Şehre Yakın İnziva Otelleri

24 Ocak 2021

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Hepimizin doğayla buluşmaya, şehirden izole olup birkaç gün dinlenmeye, seyahat etmenin, yolda olmanın tadını çıkarmaya ihtiyacı var. Şehirden fazla uzaklaşmadan, kendi özel aracınızla gidebileceğiniz inziva köşelerini hazırlarken Güvenli Turizm Sertifikası ile gerekli tüm önlemleri alan otelleri seçtik. Bolu’nun harika doğasını kucaklayan Abant’tan huzuru çağrıştıran Sapanca’ya, eski bir Anadolu kasabası olan Gerede’den Çanakkale’nin gözbebeği Eceabat’a uzanan şehre yakın inziva otelleri:

Abant, Bolu 

Abant Palace Hotel

Türkiye’nin ender doğal parklarından biri olan Abant, eşsiz tabiatı ile dört mevsim birbirinden özel manzaralar sunuyor ziyaretçilerine. El değmemiş güzelliğine maksimum saygı duyularak, doğayla uyumlu bir şekilde inşa edilen otelleri çok seviyoruz! Bu otellerden biri de Taksim International Group Hotels çatısı altında olan Abant Palace Hotel. Farklı kategorilerde 165 odası olan otelin farklı yeme-içme seçenekler ise size farklı alternatifler sunuyor. Manzaranız sadece doğa olsun istiyorsanız doğru adrese geldiniz! Güvenli Turizm Sertifikası olan otelde bakanlığın belirlediği kurallarda Covid 19 tedbirlerinin uygulandığını da ekleyelim.

Abant Lotus Hotel

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Abant’ın eşi zor bulunan doğasında küçük bir aile işletmesi olan Abant Lotus Hotel bir ev sıcaklığı hissiyatı ve konforuyla karşılıyor sizi. 27 odalı Abant Lotus’un iç mekânları ahşap mobilyaların sıcaklığı ile dekore edilmiş. Otel dekorasyonunda tercih edilen taş duvarlar, şömine, ahşap mobilyalar, yüksek tavan ortak alanları ile tam bir dağ evi hissiyatını veriyor. Zevkli kütüphanesi ile kendinize zaman ayırmanız için harika bir alan yaratan otelin bir özelliği de taze yöresel ve köy ürünleri ile hazırlanan Türk kahvaltıları.

Şömine karşısında bir şeyler içmek, doğada yürüyüşe çıkmak, sadece doğanın sesine kulak vermek istiyorsanız Abant Lotus sizi bekliyor. 2018, 2019 ve 2020 yıllarında Tripadvisor’da kullanıcıları tarafından oylanan ve son üç yıldır dünyanın en beğenilen %10 oteli arasına giren Abant Lotus Otel’de Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı kuralları uygulanıyor. Abant Lotus Hotel’de belirli bir süre için devam eden 3 gece kal 2 gece öde fırsatı olduğunu da ekleyelim.

Bolu

Gazelle Resort & SPA

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

150 dönümlük bir meşe ormanının içinde, bölgedeki tek yeşil 5 yıldızlı otel olan Gazelle Resort & SPA sizi, doğada ağırlarken bizim de tabiatın birer misafiri olduğumuzu unutmuyor. Tek bir ağaç kesilmeden, doğaya zarar vermeden inşa edilen otel projesi 300 yıllık bir meşe ağacını koruyabilmek için tamamen değiştirilmiş! Sürdürülebilir turizm felsefesi ile hareket eden otelin odaları size ev konforunu aratmazken sade dekorasyonuyla tüm ilginizi doğaya vermenizi istiyor. Güvenli Turizm Sertifikası olan otelde bakanlığın belirlediği kurallarda Covid 19 tedbirleri uygulanıyor.

Gerede, Bolu

The Sign Esentepe & Ski Center 

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Tertemiz havası, sakinliği ve doğa manzarası ile The Sign Esentepe & Ski Center, Bolu’nun Gerede ilçesinde konumlanıyor. 80 odalı otel modern bir stilde, maksimum konfor felsefesi ile dekore edilmiş. Otel aynı zamanda Uluslararası kayak federasyonu (FIS) tarafından onaylanmış 1,5 km uzunluğunda piste sahip Arkut Kayak Merkezi’ne 5 km mesafede yer alıyor. Başlangıç seviyesinde olanlar ve özellikle kayak sporuna yeni başlayacak çocuklar için uygun. Güvenli Turizm Sertifikası olan otelde bakanlığın belirlediği kurallar çerçevesinde Covid 19 tedbirleri uygulanıyor.

Sapanca, Sakarya

NG Sapanca Enjoy

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

5 yıldızlı otel algısına yeni bir boyut kazandıran NG Sapanca Enjoy, benimsediği “Hayat Enjoy’da güzel!” felsefesini otelin her alanında ve mekânında yaşatıyor. Harika bir doğa içerisinde modern mimaride, lüks detaylarla dekore edilen otelin orman, havuz ve göl manzaralı 246 Deluxe, 4 Suite olmak üzere toplam 270 odası bulunuyor. Hem çiftler, hem çocuklu aileler hem de kurumsal konaklamalar düşünülerek tasarlanan otel, herkesin hayalindeki tatili yaşatmakta iddialı.

Pandemi sürecinde Türkiye’nin yeni açılan ilk büyük oteli olma özelliğini taşıyan NG Sapanca Enjoy, Türk ve dünya mutfaklarından sunduğu lezzetleri, doğa aktiviteleri ile tam bir inziva adresi. Güvenli Turizm Sertifikası olan otelde bakanlığın belirlediği kurallar çerçevesinde Covid 19 tedbirleri uygulandığını ekleyelim.

Elite World Sapanca Hotel

Şehre yakın oteller

Doğa, SPA, Wellness ve aile oteli konsepti ile 2019 yılında açılan Elite World Sapanca Hotel, Sapanca’nın huzur veren doğasıyla tamamlanıyor. Doğallığı merkezine alan otelin 5 farklı kategoride toplam 500 odası bulunuyor. Doğadan aldığı ilhamı tüm otel dekorasyonuna yansıtan Elite World Sapanca Hotel’in tüm odaları modern bir çizgide ve sıcak tonlarla dekore edilmiş.

Konforlu ve aydınlık odalar otel avlusu, orman veya gölet manzaralı. Farklı konseptlerdeki restoran ve kafeleri sizi gastronomi yolculuğa çıkarıyor. Sertifikası olan otelde bakanlığın belirlediği kurallar çerçevesinde Covid 19 önlemleri uygulanıyor.

Richmond Nua Wellness-Spa

şehre yakın otel

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon Spa’sı olma özelliğine sahip olan Richmond Nua Wellness-Spa ile tanışma zamanı! Sapanca Gölü’nün kıyısında yer alan otel RICHMOND zincirinin 5 yıldızlı servis ayrıcalığını size yaşatıyor. Tatil ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan farklı kategorilerdeki toplam 131 odası Sapanca Gölü manzarasının huzur ve dinginlik veren atmosferiyle tamamlanıyor.

İyi yaşam konseptini, dekorundan servisine kadar her detayda sunmaya odaklanıyor. Restoran alternatifleri, doğa aktiviteleri ile şehirden kaçış için en keyifli adreslerden biri olan otel 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlıyor. Güvenli Turizm Sertifikası olan otelde bakanlığın belirlediği kurallarda Covid 19 tedbirleri uygulanıyor.

Eceabat, Çanakkale

Hotel Caeli

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Yemyeşil bir doğa içerisinde, bağlarla çevrili bir arazide, bir yanıyla kusursuz bir şarap evi diğer yanıyla eserleriyle sanat galerisini aratmayan Hotel Caeli. Lüks tanımını sanat, lezzet ve şarapla buluşturan Hotel Caeli’den sadece bir konaklama yeri olarak bahsetmek büyük haksızlık olur. Sofistike lüks anlayışı ile misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan otel bu amacına kesinlikle ulaşıyor!

Kendi bağlarında yetişen üzümlerden üretilen şarapları, özel tedavi ve bakımların uygulandığı SPA tesisi, çağdaş sanat koleksiyonu; yerelin ve doğalın merkeze alındığı gurme mutfağı ve elbette özenle dekore edilen konfor ve şıklığı buluşturan odalarıyla benzersiz! İsimlerini dünyanın seçkin üzümlerinden alan 21 odası da ev şıklığında. Güvenli Turizm Sertifikası olan otelde bakanlığın belirlediği kurallar çerçevesinde Covid 19 tedbirleri uygulandığını ekleyelim.

NOT:

Pandemi koşulları nedeniyle otellerde belirli alanlar kullanıma kapalı olacaktır. Detaylı bilgilendirmeyi aşağıda bulabilirsiniz: 

 • Koronavirüs ile mücadelede – ”Yeni Kısıtlama ve Tedbirler Genelgeleri”  kapsamında İçişleri Bakanlığının 30.11.2020 tarih ve 46676 sayılı yazısı doğrultusunda; Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu, SPA faaliyetlerinin durdurulması kararı verilmiştir.
 • Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Şehirden kaçış otelleri hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.