Kurban Bayramı’nda 5* Norwegian Getaway ile Baltık Şehirleri

20 Temmuz 2017

Bayrama sayılı günler kaldı… 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birleşen Kurban Bayramı tatilinde yorulmadan çok yer görmek isteyenlerdensiniz 5* Norwegian Getaway ile Baltık Şehirleri seyahati aradığınız sorunun cevabı olacak. Kopenhg’dan başlayıp yine Kopenhag’da sonlanacak 10 günlük lüks gemi seyahatiniz boyunca lüks, konfor ve yeni keşifler sizi bekliyor. 

Almanya’da Warnemunde, Estonya’da Tallinn, Rusya’da St. Petersburg, Finlandiya’da Helsinki, İsveç’te ise Nynashamn sizi karşılayan limanlarınız olacak. Baltık Denizi’ne kıyısı olan bu birbirinden farklı ve güzel şehirlere yapacağınız yolculuk 23 Ağustos’ta başlıyor ve 1 Eylül’de sona eriyor.

Norwegian Cruise Line şirketine ait en yeni ve en büyük gemi olan NCL Getaway ilk olarak 2014 yılında seferlerine başladı. Lüks gemi yaklaşık 4.000 yolcusuna 1.650 personel ile hizmet veriyor. 326 m. uzunluğunda ve 18 katlı olan dev gemide Asya mutfağından Fransız mutfağına uzanan 19 farklı restoran; havuzlar, loungelar, barlar, casino, spa ve spor merkezi bulunuyor. Gemi seyir halindeyken yolculuğunuz boyunca gemi içerisinde farklı aktivitelerle gününüzü değerlendirebilirsiniz.

1.Gün

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 05:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1783 no’lu sefer ile 07:30’da Kopenhag’a uçuş. Yerel saat ile 09:40’da varış. Ardından sizi bekleyen özel araç ile limana transfer öncesinde kısa bir panoramik şehir turu ve gemiye giriş işlemleri. Gemi limandan saat 17:00’de demir alacak.

10. Gün

Sabah erken saatlerde yapacağınız kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerinizi tamamlıyorsunuz. Limanda sizi bekleyen araç ile yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk ile Göteborg’a varış. Burada düzenlenecek şehir turunda şehri tanıdıktan sonra Havalimanına transfer. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK1800 no’lu sefer ile saat 18:40’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçuş. Yerel saat ile 22:35’te varış.

Ücret Bilgileri

 • İç Kabinde Kişi Başı Paket Fiyatı 2499 Euro
 • Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyatı 2999 Euro

Ücrete Dahil Olan Hizmetler 

 • THY ile İstanbul – Kopenhag ekonomi sınıfı uçak bileti
 • THY ile Göteborg – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Liman ve havalimanı vergileri
 • 5* NCL Getaway gemisinde belirtilen kabinde 9 Gece 10 Gün tam pansiyon konaklama
 • Havalimanı –liman –havalimanı transferleri
 • Göteborg şehir turu
 • Gemideki tüm aktiviteler
 • Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanır)
 • Grubun 20 kişiyi aşması durumunda Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Personel bahşişleri (Gecelik kişi başı 13 USD)
 • Geminin ya da rehberin düzenleyeceği ekstra turlar
 • Kuru temizleme, alışveriş gibi şahsi harcamalar
 • Bardan sipariş edilen veya kapalı kapakta içecekler
 • Vize ücreti (Schengen vizesi)

Önemli Bilgiler

 • Rusya’da tura katılacak misafirler için özel izin alınacağından vizeye ihtiyaçları yoktur, tura katılmayacak olanların Rusya vizesi alması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.