Montenegro Otel Önerileri

06 Haziran 2022

Güzel koyları, içinizi ısıtan güneşi, etkileyici mimarisi ile Fransız Rivierası’nı andıran Montenegro (Karadağ), Adritiyatik Kıyıları’nın gözdesi! 1 saat 45 dakika süren kısa uçuşlarla ulaşabileceğiniz, Türk vatandaşlarının vizesiz gidebildiği ülkeler arasında yer alan Montenegro Adriyatik Denizi boyunca uzanan dağları, gölleri, muazzam kıyı şeridi ve harika Akdeniz iklimi ile baştan çıkarıcı.

Deniz tutkunlarını bekleyen altın kumlu birbirinden güzel plajları; damak zevkine düşkünleri mutlu edecek İtalyan, Yunan, Türk ve Balkanlar etkisindeki zengin mutfağı; tam bir doğa ve spor aşığıyım diyenleri heyecanlandıracak doğal parkları ve aktiviteleri; “burada yaşamak nasıl olurdu” dedirtecek küçük ve sevimli sahil kasabaları; tarih ve kültür sevdalılarına yeni pencereler açacak tarihi ve mimarisi ile Montenegro’yu sevmek için sebebimiz çok.

Montenegro’nun en güzel otellerini sizler için hazırladık:

Aman Sveti Stefan

Konumu, tarihi ve asaletiyle ünü ülkeyi aşan Aman Sveti Stefan pembe kumlu bir kumsalda yer alan zarif taş binası Villa Miločer ve Sveti Stefan Adası’ndaki binalarıyla lüks ve özel bir tatil köyü. Budva’ya sadece 15 dakika uzaklıkta, ana karaya bağlı bir adacık üzerinde yer alan kır evleri ve Kraliçe Marija Karađorđević’in eski yazlık konutu olan Villa Miločer ile size unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Her detayıyla ayrıcalıklı hissettiren Aman Sveti Stefan abartısız lüks hizmeti, minimalist tasarımı ve ilham veren ambiyansı ile Montenegro’nun en havalı oteli olarak kabul ediliyor. Burada geçireceğiniz her anı hafızanıza kazımak isteyeceğinize şüphe yok. Zamansız bir stille dekore edilen odalarından harika plajlarına, şık restoranlarından otel servisiyle kusursuz bir tatile hazır olun.

One & Only Portonovi

Dünyanın en saygın otel zincirlerinden One & Only Grubu’nun Avrupa’daki ilk oteli olan One & Only Portonovi Boka Körfezi’nin kalbine rafine lüksü getiriyor.  Her detayıyla göz alıcı olan otel size Motenegro’nun rahat ve şık ambiyansını özenle dekore edilen odaları, gurme restoranları ve Chenot SPA ile yaşatıyor. Eşsiz ve korunaklı konumunun tüm avantajlarını misafirlerine yaşatacak şekilde tasarlanan otelin odalarının her biri Montenegro ruhunu rafine bir şıklıkla buluşturuyor. Çağdaş Avrupa zarafetinin hüküm sürdüğü oteldeyken dış dünyayı unutacağınıza eminiz. Günlerinizi özel beyaz kumlu plajında geçirebilir, yelkenli ile denize açılabilir, süper yatınızla gün batımını denizin ortasında seyredebilirsiniz.

Hotel California by Aycon

Sveti Stefan’da, sahil kıyısında konumlanan Hotel California, 5 yıldızlı zarif bir butik otel. Montenegro Dağları ve Sveti Stefan Yarımadası’na bakan el değmemiş Akdeniz plajı arasındaki konumuyla nefesleri kesiyor. Ünlü Sveti Stefan plajına birkaç adım uzaklıktaki otelin aynı zamanda kendine ait özel bir plajı bulunuyor. Dağ ve deniz manzaralı odalarının her biri Akdeniz renkleri ve modern mobilyalarla dekore edilmiş. Genç, zarif ve huzur veren stili otelin her noktasında hissediliyor. 12 yaş ve çocuklar ile yetişkinlerin misafir edildiği otel, unutulmaz bir Montenegro tatili için göz kırpıyor.

Villa Geba

Small Luxury Hotels of the World listesinde yer alan Villa Geba, minimalist zarafetin ve klasik etkilerin harmonisini sunuyor. Adriyatik kıyısında, Sveti Stefan Plajı’na 100 metre mesafede yer alan Villa Geba, zarif ve lüks stiliyle eşsiz bir sığınağa dönüşüyor. Romanesk sütunlar ve Yunan heykelleri ile çevrili otel girişi aslında otelin tüm ihtişamını yansıtıyor. 80-120 m2 arasında değişen genişliğe sahip 8 süit odası ise aydınlık, ferah ve çağdaş bir çizgide dekore edilmiş. Size ev sıcaklığı ve konforunu yaşatan Villa Geba’nın kusursuzluğu Muse Restaurant ve Villa Geba SPA ile tamamlanıyor.

Dukley Hotel & Resort

Budva, Zavala Yarımadası’nın yemyeşil bahçeleri içerisinde konumlanan Dukley Hotel & Resort konuklarını lüks ayrıcalıklarıyla şımartırken aynı zamanda kendilerini dinleyebilecekleri huzurlu bir ortam sunuyor. Farklı kategorilerdeki tüm odaları size evinizdeki konforu yaşatıyor. Akdeniz stilini zarif ve modern detaylarla tamamlayan dekorasyonu, nefes kesen deniz manzaraları ile buluşuyor. Gurme restoran alternatifleri, aktivite alanları ve atölyeleriyle kesinlikle benzersiz bir Montenegro tatili vaat ediyor.

Hotel Azimut

Sveti Stefan’ın kültürel mirasından ilhamla tasarlanan Hotel Azimut, eşsiz Adriyatik manzarasına bakan tepe konumuyla romantik bir atmosfer sunuyor. Klasik detayların hâkim olduğu otel, Montenegro’nun tarihi ve kültürel öğelerinden besleniyor. Farklı kategorilerdeki odaları ihtiyacınız olan tüm imkanları sunarken, deniz manzaralı zarif restoranı, keyifli terası ve yine deniz manzaralı yüzme havuzu size sıcak, samimi bir Montenegro deneyimi yaşatıyor.

Montenegro’da (Karadağ) Size Özel Seyahat Programı ile İlgili Detaylı Bilgi ve Rezervasyon:

Travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.