Palandöken Kayak Otelleri

04 Ocak 2022

Erzurum merkeze yarım saat mesafede, 3200 metre yükseklikte bir kayak deneyimine ne dersiniz? Alp disiplini ve snowboard için uygun pistlere sahip olan Palandöken bununla birlikte dağcılık, yamaç paraşüt, snowtube, paintball gibi adrenalin yüklü kış aktiviteleri yaşamanıza da olanak tanıyor. Mekanik tesisleri için de ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ alan Palandöken Kayak Merkezi 2022 yılına hazır!

Palandöken’in En Keyifli Kayak Otelleri:

Sway Hotel

Dağ evi konsepti ile minimal dokunuşları buluşturan Sway Hotel 181 odasıyla misafirlerini ağırlıyor. SPA merkezi, 2 restoran ve 3 barı, kapalı yüzme havuzu, mini kulübü ile hem aileler hem de arkadaş grupları için ideal.  Uluslararası standartlardaki yarış pistlerinde büyük slalom, küçük slalom, kızak ve sürat kayağı imkanı sunan otel pistleri gece yarışları için de aydınlatılıyor.

Dedeman Palandöken

Dedeman otel grubu güvencesi ile hizmet veren Dedeman Palandöken Erzurum ve Palandöken Dağı manzaralarına sahip. 187 odalı dağ oteli farklı zorluk derecelerindeki kayak pistleri, kayak okulu, pistlere doğrudan erişim fırsatı, SPA merkezi, restoran ve barları, çocuk kulübü imkânlarıyla dağda geçecek günlerinizin hakkını veriyor.

Dedeman Palandöken Ski Lodge

Palandöken Dağı’nın ilk butik oteli, Dedeman Palandöken Ski Lodge, kayak pistlerine sadece 30 metre uzaklıkta yer alıyor. Dedeman Palandöken Ski Lodge 66 odası ile, Palandöken zirvesinden sadece 1000 metre aşağıda, seçkin ve sıcak bir ortamda yıl boyunca misafirlerini ağırlıyor. İş hayatından biraz uzaklaşmak ve romantik bir kar tatili geçirmek için ideal olan Dedeman Palandöken Ski Lodge; konumu, profesyonel ve özenli ekibiyle misafirlerine kusursuz bir konaklama vaat ediyor.

Polat Erzurum Resort Otel

Dağ oteli mimarisi ile Palandöken’e renk katan Polat Erzurum Resort Otel, farklı kategorilerde 220 odası ile hem arkadaş grupları hem de aileler için uygun konaklama alternatifleri sunuyor. Otelin kendine ait telesiyej sistemi dağ üzerinde bulunan kayak noktalarına kolay ve hızlı ulaşım sağlıyor. Çocuk kulübü sayesinde çocuklar, pist dışındaki saatlerde eğlenceli zaman geçirebiliyor.

VE Hotels Palandöken

Palandöken Dağı’nın en yüksek zirvesinde konumlan VE Hotels Palandöken 33 odasıyla samimi bir dağ deneyimi sunuyor. Ekipman kiralayabileceğiniz mağazası, kayak odası olan otelde dilerseniz federasyon onaylı eğitmenlerden kayak dersi de alabilirsiniz.

Ve Hotels Palandöken ile yan yana konumlanan VE Hotels’in villa konsepti toplam 9 villadan oluşuyor. 120 m2 genişliğindeki villaların her biri 6 kişinin konaklayabileceği şekilde dekore edilmiş. Modern villa stilinde dekore edilen villalar, kendi evinizde aradığınız tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmış. Pistten döndükten sonra akşamları şömine eşliğinde keyif yapabilirsiniz.

Size özel kayak tatili programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.