Dünyanın En Güzel Destinasyonlarını Porsche ile Keşfetmeye Ne Dersiniz?

21 Aralık 2023

Dünyanın en güzel rotalarını etkileyici bir spor otomobil performansı eşliğinde keşfedebileceğiniz, ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi keyifli olmaz mı? Cevabınız evet ise size güzel bir haberimiz var.  Dünyanın en güzel destinasyonlarını o rotaya uygun bir Porsche modeli ile deneyimleyerek unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Norveç’in ünlü fiyortlarından efsanevi Alp geçitlerine, İrlanda’nın büyüleyici atmosferinden Hırvatistan, Sicilya ve Güney Fransa gibi popüler Akdeniz destinasyonlarına kadar uzanan  büyüleyici rotalarda Porsche ile gezmek unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.

Siz sadece nerede, hangi deneyimi yaşamayı tercih edeceğinizi ve tarihi seçin, gerisini bize bırakın!

Buzullarda Sürüş Deneyimi

Alışılmışın dışına çıkıp, Kuzey Kutbu’nda heyecan verici bir sürüş keyfinin tadını çıkarmaya ne dersiniz? Buz üzerinde sürüş keyfi, 4 tekerlek üzerinde kış sporlarının büyüleyici dünyasına girmenizi sağlayacak. Deneyimli Porsche eğitmenlerinin desteğiyle kar ve buz üzerinde drift yapmayı öğrenmeye hazır mısınız?

Ne Zaman: 09-13 Ocak 2024 | 25-29 Ocak 2024 | 07-11 Şubat 2024 | 11-15 Şubat 2024 | 20-24 Şubat 2024 | 24-28 Şubat 2024 | 28 Şubat – 03 Mart 2024 | 04-08 Mart 2024

Namibya

Nefes kesen manzaralarıyla dünyanın en büyük kumulları, birçok vahşi hayvana yaşam alanı sağlayan doğal yaşam alanları ve göz kamaştıran otantik kamplarıyla Namibya kesinlikle keşfedilmesi gereken yerlerden. Buraya geldiğinizde Namib Çölü ve doğa koruma alanlarında benzersiz deneyimler yaşayabilir, Sossusvlei’nin derin kumlarında muhteşem sürüşlere katılabilir, Ay Manzarası’nda otantik çadır kampı yapabilir, arazi aracında yaban hayatı safarisine çıkabilir ve helikopter uçuşuyla Victoria Şelaleleri’ni ziyaret edebilirsiniz.

Ne Zaman: 07 – 16 Nisan 2024 | 19 – 28 Nisan 2024 | 30 Nisan – 9 Mayıs 2024

 

Sicilya

Pitoresk sokakları ve her dönemden kalan çeşitli tarihi mekanları ile Akdeniz’in en büyük adası Sicilya, doğal güzelliklerle çevrili huzurlu bir kaçış rotası. Antik Roma çağının izlerini takip edip, dünyanın en eski ve en büyüleyici yol yarışlarından biri olan Targa Florio efsanesini keşfedebileceğiniz Collesano’daki efsanevi Museo Targa Florio karşısında hayran olacağınız kesin. Uzaktan bile hayranlıkla iç çekmenize neden olacak Avrupa’nın en yüksek yanardağı Etna Dağı çevresinde yapacağınız panoramik bir helikopter uçuşu ile rüya gibi bir yolculuk yapmaya hazır olun.

Ne Zaman: 01 – 08 Mayıs 2024 | 12 – 19 Mayıs 2024

İrlanda

Engebeli kıyıların üzerindeki dik kayalıklar, pastoral koylardaki mistik adalar, nefes kesen manzaraların ortasındaki pitoresk gölleri ile İrlanda sizi rüya gibi bir deneyimle karşı karşıya bırakıyor. Vahşi Atlantik Yolu, Beara Çemberi ve Eski Askeri Yol gibi dolambaçlı rotalarda 5 günlük bir sürüş keyfi ile İrlanda’nın efsanelerle dolu kale ve şatoları keşfedilmek için sizleri bekliyor.

Ne Zaman: 19 – 26 Mayıs 2024

Norveç

Dünyanın en sürdürülebilir başkenti Oslo’dan pitoresk ve dolambaçlı kıyı kenti Trondheim’a kadar uzanan büyüleyici bir rotayı diğer Porsche tutkunlarıyla birlikte keşfetmeye ne dersiniz? Dünyadaki en güzel ve doğal sürüşlerden biri olan Atlantik Okyanusu Yolu’nun nefes kesici kıyı otoyolunda yapacağınız panoramik sürüş keyfi ile fiyortlar diyarını keşfetmeye hazır olun.

Ne Zaman: 1 – 6 Haziran 2024 | 8 – 13 Haziran 2024

Avusturya Alpleri

Serpantinleri ve dağları seviyorsanız Avusturya’nın geçiş yolları tam size göre. 1.600 metre yükseklikte, Almanya’nın en yüksek panoramik yolunda yapılan bu yolculuk, unutulmaz bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Gail Vadisi’nin eteklerinde cennet gibi bir konuma sahip, kristal berraklığındaki Weißensee Gölü ve muhteşem manzarasıyla göz kamaştıran Dolomit Dağları adrenalin dolu sürüş eğlencesi için sizleri bekliyor.

Ne Zaman: 30 Haziran – 4 Temmuz 2024 | 07 – 11 Temmuz 2024

Orta Alpler

Alpler, bir dağ silsilesinden çok daha fazlası. Hırslı Porsche sürücüleri için efsanevi geçişler, sürüş keyfinin zirvesini sunuyor. Alışılmışın dışında eşsiz dağ manzarasını keşfedebilir, en iyi restoranlarda yemek yiyebilir ve virajlarla dolu yollarda heyecan verici bir sürüş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Ne Zaman: 14 – 17 Temmuz 2024 | 21 – 24 Temmuz 2024 | 28 – 31 Temmuz 2024

Güney Fransa

Fransız Rivierası dünyanın en çok imrenilen destinasyonlarından biri. Fransa’nın güneyindeki heyecan verici bu rotalarda Akdeniz kıyılarının eşsiz zarafetini deneyimlemeye hazır olun. Buraya geldiğinizde Fransa’nın en güzel köylerinden biri olan Gourdon’u ziyaret edebilir, Monte Carlo Rallisi’nin bir parçası olan Col de Turini boyunca ilerleyebilir, St. Tropez’de dolaşabilir veya Akdeniz kıyısı boyunca ünlü “Hotel d Cap-Eden-Roc”a tekne turuna çıkabilirsiniz.

Ne Zaman: 04 – 10 Eylül 2024 | 12 – 18 Eylül 2024

Hırvatistan

Uzun Adriyatik sahili, otantik liman şehirleri ve sayısız ada manzarasıyla göz kamaştıran Hırvatistan, ziyaretçilerine sürüş heyecanından çok daha fazlasını sunuyor. Buraya geldiğinizde Adriyatik kıyısındaki güzel balıkçı köylerini ve liman şehirlerini ziyaret edebilir, trüf mantarının başkenti Livade’de özel ikramların tadını çıkarabilir, sahil boyunca ve dolambaçlı dağ yollarında etkileyici sürüş alanlarını fethedebilirsiniz.

Ne Zaman: 28 Eylül – 04 Ekim 2024 | 06 – 12 Ekim 2024

Toskana

Toskana, tıpkı Porsche gibi uzun ve köklü bir üne sahip. İster bir gurme ve şarap aşığı, ister ünlü ralli yarışının hayranı olmuş olun İtalya’nın en güzel bölgelerinden biri olan Toskana’da kendinizi tamamen evinizde hissedeceğiniz kesin.Toskana köylerinden geçerek küçük Pitigliano köyüne uzanan rüya gibi bir rota; sizi yalnızca Toskana’nın değil tüm İtalya’nın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Siena’ya götürüyor. Buraya geldiğinizde birçok farklı kapı ve geçit tipine dikkat etmeli ve Piazza del Campo’nun atmosferini içinize çekerek, kendinizi şımartma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Ne Zaman: 03 – 09 Ekim 2024 | 11 – 17 Ekim 2024

Güney İspanya  

Antik Romalılar’ın izinde giderek Avrupa’nın en tarihi bölgelerinden biri olan Güney İspanya’yı en baştan keşfetmeye ne dersiniz? Güney İspanya denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri kültürel ve mutfak mirası denildiğinde gurmeler için adeta bir El Dorado haline gelen Endülüs oluyor. Akdeniz kıyısı boyunca eşsiz manzaralar ve heyecan verici virajlar ilginizi çekiyorsa Malaga, Sevilla veya Arcos de la Frontera gibi dünyaca ünlü şehirler unutulmaz bir deneyim için sizleri bekliyor.

Ne Zaman: 18 – 24 Ekim 2024

 

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.