Kendinize Ait Bir Dağ Evinde Konaklayarak Kayak Keyfini Yaşayın!

04 Ocak 2022

Hem kayak merkezlerine yakın olmak hem de otelden bağımsız bir konaklama deneyimi yaşamak isteyen kayak tutkunları otellerin dağ evi konseptindeki alternatiflerini çok sevecek. İster kalabalık bir arkadaş grubu olun ister aile grubu! Eğer sadece sevdiklerinizle bir arada olup bembeyaz pistlerin tadını çıkarmak istiyorsanız sizin için de seçenek bol!

Karinna Hotel Çobankaya Orman KöşkleriKarinna Hotel Çobankaya Orman Köşkleri, Uludağ

Uludağ Oteller Bölgesi’ne 700 m. uzaklıktaki Çobankaya mevkiinde çam ormanının içerisinde yer alan 22 dağ evi ile Karinna Hotel Çobankaya Orman Köşkleri aradığınız izole tatili yaşatıyor. Kayak alanına doğrudan ulaşım imkânı sunan dağ evleri 2 katlı, ahşap tasarımı; tüm ihtiyaçları karşılayacak ev içi imkânları, barbekü köşesi ile evinizi aratmıyor.

Le Chalet Uludağ,  Dağ Evi 

Grand Yazıcı Hotel’in arkadaş grupları ve aileler için hayata geçirdiği Dağ Evi Uludağ otel konforu ve imkânlarından yararlanırken daha izole bir kayak tatili arayanlar için tasarlanmış. Otelden dağ evine ücretsiz transfer hizmeti ile ulaşım sorunu yaşamazken pistlere erişiminiz ise birkaç adımınızı alıyor. Geniş terası ile bembeyaz kar görüntülerinin tadını çıkarabileceğiniz müstakil dağ evi hizmetleri içerisinde garson, aşçı, güvenlik görevlisi ve transfer görevlisi servisleri de yer alıyor. Ahşap ağırlıklı mobilyalarıyla geleneksel dağ evi konseptinde dekore edilmiş.

Kaya Palazzo Luxury Chalets

Kaya Palazzo Luxury Chalets

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort yönetiminde olan Palazzo Luxury Chalets sizi ayrıcalıklı hissettiren kusursuz hizmeti ile ön planda. Modern dağ evi konseptinde, lüks detaylarla tasarlanan Palazzo Chalets birbirinden bağımsız 2 dağ evinden oluşuyor. 350 m2 büyüklüğündeki evlerde tüm detaylar düşünülerek ihtiyacınız olan tüm hizmetler bir arada. Kayak pistlerine doğrudan ulaşım imkanı sunan ‘Palazzo Luxury Chalets’ dağ ve orman manzaraları eşliğinde kayak sezonunun keyfini en iyi şekilde çıkarmanız için tasarlanmış.

Ve Hotels Villa

Ve Hotels Palandöken ile yan yana konumlanan VE Hotels’in villa konsepti toplam 9 villadan oluşuyor. 120 m2 genişliğindeki villaların her biri 6 kişinin konaklayabileceği şekilde dekore edilmiş. Modern villa stilinde dekore edilen villalar, kendi evinizde aradığınız tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmış. Pistten döndükten sonra akşamları şömine eşliğinde keyif yapabilirsiniz.

Size özel kayak tatili programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.