Türkiye’nin En Güzel Otelleri Bu Yaza Hazır!

01 Temmuz 2020

Şimdi Türkiye’nin gördükçe hayranlık uyandıran köşelerini keşfetme zamanı! Isınan hava, parlayan güneş, masmavi deniz, mis gibi çiçek kokuları, yemyeşil manzaralar, hafif esen bir rüzgâr… “Yeni normal” ile birlikte tüm hijyen önlemlerini alarak sezona merhaba diyen Türkiye’nin konaklaması en keyifli otellerini sizler için hazırladık.

Bu Yaz Kuzey Ege’de Nerede Kalınır?

Behramkale

İlk rotamız Kuzey Ege… Özgün tasarımları, doğa içerisindeki konumları ile ayrıcalıklı hissedeceğiniz, Covid-19 önlemleri ile güven veren Kuzey Ege’nin en güzel otelleri için tıklayın!

Bu Yaz Cunda’da Nerede Kalınır?

Cunda Adası

Rum-Türk kültürünün izlerini taşıyan, ana karaya köprü ile bağlansa da deniz ortasında olmanın başına buyrukluğunu devam ettiren, özgür ruhlu bir Ege adası Cunda… Arnavut kaldırım taşlı sokakları, Taş evleri, balkonlardan taşan renkli çiçekler derken bir anda bu sevimli ada bohem ve sanata düşkün bir durak haline geldi. Cunda’nın en keyifli otelleri için tıklayın!

Bu Yaz Alaçatı’da Nerede Kalınır?

Alaçatı

Son yıllarda Türkiye’nin gözde tatil ve parti noktası olan Alaçatı bu yaz içinden geçtiğimiz süreçte temiz Ege havası ve masmavi denizinden faydalanabileceğimiz bir sığınak oldu. Özgün tasarımları, doğa içerisindeki konumları ile ayrıcalıklı hissedeceğiniz Alaçatı otelleri için tıklayın!

Bu Yaz Bodrum’da Nerede Kalınır?

Mandarin Oriental Bodrum

Herkesin kendi zevkine uygun bir Bodrum var. Doğa içerisinde, sakin ve gözlerden uzak, eğlenceli, hareketli, parti ağırlıklı bir tatil… Bodrum size hepsini verebilecek kadar zengin ve alternatifli! Hayalinizdeki Bodrum’u yaşamanız için dünyanın en lüks ve iddialı otellerinden ev konseptini yaşatan otellere bu yazın en havalı konaklama seçenekleri için tıklayın!

Bu Yaz Bozburun’da Nerede Kalınır?

Dağların ve tepelerin kavuştuğu deniz, samimiyetiyle insanı saran kıyı köyleri, sayısız saklı koy, meyve ağaçlarının kokuları ile Bozburun… Şatafatlı otellerin yerini zarafete bırakan, yapayı değil doğalı tercih eden Bozburun doğasıyla, yaşam felsefesi ile Türkiye’nin en güzel inziva köşesi. Doğaya sağladıkları uyum ile kalbimizi çalan Bozburun otelleri listemiz için tıklayın!

Bu Yaz Marmaris’te Nerede Kalınır?

D Maris Bay

Yeşilin her tonu ile ödüllendirilen, birbirinden özel olduğuna emin olduğumuz masmavi koyları, doğasını ve doğallığını kaybetmeyen köy ve kasabaları, antik kentleri, doğa parkurları ile Türkiye’nin en zengin ve sonsuz seçenekle donatılmış bölgesi. Her virajlı yolun sizi bir sürprize götürdüğü Marmaris’te doğa ve denizle bulaşacağınız en keyifli oteller için tıklayın!

Bu Yaz Fethiye’de Nerede Kalınır?

Seaview Faralya Hotel

Muğla’nın tabiat güzellikleriyle kutsanmış kıyı bölgelerinden biri Fethiye… Eşsiz kıyıları, yeşillikler arasına saklanan otelleri, doğa rotaları ile şöhreti ülke sınırlarını aşıyor. Bu yaz doğa içerisinde, daha sakin bir tatil arzulayanlar için tasarımları, servisleri ile beğenimizi kazanan Fethiye otel koleksiyonu hazırladık. “Bu yaz Fethiye’de nerede kalınır?” diyorsanız tıklayın!

 

https://www.julesverne.com.tr/bizden-haberler/bu-yaz-fethiyede-nerede-kalinir

Size özel seyahat programı ve rezervasyon için
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 118 veya 132

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.