Kurumlara Özel Geziler, Kurumlara Özel Yurt Dışı Gezileri

Yurtdışı Geziler

Bişkek Şirket Gezisi

Tarih Aralığı:

1 Nisan - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında

3 Gece 4 Gün

Ücret:

Yer:

€ 619

Bişkek / Kırgızistan

Bişkek’e ilk geldiğinizde geniş bulvarları, tertemiz caddeleri, şehri neredeyse boydan boya kesen kocaman ve yemyeşil parkı, kafeleri, şık restoranları, modern AVM’leri ile aslında bir Orta Asya şehrine değil de elit bir Avrupa şehrine gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Tarih boyunca İpek Yolu’na ev sahipliği yapan şehir, son derece stratejik bir konuma sahip. Şehre 1.5 saat mesafede bulunan Balasagun şehrindeki Burana Kalesi yüzyıllar boyunca İpek Yolu’na gözetleme görevi yapmış. Bu meydan bir çok medeniyetin uzun yollardan gelip ürünlerini sergilediği ve takas ettiği bir pazar yeri olarak kullanılmıştır.

Kırgızistan 1991 yılında bağımsızlığına kavuştuktan sonra Bişkek adını alan şehir, bu tarihten sonra sürekli gelişme trendine girmiştir. Şehrin birçok noktasında Rus kültürünün izleri hissedilse de nüfusun tamamına yakını Türkçe konuşmakta veya anlamaktadır.

Kırgız mutfağı ise çok çeşitli ürünleri kullanabilen, geniş yelpazesi olan ve birçok özelliği ile Türk mutfağına çok benzeyen bir mutfak olarak gelen misafirlerine harika deneyimler yaşatıyor. Özellikle et ve hamur ürünleri ile yapılan yerel yemeklerin yanı sıra, şehirde uluslararası mutfakları deneyebileceğiniz onlarca kaliteli restoran bulunmaktadır.

Bişkek’in gece hayatı da Berlin, Paris, Milano, New York gibi şehirleri aratmayacak cinsten hareketli ve eğlenceli. Gece kulüplerinde eğlence sabahın erken saatlerine kadar devam ediyor.

Ülkenin para birimi SOM’un Türk Lirası’na  göre yaklaşık 10 birim daha değersiz olması Türk misafirler için alışverişi de oldukça cazip hala getiriyor. Şehrin her noktasında kredi kartınızı da güvenle kullanabilirsiniz.

Bişkek’e gitmek için vizeye ihtiyacınız yok. İki doz aşınızı olduysanız, herhangi bir PCR testine dahi ihtiyaç duymadan, Bişkek’e sorunsuz şekilde seyahat edebilir, karantina uygulaması olmadan şehrin tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz.   

 

619 Euro’dan itibaren;

 • Türk Havayolları ile uçuşlar
 • Bişkek’te 3 gece 5* otelde iki kişilik odada kahvaltı dahil konaklama
 • Bişkek Şehir turu
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergileri

 

Bişkek şirket gezilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 266 63 63’den bizi arayabilir veya outgoing@julesverne.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

COVID-19 tedbirleri kapsamında ülkelerin giriş kuralları, ülkelerin resmi mercileri tarafından günlük veya anlık olarak değiştirilebilmektedir. Seyahat etmek istediğiniz destinasyona ilişkin bilgi ve sorularınız için: outgoing@julesverne.com.tr

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.