Kıbrıs Otelleri Yılbaşı Programları

13 Aralık 2017

Yanı başımızda en güzel sahillere, köklü bir tarihe sahip olan Kuzey Kıbrıs tabi ki 300 gün güneş görmesi ve ılık havasıyla kalbimizi çeliyor. Lüzinyan, Venedik, Osmanlı ve İngiliz dönemlerinden izler taşıyan mimarisi, Akdeniz’in gizemli hikâyelerine ev sahipliği yapması ve tabi ki eğlencesiyle başucumuzdaki rotamız!  Lüks otelleri ve her zaman adından söz ettiren Yılbaşı kutlamalarıyla bu yıl da Kıbrıs heyecan verici. Tarkan’dan Funda Arar’a, Muazzez Ersoy’dan Kubat ve Fatih Ürek’e kadar Türk müziğinin en güçlü isimleri bu yılbaşı Kıbrıs’ta! 29 Aralık 2017 – 1 Ocak 2018 tarihi için geçerli olan, 3 gece konaklamalı farklı Yılbaşı programları neler mi dersiniz?  Buyurun o zaman:

Elexus Hotel & Resort & Spa

Elexus Hotel, Kıbrıs’ın benzersiz doğasında, yılın dokuz ayı boyunca güneşli havasıyla bitmeyen yaz sunuyor. Ada’nın ve hatta Akdeniz’in en büyük yatırımlarından biri olan Elexus Hotel farklı kategorilerdeki şık odaları, 300 metrelik sahili, ailenin her yaş grubuna hitap eden eğlence alternatifleriyle 24 saat yaşayan bir otel!

Lezzet, konfor, mutluluk, huzur, heyecan ve eğlence başlıklı 6 temada kendini özetleyen otelin yeni yıl sürprizi ise nefes kesici: Tarkan! Mega star bu yıl Elexus Hotel sahnesinde müzik severlerle buluşacak. 30 Aralık’ta ise Serkan Kaya sahnede olacak.

 • Çift Kişilik Kara Manzaralı Standart Oda’da Kişi Başı Paket Fiyat: 5.040,00 TL
 • Çift Kişilik Deniz Manzaralı Standart Oda’da Kişi Başı Paket Fiyat: 5.170,00 TL


Acapulco Resort & Convention & SPA

Acapulco Resort & Convention & SPA için mavi ve yeşilin buluştuğu küçük bir şehir yorumu yaparsak abartmış olmayız. 100.000 m2 alana kurulan otel farklı binalara yayılan 847 odası, kendine ait özel kum sahili, farklı restoran seçenekleri ve yorgunluğunuzu atıp kendinizi şımartabileceğiniz SPA merkeziyle 12 ay boyunca tüm beklentilerinizi karşılıyor.

24 kaydırağı olan Aqua Park’ı, Acapulco Lunaparkıyla yetişkinlerin içinde saklı kalan çocuğu bile gün yüzüne çıkarıyor. Acapulco, 31 Aralık akşamı Fatih Ürek’i ağırlayarak size sınırsız eğlence vaat ediyor.

 • Çift Kişilik Villa tipi Oda’da Kişi Başı Paket Fiyat: 2.640,00 TL
 • Çift Kişilik Standart Oda’da Kişi Başı Paket Fiyat: 2.725,00 TL


Kaya Artemis Hotel

“Bir otel sadece bir otel değildir.” cümlesinin hakkını veren Kaya Artemis Hotel’in büysü adında saklı! , tarihi Artemis Tapınağı’ndan birebir uygulanan etkileyici mimarisi, lüks olanaklarla donatılmış 739 odası, farklı damaklara hitap eden restoran ve barları, upuzun kumsalı ve plaj düzenlemesi, SPA merkezi, eğlence alanlarıyla aradığınızdan daha fazlasını sunuyor. 4 mevsim güzel olan Kaya

Artemis Hotel, yeni yılda da misafirlerini hayal kırıklığına uğratmıyor. Yılbaşı gecesi Klasik Türk müziğinin güçlü ismi Muazzez Ersoy sahneye çıkarak unutulmaz şarkılarını seslendirecek.

 • Çift Kişilik Tatil köyü Oda’da Kişi Başı Paket Fiyat: 2.450,00 TL
 • Çift Kişilik Standart Oda’da Kişi Başı Paket Fiyat: 2.945,00 TL


Nuhun Gemisi Deluxe Hotel & Spa

Karpaz Yarımadası’nın eşsiz sahilinde yer alan Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa  160.000 m² üzerine kurulan büyük bir kompleks. 1300m’lik el değmemiş özel kumsala sahip olan oteli farklı binalara yayılan farklı kategorilerde modern odaları, her damak zevkine hitap eden restoranları, aktiviteleri, lüks SPA merkeziyle aradığınız tüm konforu tek bir çatı altında topluyor.

Nuh`un Gemisi`nin tasarımından ilham alınarak tasarlanan otel yeni yıla dopdolu giriyor. 30 Aralık akşamı Kubat ve 31 Aralık akşamı Funda Arar’ın sahne alacağı gala geceleri uzun zaman konuşulacağa benziyor!

 • Çift Kişilik Tatil köyü Oda’da Kişi Başı Paket Fiyat: 2.585,00 TL
 • Çift Kişilik Standart Oda’da Kişi Başı Paket Fiyat: 2.860,00 TL

Tüm Kıbrıs Otelleri için:

Tarih:

29 Aralık 2017  – 01 Ocak 2018 

Ücrete Dâhil olan Hizmetler:

 • Freebird Airlines ile İstanbul Atatürk Havalimanı – Ercan Havalimanı uçuşu
 • Freebird Airlines ile Ercan Havalimanı –  İstanbul Atatürk Havalimanı uçuşu
 • Havalimanı – otel çift yön transferleri
 • Seçilen kategoride, Çift kişilik odada 1 Kişi, 3 gece konaklama
 • Gala Katılımı (Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA programı için geçerli değildir)

Uçuş Detayları:

 • IST – ECN / 29 ARALIK 2017 / 09:00 KALKIŞ – 09:30 VARIŞ
 • ECN – IST / 01 OCAK 2018 / 19:00 KALKIŞ – 21:30 VARIŞ

Size özel seyahat programları hakkında bilgi almak için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.