Kurumlara Özel Geziler, Kurumlara Özel Yurtdışı Gezileri, Yurtdışı Şirket Gezileri

Yurtdışı Geziler

Kiev Şirket Gezisi

Tarih Aralığı:

Ekim - Aralık 2021 tarihleri arasında

3 Gece 4 Gün

Ücret:

Yer:

€ 469

Kiev / Ukrayna

Yüzyıllar öncesine dayanan zengin tarihi, muhteşem gece hayatı, pasaport veya vize olmadan seyahat edilebilmesi ve uygun fiyatlarıyla Türk gezginler için her zaman önemli bir destinasyon olan Kiev, pandemi sonrasında da bu popülerliğini devam ettiriyor.

İstanbul’dan uçuş mesafesi ile sadece 1 saat 45 dakika uzaklıkta olan Kiev tarihi meydanlarıyla, geniş parklarıyla, kafeleriyle, restoranlarıyla ve uygun fiyatlı gündelik hayatıyla şehre gelen misafirleri keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

I.Dünya Savaşı sırasında büyük hasar gören şehirde savaşın izlerini hissetmek hala mümkün. Temmuz 2015’te adı ‘’Büyük Vatanseverlik Savaşı Müzesi’’ olarak değiştirilen, eski adıyla ‘’II. Dünya Savaşı Müzesi’’ şehirde mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında geliyor.

Kiev şehrini konuşurken gece hayatından bahsetmemek olmaz. Onlarca gece kulübü bulunan şehirde eğlence hafta içi ve hafta sonu ayırmaksızın 7 gün devam ediyor. Farklı konseptlerdeki kafeler, barlar ve gece kulüpleri dünyanın birçok noktasından gelen gezginlere ev sahipliği yapıyor.

Kiev’e gitmek için ise vizeye ihtiyacınız yok. İki doz aşınızı olduysanız, herhangi bir PCR testine dahi ihtiyaç duymadan, Kiev’e sorunsuz şekilde seyahat edebilir, karantina uygulaması olmadan şehrin tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

469 Eur’dan itibaren;

 • Türk Havayolları ile uçuşlar
 • Kiev’de 3 gece 4* otelde tek kişilik odada kahvaltı dahil konaklama
 • Kiev Şehir turu
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergileri

Kiev şirket gezilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 266 63 63’den bizi arayabilir veya outgoing@julesverne.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.