Mallorca Adası’nda Bir Vaha: Spoon Full O’ Moon

08 Ekim 2019

Balear Adaları’nın bir parti adasından çok daha fazlası olduğunu biliyor muydunuz?

Bugüne kadar aklınızda belki de sadece “İbiza ve parti” algısı vardı ancak bu yazıdan sonra fikirleriniz değişecek.

Balear Adaları’nın en büyüğü olan Mallorca’da kendinizle ve doğayla iç içe olacağınız bir deneyime davet ediyoruz sizi.

Paylaşmak, yenilenmek, yaratmak ve yıldızların altında hayaller kurmak için Mallorca’da evimiz kadar rahat hissettiğimiz Spoon Full O’ Moon ile tanışın! Birbirlerine ve doğaya aşık bir çiftin yarattığı Spoon Full O’Moon, Mallorca’da kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz tılsımlı bir dünya.

Mallorca’nın kalbinde, Akdeniz ikliminin iltimas geçtiği bir coğrafyada yer alan Spoon Full O’ Moon sağlık, iyileşme ve gelişme temaları üzerine kurulan bir yaşam merkezi aslında.

Yabani zeytin, yaşlı meşe ağaçları ve sevimli koyunlara ev sahipliği yapan mini ormanında tüm gün yürüyüş yapabilirsiniz.

Bu masalsı yürüyüş parkurun sonunda ise birçok atölye ve aktiviteyi gerçekleştirebileceğiniz açık hava güvertesini göreceksiniz.

Yoga, meditasyon, dans atölyeleri için harika bir alan olduğunun altını çizelim.

Peki, eğitimler?

Spoon Full O’ Moon yaratıcılarından Jada hem dans hem de yoga hocası. Dans, yoga ve meditasyon eğitimi almak isterseniz Jada’ya isteğinizi belirtip seyahatiniz süresince uygulayabileceğiniz bir takvim hazırlayabilirsiniz.

Mallorca’nın sıcak günlerinde serinlemek isterseniz, yeşillikler içerisindeki küçük yüzme havuzuna kendinizi bırakabilirsiniz.

Spoon Full O’ Moon’da kaldığınız süre boyunca adanın lokal birçok değerini de keşfedebilirsiniz.

Sadece 7 dakika uzaklıkta yer alan yerel şarap evinde tadım yapıp, bağları gezebilir, adanın en eski yerleşim yerlerinden olan Costitx’i ziyaret edebilirsiniz.

Adanın farklı birçok noktasında kurulan yerel pazarlarında tezgâhlar arasında keyifli keşifler yapabilir, otele 10 dakika uzaklıktaki binicilik kulübünde ata binebilirsiniz.

Canınız hiçbir şey yapmak istediğinde ise, kuşların sesi eşliğinde bahçedeki en güzel köşeye kurulup, kitabınızı okuyabilirsiniz.

Spoon Full O’Moon’da doğallık birinci planda. Bu yüzden kahvaltınızda ve yemeklerinizde de doğal ürünler kullanılıyor. Arzu ederseniz glütensiz lezzetler mutfakta size özel hazırlanıyor. Vücudunuzdaki toksinlerden arınmak istiyorsanız size özel “detoks menüsü” ile günlerinizi sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.

20.yüzyılda inşa edilen geleneksel Mallorquín Taş Ev ve 2 farklı süit tipi odasıyla misafirlerini ağırlayan Spoon Full O’Moon, size sadelik ve konfor içerisinde gerçek dünyanın yorgunluklarını unutmaya davet ediyor.

Size özel seyahat programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 179

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.