Sevgililer Günü İçin Romantik Otel Önerileri

30 Ocak 2021

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Bu yıl, devam eden pandemi koşulları nedeniyle Sevgililer Günü deneyimleriniz biraz farklılık gösterse de sevgiyi ödüllendirmemize engel değil! Romantik bir hafta sonu geçirmek isteyenler için birbirinden özel otelleri sizin için seçtik. Güzel anılar biriktireceğiniz, özel deneyimler yaşayacağınız Sevgililer Günü otel önerilerimiz:

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Boğaz’ın kıyısında, Sarıyer’de görkemli Osmanlı döneminden kalma iki tarihi yalıda yer alan Six Senses Kocataş Mansions size sıra dışı bir butik otel deneyimi sunuyor.⁠ Otelin konumu öyle özel ki bir yüzünüz masmavi Boğaz manzarasına, diğer yüzünüz yemyeşil bir koru manzarasına bakıyor. Kişiye özel lüks deneyimlerin sürdürülebilir anlayışla sunulduğu otelde Osmanlı ihtişamı modern dokunuşlarla buluşuyor.⁠ Büyük bir özenle dekore edilen 43 odası bu tarihi atmosferde, nitelikli bir konaklama deneyimi vaat ediyor. Güne kuş cıvıltıları ve boğazın huzur veren sesiyle başlamak istiyorsanız bu büyülü ambiyansı kaçırmayın.

Six Senses Kocataş Mansions Sevgililer Günü Paketi

 • Seçtiğiniz oda kategorisinde, kahvaltı dâhil 2 kişi, 1 gece konaklama
 • 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel akşam yemeği

Argos in Cappadocia, Uçhisar

Condé Nast Traveler, World Luxury Hotel Awards, World Travel Awards gibi prestij sahibi seyahat ve konaklama platformlarından ödül alan Argos in Cappadocia başarılarına her yıl yenilerini ekliyor. Uçhisar’da eşsiz peri bacaları manzaralarına karşı konumlanan Argos in Cappadocia bir rüya oteli. Bölgenin yapısına uygun olarak, tarihi dokusu korunarak 1997 yılında başlayan restorasyon çalışmalarının 2010 yılında tamamlandığını ve her yıl yeni bir bölümün tamamlanarak otele dahil edildiğini biliyor muydunuz?

4 farklı kategoride 51 odası bulunan ve her odada farklı bir deneyim vaat eden Argos in Cappadocia sadece bir otel değil, tarihe, doğaya, sanata, sürdürebilirliğe inanan ve bu felsefesiyi benimseyenlerin buluşma noktası! Otelde konakladığınız sürece Kış Pikniği yapabilir, ücretsiz otel gezisine katılabilir, şarap tadımı yapabilir, gün doğumu kahvaltısı ile unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sadece otel misafirlerine sunulan masaj hizmetlerinden faydalanabiirsiniz.

Argos in Cappadocia Sevgililer Günü Paketi

 • Seçtiğiniz oda kategorisinde, kahvaltı dâhil 2 kişi, 1 gece konaklama
 • Giriş günü oda ikramı

NG Sapanca Enjoy, Sapanca

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Harika bir doğanın kalbinde yer alan NG Sapanca Enjoy, burada olduğunuz her saniyeyi güzelleştirmek üzerine kurulmuş. 5 yıldızlı otelden ne bekliyorsanız, NG Sapanca Enjoy size daha fazlasını sunuyor. Huzur dolu bir deneyim yaşamak isteyen, sakin ve sessiz bir zamana ihtiyaç duyanlar bu oteli çok sevecek. Modern mimarisi ve zarif stiliyle sofistike bir duruş sergileyen otelin farklı kategorilerde, orman veya göl manzaralı toplam 270 odası bulunuyor.

NG Sapanca Enjoy Sevgililer Günü Paketi

 • Seçtiğiniz oda kategorisinde, kahvaltı dâhil 2 kişi, 1 gece konaklama
 • Otele giriş günü odaya köpüklü şarap ve çikolata ikramı
 • 14 Şubat akşamı a la carte restoranda Sevgililer Günü Gala yemeği ve limitli yerli alkol servisi

Not:

*Otelin havuzları limitli kişi kuralı ile hizmet vermeye devam ediyor.
*SPA ve masaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
*Dilerseniz hafta sonu iki gece olarak da kalış yapabilirsiniz.

Richmond Nua Wellness-Spa, Sapanca

Sapanca Gölü’nün yanı başına inşa edilen Richmond Nua Wellness-Spa sahip olduğu manzaralarla tablo gibi duruyor. Yemyeşil bir bahçe içerisinde, çarşaf gibi uzanan bir göl görüntüsü ile Sevgililer Günü’nü geçirmek kulağa romantik geliyor değil mi? Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon Spa’sı olan Richmond Nua Wellness-Spa’nın 20 Suite, 14 Deluxe, 97 Superior olmak üzere farklı kategorilerde toplam 131 odası bulunuyor. Sakin ve sessiz atmosferi iyi yaşam konseptiyle buluşuyor. Sakin ve sessiz atmosferi iyi yaşam konseptiyle buluşuyor. Richmond Nua Wellness-Spa sevdiğinizle kendi ritüelinizi buluşturmak sizi bekliyor!

Richmond Nua Wellness-Spa Sevgililer Günü Paketi

 • Seçtiğiniz oda kategorisinde, kahvaltı dâhil 2 kişi, 1 gece konaklama
 • 14 Şubat akşamı limitsiz yerli içki ile Sevgililer Günü menüsü

Not:

*SPA ve masaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
*Dilerseniz hafta sonu iki gece olarak da kalış yapabilirsiniz.
*Otel ıslak alanlarının Covid-19 önlemleri nedeniyle geçici olarak kullanım dışı olduğunu belirtelim.

Alavya Hotel, Alaçatı

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Alaçatı’nın tam kalbinde ve bir o kadar kendi dünyasında Alavya Hotel… Açıldığı günden itibaren Alaçatı’nın ruhunu değiştiren Alavya sadece bir otel değil. İnce zevklerin, zarif tavırların, emek vermenin, doğayı sevmenin, üretmenin tam karşılığı. Her biri farklı bir dokunuşla dekore edilen 25 odası size gerçek bir Alaçatı deneyimi yaşatıyor. Sofranıza sunulan lezzetlerin doğallığı, otelin en güzel köşelerini süsleyen ve zanaatla bütünleşen ürünlerin güzelliği, minik bir vahaya dönüşen bahçesi Alavya Hotel’i sevmemizin başlıca nedenlerinden. Sevginin en güzel halini Alavya Hotel’in zarif ambiyansında yaşamaya davetlisiniz.

Size özel Sevgililer Günü programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.