Sarıkamış Kayak Otelleri

04 Ocak 2022

Alpleri aratmayan kristal kar yapısı ile ünlü olan Sarıkamış Kayak Merkezi pistleri ve doğal yapısı ile hem Alp stili kayakçılar hem de snowboard tutkunları için elverişli. Sarıkamış’ın bir diğer özelliği ise karın 140 gün süreye kadar yerde tutuyor olması! 12 km uzunluğunda 9 pisti olan Sarıkamış bolca güneş aldığı için hava genelde berrak! 2700 metre yükseklikteki Cıbıltepe ile snowboard yapanlar için harika bir oyun alanı sunan kayak merkezi her seviye kayakçı için pist seçeneklerine sahip. Havalimanı ve şehir merkezine yaklaşık 55 km mesafedeki kayak merkezi Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinden biri.

Sarıkamış’ın En Keyifli Kayak Otelleri:

Kayı Snow Otel

Tepe Kayak Merkezi’ne kısa bir yürüme mesafesinde yer alan Kayı Snow Otel 92 odası, kayak alanına doğrudan ulaşım imkânı, SPA merkezi, kapalı yüzme havuzu, 4-18 yaş arası çocuklara özel kayak kampı ile hem arkadaş grupları hem de aileler için cazip.

Whitepark Hotel

Sarıkamış Kayak Merkezi’nde yer alan ve tek kişilik, çift kişilik, süit tipi toplam 46 odası bulunan Whitepark Hotel Güvenli Turizm Sertifikası ile 2022 kış sezonunda da kayak meraklılarını ağırlıyor. SPA hizmetleri, çocuk kulübü, kayak alanına doğrudan ulaşım imkânı, ücretsiz gidiş-dönüş havaalanı transfer servisiyle kayak sporuna ilgi duyan herkese hitap ediyor.

Size özel kayak tatili programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.