Vestel’den görme engellilerin hayatını kolaylaştıracak süper akıllı telefon!

17 Mart 2017

Vestel’in Turkcell’e özel ürettiği 4.5G uyumlu, süper akıllı telefonu Venus 5000’in tanıtımını 16 Mart Perşembe günü Four Seasons Hotel’de gerçekleştirdik. Venus 5000’in en büyük özelliği görme engellilere de hitap ediyor olması. Cihaz, erişilebilirlik ve Google Talkback uygulaması sayesinde kullanıcıyı sesli olarak bilgilendirebiliyor.

vestel venüs lansman

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan’ın ev sahipliğinde, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz basın toplantısında iki yönetici, “hızlı ve yerli” özellikleriyle duyurulan Venus5000’in önemini basın mensuplarıyla paylaştı. Vestel İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, “Vestel ve Turkcell önemli bir iş hacmi yaratıp istihdama ve Türkiye’ye büyük bir katma değer sağlıyor. Görme engellilerin hayatmı kolaylaştırmak adına araştırma ve geliştirme çalışmalarına da hız verdik. WeWALK adlı akıllı bastona fonlama desteği veren Turkcell’le önümüzdeki dönemde de işbirliklerimiz devam edecek” diye konuştu.

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.