Jules Verne Özel Gezileri

Tecrübeli ekibimiz, alanında uzman rehberlerimiz ile sanat, gurme, tarih, doğa odaklı kültür rotaları ile hep görmek isteyip bir türlü fırsat bulamadığınız yerleri butik gezilerimizle keşfedin! Yeni dostlukların, yeni rotaların, keyifli deneyimlerin tadını çıkarın.

Çocuklu aileler için özenle hazırlanmış programlardan Anadolu’nun tarih ve lezzetlerle dolu kadim şehirlerine, Karadeniz’in yemyeşil yaylalarından Türkiye’nin paha biçilemez antik kentlerine, eşsiz İstanbul gezilerinden dünya standartlarındaki Türk bağ rotalarına uzanan seyahatlerimizle Jules Verne Travel’ın fark yaratan dokunuşunu deneyimlemenizi istiyoruz.

Hayal kurmak güzeldir, hayalleri gerçekleştirmek ise MÜKEMMEL!

Yeni tatlar keşfetmekten vazgeçmeyen bir gurme, sanatın hayata anlam kattığını düşünen bir sanat aşığı,  hatıraları saklamaktan keyif alan bir fotoğraf tutkunu ya da hayatının en özel gününü unutulmaz kılmak isteyen bir aşık… Hepsinin buluştuğu ortak nokta: SEYAHAT!

İlham Veren Seyahatler

Hayaliniz Avustralya’nın bakir doğasını keşfetmek, Machu Picchu’da sınırlara meydan okumak, Antarktika’da buzullarının arasında ilerleyen bir geminin içinde olmak, Kuzey Işıkları avına çıkmak, cruise gemilerinin giremediği su kanallarında lüks ve butik barkalarda yol almak ya da seyahat tutkunuzla birleşen düğün planınızı tropik bir adada gerçekleştirmek olabilir.

Hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmek için buradayız!

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

    *Doldurulması zorunlu alanlar

    Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni için Tıklayınız.