Tiflis’in Şifalı iklimi ile ünlü Kojori Bölgesi’nde Yenilenin!

13 Şubat 2020

Bioli Medical Wellness Resort’de 2 Gece Konaklamalı Sağlıklı Yaşam Programı

Şifalı havası ile ünlü olan Kojori’de 32 hektar alana yayılan bir orman içerisinde yer alan, World Luxury Hotel tarafından 2019 yılında “En iyi Lüks Orman Oteli” ödülüne layık görülen Bioli Medical Wellness Resort’ta bedeninizi ve zihninizi yenilemenin keyfini yaşamaya ne dersiniz?

Sizi vize telaşı olmadan, Gürcistan’ın yemyeşil ormanlarında ödüllü sağlık yaşam oteline davet ediyoruz… Detaylı Program için tıklayın!

Son birkaç yılda adını daha sık duymaya başladığımız Gürcistan turizmde önemli atılımlar içerisinde. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep etmeyen Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e 2 saat 15 dakikalık uçuşla ulaşıyor olmak da büyük kolaylık sağlıyor.

Tiflis’e 35 dakikalık bir araç yolculuğu uzaklığındaki Bioli Medical Wellness Resort ise Gürcistan’ın sağlıklı yaşam dünyasının yıldızı. İyileştirici özellikleriyle bilinen iklim bölgesi Kojori’de, çoğunluğu ormanlıktan oluşan tam 32 hektara yayılan bir yaşam merkezinden bahsediyoruz.

Belli paket programların yerine “kişiye özel” program hazırlanması Bioli felsefesinin temel taşı. Buraya geldiğinizde sizin ölçümlerinize, yaşam alışkanlıklarınıza uygun ve size özel hazırlanan sağlıklı yaşam programları bu yaklaşım sayesinde maksimum performans almanızı sağlıyor.

Oksijenin bile beden ve zihninize iyi geldiğini hissedeceğiniz sağlıklı yaşam oteli 2019 yılında World Luxury Hotel tarafından “En İyi Lüks Orman Oteli” ödülüne de layık görülmüş. Özel olarak tasarlanan ve çevre dostu olan kır evi konseptindeki odaları birbirinden bağımsız yerleştirilmiş. Herkesin yolculuğunun “özel ve biricik” olduğunu düşünen Bioli felsefesi otel odalarını da ayrı ayrı konumlandırarak tüm misafirlerine özel alan sunuyor.

Ormana bakan odanızda uyandıktan sonra gününüz nefes terapisi ve Nordic Walk yürüyüşleri ile enerji doluyor.
Geleneksel Gürcü terapilerinin yanı sıra medikal, tamamlayıcı, iyileştirici ve rahatlatıcı pek çok uygulama alanında tecrübeli, dünyadaki akademik gelişmelere dâhil olmuş bir ekip tarafından yönetiliyor. Gününüzün geri kalanı ise bu uzman ekibin hazırlayıp uyguladığı terapi ve tedavi deneyimleriyle geçiyor.

Sağlık ve stres yönetimi alanlarında farklı programları bulunan Bioli’de çağdaş fizik tedavi yöntemlerinden biri olan Kinezyoterapi uygulamalarından endemik fito kaynakları ile fonksiyonel beslenmeye kadar farklı ve öğretici deneyimler sizi bekliyor. Gürcistan’ın dağlık bölgelerinde yetişen şifalı bitkiler ile hazırlanan kürlerin insan vücuduna olumlu etkisini yine Bioli’nin size özel uygulamaları ile keşfedebilirsiniz.

Kendinizi terapilerle ödüllendirirken Bioli’de yemek molalarının geri planda kaldığını düşünmeyin! Doğanın gücünden ve tazeliğinden beslenen bir yaşam merkezinin restoranı da elbette güçlü tatlarla dolu.
Bioli’nin geniş manzaralı bölümünde yer alan restoranda geleneksel Gürcü tarifleri sağlıklı yaşam teknolojileri ile buluşuyor.

Gelin siz de 2 gece konaklamalı Bioli sağlıklı yaşam programı ile bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirin!

Şifalı Havası ile Ünlü Bioli Medical Wellness Resort’de Yenilenin!

Size özel seyahat programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 118

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.