INCENTIVES

Tecrübe ve vizyonuyla fark yaratan ekibimiz ile dünyanın her noktasında unutulmaz deneyimlere imza atıyoruz. A’dan Z’ye tüm süreçlerini yönettiğimiz yenilikçi, yaratıcı Outgoing ve Incoming projelerimiz ile 360 derece hizmet sunuyor, size sadece güzel sürprizler yaşatıyoruz!

OUTGOING

Dünya avuçlarınızda! Gözünüzü kapatın ve haritadan bir nokta seçin; detaylarla biz ilgilenelim siz sadece keyfini çıkarın!

 

 • Şirket motivasyon gezileri
 • Şirket ödül gezileri
 • Basın ağırlama gezileri
 • Yönetim gezileri
 • Teknik inceleme gezileri
 • Spor organizasyonları katılımı
 • Fuar katılımı
 • Medikal kongre katılımı
 • Fabrika açılışları

INCOMING

Jules Verne ile Türkiye’yi gezen bilir!

Tahmin edileni değil beklenmeyeni hayata geçirmek en büyük motivasyonumuz… Yurt dışından gelen misafirleriniz için beklenti ve hedefleriniz doğrultusunda konsept geziler, programlar hazırlıyoruz. Onları; okuduklarının ötesinde yeni cümleler, duyduklarının ötesinde yeni sözler, yaşadıklarının ötesinde yeni deneyimlerle buluşturuyoruz.

KURUMLARA ÖZEL GEZİLER

Kurum içi enerjinizi yükseltmek, kurum kültürünüzü güçlendirmek, çalışanlarınıza sürprizler yaparak motivasyonlarını arttırmak, ekiplerinizi veya bayilerinizi ödüllendirmek mi istiyorsunuz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.