Kurumlara Özel Geziler, Kurumlara Özel Yurt Dışı Geziler

Yurtdışı Geziler

Belgrad Şirket Gezisi

Tarih Aralığı:

1 Nisan - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında....

3 Gece 4 Gün

Ücret:

Yer:

€ 449

Belgrad / Sırbistan

7000 yıllık geçmişi ile Avrupa’nın en eski şehirlerinden, Balkanların Paris’i Belgrad kesinlikle görülmeye değer! Türk vatandaşlarının vize ihtiyacı olmadan seyahat edebildiği Belgrad, İstanbul ve Atina’dan sonra Kuzey Doğu Avrupa’nın en büyük üçüncü şehri. Tuna ve Sava nehirlerinin birleşim noktasında yer alan başkent, ülkenin kültür, ekonomi, bilim ve eğitim merkezi. Yüzyıllar boyunca defalarca harap olup, tekrar ayağa kalkan şehrin zenginliği çok sayıda ulusa ve uygarlığa ev sahipliği yapmasından kaynaklanıyor. Sava ve Tuna nehirlerinin kavuştuğu noktada yer alan Belgrad yemyeşil ormanlarla çevrili. Şehir renkli gece hayatı, geleneksel ve yenilikçi restoranları, butikleri ve müzeleriyle kendini sevdirmeyi başarıyor.

Yugoslavya döneminde de başkent olan Belgrad’ın Sırpça ismi olan Beograd, “beyaz şehir” anlamına gelse de esasen “ışıklı, ışık yayan şehir” betimlemesini vurguluyor. Eski Şehir (Stari Grad) ve Yeni Şehir (Novi Grad) olarak ikiye ayrılan şehrin tüm turistik aktiviteleri Eski Şehir bölgesinde toplanmış durumda. Yeni Şehir bölgesi ise AVM’leriyle, gökdelenleriyle şehrin modern yüzünü temsil ediyor.

İkinci Dünya Savaşı sırasında ağır ateş altında kalan şehirde, savaşın izlerini hala görmek mümkün. Bazı binalarda bombardımanın bıraktığı hasarlar hala korunuyor. 4 mevsimde de ayrı güzel olan Belgrad, kışın -20 dereceye yazın ise +30 dereceye uzanan çok çeşitli ama sert bir iklimin etkisi altında.

Şehrin tabi ki en popüler olduğu yanı, gece hayatı. 170’den fazla gece kulübüyle, sınır komşularından bile hafta sonu turist çekmeyi başaran Belgrad’da eğlence sabah mesai saatine kadar devam ediyor. Balkanların adeta milli içkisi olan “rakija” ile bir dolup bir boşalan kadehlerin ve yüksek enerjili Balkan müziklerinin başrol oynadığı geceler çok keyifli. Belgrad’da, “kafana” adı verilen müzikli restoranlar da eğlenmek için birebir, bununla beraber son derece kaliteli restoranlarda ve kafelerde çok uygun fiyatlara bir şeyler yiyip, içebilirsiniz de.

 

449 Euro’dan itibaren;

 • Türk Havayolları ile uçuşlar
 • Belgrad’da 3 gece 4* otelde iki kişilik odada kahvaltı dahil konaklama
 • Belgrad Şehir turu
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergileri

Belgrad şirket gezilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 266 63 63’den bizi arayabilir veya outgoing@julesverne.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

COVID-19 tedbirleri kapsamında ülkelerin giriş kuralları, ülkelerin resmi mercileri tarafından günlük veya anlık olarak değiştirilebilmektedir. Seyahat etmek istediğiniz destinasyona ilişkin bilgi ve sorularınız için: outgoing@julesverne.com.tr

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.