Balayı Tatillerinin Gözde Destinasyonu Maldivler’de Kaçırılmayacak Fırsatlar Sizleri Bekliyor!

06 Mayıs 2022

Su üstü villaları, dünya standartlarındaki dalış noktaları, lüks otelleri, eşsiz gün batımları, 300’den fazla tropikal balık türünün yaşadığı sığ lagünleriyle Maldivler; hem aileler, hem arkadaş grupları hem de çiftler için harika bir destinasyon! Berrak denizi, bembeyaz kumsalları, dekorasyon dergilerinden fırlayan otelleri ile romantik kaçamakların ve balayı tatillerinin en gözde destinasyonu olan bu büyüleyici “Sular Ülkesi”, hayatta bir kez yaşanması gereken deneyimler listemizde hep var.

Maldivler’de her bir otel “Atoll” denilen adacıkta bulunuyor ve bu adacıklar ülke yüzölçümünün yalnızca %4‘ünü oluşturuyor. Hint Okyanusu’nun “uçuk mavi” rengine ve bembeyaz kumlarına sahip adalar ülkesinde bu yaz balayı, romantik bir tatil veya çocuklarınızla keyifli bir tropik tatil yapmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız çok özel fırsatlara bakmadan tatil planlarınızı yapmayın!

Velassaru Maldives

Güney Malé Atolü’nde yer alan Velassaru Maldives hayalinizdeki Maldivler resminin tam karşılığı! Havalimanından 25 dakikalık bir sürat teknesi yolculuğu uzaklığındaki otel Ayurveda odaklı SPA merkezi, birbirinden iddialı restoranları, bembeyaz kumlar ve Hint Okyanusu üzerine inşa edilen 129 odası ile göz kamaştırıyor. Balayı çiftleri için oldukça ideal bir tesis olan Velassaru Maldives, sonsuzluk havuzunun yanındaki konforlu kabana ve birinci sınıf gün batımı manzarasına sahip su üstü Chill Barı ile göz kamaştırıyor. Lüks dokunuşlarının yanı sıra sade bir havaya sahip olan Velassaru Maldives, büyüleyici bir plajın üzerinde yer alan çağdaş tasarımlı plaj villaları ve su üstü bungalovlarıyla gerçek okyanus kıyısında şıklığı çağrıştırıyor. Romantik konumu, mum ışığında sahilde yemek keyfi ve özel dalış seansları ile tesis özellikle balayı çiftleri için ideal!

Fırsat:

21 Nisan 2022 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacak konaklamalarda, 31 Temmuz 2022‘ye kadar yapılan rezervasyonlarda geçerli olmak üzere

 • Minimum gece kısıtlaması olmadan sadece Su Üstü Villası için BB konaklama fiyatında %35 İndirim
 • Tüm oda kategorilerinde minimum gece kısıtlaması olmadan Yarım Pansiyon ve Tam Pansiyon Konaklamalarda %20 İndirim (Balayı avantajları ile birleştirilebilir)

Anantara Dhigu Maldives

Güney Malé Atoll’de, Dhigufinolhu Adası üzerine kurulan Anantara Dhigu’ya havalimanından sürat teknesiyle 35 dakikada ulaşmak mümkün. Havalimanına yakın otelleri tercih etmek istiyorsanız Anantara Dhigu en doğru tercihlerden biri. Bu aile dostu ada oteli konseptiyle tam bir “Instagram” fonu oluşturuyor. Deniz salıncakları, hamakları ve masaj yapılırken su altını seyredebileceğiniz cam yüzeyli SPA merkezi ile büyülüyor.

Otel zincirinin diğer iki oteli Anantara Veli ve Anantara Naladhu ile aynı lagünde yer alan Anantara Dhigu’nun öne çıkan özelliği ise ailelerin konforuna odaklanıyor olması. Odalarda çocuklara özel küçük sürprizlerin yanı sıra tam donanımlı çocuk kulübü ve talebe göre dadı hizmeti bulunuyor. Otelde yer alan PADI dalış merkezinde eğitimlerinizi tamamladığınız takdirde sertifika alabileceğinizi de belirtelim.

Fırsat:

11 Mayıs – 15 Mayıs 2022 & 18 Mayıs – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılacak konaklamalarda 31 Mayıs 2022‘ye kadar yapılan rezervasyonlarda geçerli olmak üzere

 • Tüm oda tiplerinde %25 veya %30 İndirim
 • İki Yatak Odalı Aile Havuzlu Villa ve İki Yatak Odalı Anantara Havuzlu Villalarda minimum 3 gece konaklamada + %10 ek indirim

Bir yatak odası başına 2 yetişkin ve iki yatak odalı villa başına 4 yetişkin için geçerlidir.

Niyama Private Island

Yemyeşil bir manzara ile masmavi okyanus görüntüsü arasında deniz uçağı ile alçalırken heyecanlanmaya başlıyorsunuz. Play ve Chill olmak üzere iki adaya yayılan Niyama Private Islands havalimanından 40 dakikalık bir deniz uçağı yolculuğu mesafesinde. 4 bin 200 hindistancevizi ağacının bulunduğu iki ada, ahşap bir köprü ile birbirine bağlanıyor. Play adası daha çok aileler düşünülerek tasarlanırken, Chill Adası romantizm arayan çiftlere hitap ediyor.

Dünyanın ilk su altı gece kulübüne ev sahipliği yapan otel, genç çiftlere ve arkadaş gruplarına hitap ederken dünyanın en büyük çocuk kulüplerinden birine de ev sahipliği yapıyor. Su üzerinde veya kumsalda yer alan private studio, süit ve pavillon tipi odaları ise huzur ve zarafet odaklı tasarlanmış.

Fırsat:

1 Mayıs – 22 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılacak konaklamalarda 30 Haziran 2022‘ye kadar yapılan rezervasyonlarda geçerli olmak üzere

 • Minimum 3 gece konaklamalarda %20 indirim (Ücretsiz yarım pansiyonda indirim, oda fiyatına ve ek yetişkin ücretine uygulanır. Çocuk ek ücretinde indirim uygulanmaz. Balayı/Yıldönümü/Doğum Günü fırsatları ile birleştirilebilir. )
 • 22 Aralık 2022’ye kadar ücretsiz yarım pansiyon hakkı
  • Epicure veya BLU’da açık büfe kahvaltı ve sınırsız A la carte
  • Epicure veya BLU’da alakart olarak hangisi açıksa yarı açık büfe veya üç çeşitli akşam yemeği
  (1 meze + 1 ana yemek + 1 tatlı veya 2 meze + 1 ana yemek veya 1 ana yemek + 2 tatlı)
  • Nest, Tribal ve Edge’de akşam yemeği yerken kişi başı gecelik net 50 USD yemek kredisi geçerlidir
  • Villada Yemek, Subsix, Şarküteri, Yemek Kamyonu ve Destination Dining için Dine Around kredisi geçerli değildir.
 • 2022 Yaz Fırsatı:  13 Mayıs – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılacak herhangi bir villa kategorisinde minimum 5 gece konaklamalarda 30 Haziran 2022’ye kadar yapılan rezervasyonlarda Tam Pansiyon’a ücretsiz upgrade imkanı

 

Maldivler’de size özel seyahat programı ve rezervasyon için:

travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.