Uludağ Kayak Otelleri

04 Ocak 2022

Bursa şehir merkezine 30 km mesafede yer alan; her yıl İstanbul, İzmir başta olmak üzere birçok şehirden kayak severin buluşma noktası Uludağ Kayak Merkezi iki bölgeye yayılan geniş bir alana sahip. Lift ve pist açısından zengin olan kayak merkezi tesisleşme konusunda da misafirlerine farklı alternatifler sunuyor.

Sizler için seçtiğimiz Uludağ’ın en keyifli kayak otelleri:

Grand Yazıcı

1.bölgede yer alan Grand Yazıcı 235 odası, SPA merkezi, çocuk kulübü, kayak ekipmanı mağazası ve kayak okulu ile Uludağ’ın en köklü otellerinden. Bağlantılı odaları ve aile odaları ile hem arkadaş grupları hem de çocuklu aileler için konaklama alternatifleri sunan Grand Yazıcı’nın kendine ait 2 pisti var.

Le Chalet Uludağ

Le Chalet Uludağ,  Dağ Evi 

Grand Yazıcı Hotel’in arkadaş grupları ve aileler için hayata geçirdiği Dağ Evi Uludağ otel konforu ve imkânlarından yararlanırken daha izole bir kayak tatili arayanlar için tasarlanmış. Otelden dağ evine ücretsiz transfer hizmeti ile ulaşım sorunu yaşamazken pistlere erişiminiz ise birkaç adımınızı alıyor. Geniş terası ile bembeyaz kar görüntülerinin tadını çıkarabileceğiniz müstakil dağ evi hizmetleri içerisinde garson, aşçı, güvenlik görevlisi ve transfer görevlisi servisleri de yer alıyor. Ahşap ağırlıklı mobilyalarıyla geleneksel dağ evi konseptinde dekore edilmiş.

Karinna Otel

Bir dağ otelinden fazlasını arıyorsanız 2. Bölgedeki Karinna Hotel Uludağ’daki kış sığınağınız olacak! Sonsuz gibi görünen beyazlığın ortasında, dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezi olarak misafirlerini ağırlayan Karinna Hotel 230 odasıyla hizmet veriyor. Standart ve süit kategorileri ile çiftler, aileler ve arkadaşlar için rahat konaklama seçeneklerine sahip ola otel SPA merkezi, kapalı yüzme havuzu, çocuk kulübü, kayak alanına doğrudan ulaşım imkânı, kayak mağazası ve kayak okulu ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

Karinna Hotel Çobankaya Orman KöşkleriKarinna Hotel Çobankaya Orman Köşkleri, Uludağ

Uludağ Oteller Bölgesi’ne 700 m. uzaklıktaki Çobankaya mevkiinde çam ormanının içerisinde yer alan 22 dağ evi ile Karinna Hotel Çobankaya Orman Köşkleri aradığınız izole tatili yaşatıyor. Kayak alanına doğrudan ulaşım imkânı sunan dağ evleri 2 katlı, ahşap tasarımı; tüm ihtiyaçları karşılayacak ev içi imkânları, barbekü köşesi ile evinizi aratmıyor.

Kaya Uludağ

Lüks dağ evi konsepti ile dekore edilen Kaya Uludağ yıllardır Uludağ’ın en popüler otellerinden biri. 2.bölgedebembeyaz pistler ortasında yer alan Kaya Uludağ pist ve orman manzaralı 128 odaya sahip. Sıcak tonlarda modern bir stille dekore edilen odaları, kayak alanına doğrudan ulaşım imkânı, kapalı yüzme havuzu, çocuk kulübü, kayak mağazası ve kayak okulu ile 2021 yılında da tercihiniz olacak. Otelin Güvenli Turizm Sertifikası olduğunu da belirtelim.

Bof Hotel

Quality Management Awards ödülü alan Bof Hotel Uludağ, kayak merkezinin 2.bölgesinde konumlanıyor. Kendine özgü mimarisi, modern dekoru ile evinizdeki konforu aratmayan Bof Hotel farklı kategorilerde toplam 168 oda ile hizmet veriyor. Aileler, arkadaş grupları ve çiftler için farklı kategorilerde konaklama imkânı sunan otelin çocuk kulübü de var. Kayak alanına doğrudan ulaşım imkânı sunan 3 restoranı olan, kayak mağazası ve kayak okulu hizmeti veren otelde ücretsiz kayak servisi de mevcut.

Ağaoğlu My Mountain

Uludağ 2. bölgede konumlanan Ağaoğlu My Mountain karlar altında bir kış masalı gibi görünüyor. Farklı kategorilerde 202 odası ile çiftler, arkadaş grupları ve aileler için konforlu konaklama seçenekleri sunuyor. SPA merkezi, oyun odası, çocuk kulübü, kayak mağazası ve kayak okulu bulunan Ağaoğlu My Mountain yeme-içme mekanlarıyla da pist dışındaki zamanınıza anlam katıyor.

Oksijen Zone 

Uludağ’ın en yenisi olan, Uludağ’ın 1.bölgesinin en yüksek rakımlı noktasında yer alan Oksijen Zone çam ormanları içerisinde konumlanıyor. Otel “Kişiye Özel Luxury Hizmet” mottosu ile misafir memnuniyeti çabasını tüm hizmetlerinde hissettiriyor. Dağ oteli mimarisine sahip olan otel odaları modern bir çizgide dekore edilmiş. Çocuklu ailelerin de düşünülerek tasarlandığı otel konumu gereği kayak pistlerinin ortasında bulunuyor.

Size özel kayak tatili programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.