Lüks Seyahatin Yeni Trendi: Glamping

23 Ağustos 2017

glamping

Lüks tanımı değişiyor. Lüksün ne ifade ettiği, hangi beklentileri karşılaması gerektiği turizm dünyasında da yeni bir kimlik buluyor. Son yıllarda adını duymaya başladığımız “glamping” doğa ve konforun buluştuğu yeni bir konsept. Özünde, “Glamorous” (gösterişli) ve “camping” (kamp yapma) kelimelerinden oluşan glamping kısaca lüks veya butik kamp olarak ifade edilebilir. Doğanın içinde uyumak, doğada vakit geçirmek isteyen ancak elektriksiz, uyku tulumları içerisinde bu deneyimi yaşamaktan kaçınan seyahat severler için Glamping gerçekten bir mucize! Lüks kavramını 5 yıldızlı otellere indirgemek istemeyen gezginler ile ortaya çıkan Glamping, kamp zorluklarını bir kenara itiyor. 

Seyahat severler otantik, lokal, şık ve gurme deneyimlerle konforlarından fedakarlık etmek zorunda kalmadan vahşi doğayla buluşuyor. Safari çadırları, ekolojik kulübeler, buzdan iglolar, lodgelar, çiftlik evleri, ağaç evler en çok tercih edilen konaklama türlerinden.

glamping

Butik kamp anlayışı öyle bir ilerleme gösterdi ki kamp ateşinde şampanyanızı yudumladıktan sonra uyumadan önce köpüklü banyonuza girmeniz son derece olağan! Tüm konforun ve modern kolaylıkların sunulduğu lüks kamplarda konaklarken trekking, balıkçılık, rafting, bisiklet parkuru gibi açık hava etkinliklerini de yapabilirsiniz. 

Hem Lüks Hem Çevre Dostu En Güzel Glamping Adresleri için tıklayın!

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.