bir sistem.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.