Isparta Davraz Kayak Otelleri

04 Ocak 2022

2635 m zirve yükseklikte yer alan Davraz Dağı, Eğirdir ve Kovada Gölleri arasında yükselen ve Isparta Ovası’nı kuşatan heybetli dağ kütlelerinden biri aslında. Davraz Kayak Merkezi farklı seviyelere hitap eden 12 pisti ve benzersiz parkurları ile özellikle Isparta, Antalya bölgesindeki kayak tutkunlarının uğrak adresi. Isparta’ya 30 km, Antalya’ya 125 km mesafede yer alan Davraz Kayak Merkezi tüm kayakçılara kuzey disiplini, alp disiplini, tur kayağı ve snowboard yapma imkânı sunuyor.

Sirene Davras Hotel

Bembeyaz karlarla kaplı pistlerin ortasında sizi doğa ile buluşturan Sirene Davras Hotel farklı pist ve orman manzaralı odaları ile misafirlerini ağırlıyor. Çiftleri, çocuklu aileleri ve arkadaş gruplarını rahat hissettirecek farklı konaklama kategorileri ile herkesin ihtiyacına cevap veriyor. Gündüz pistlerin tadını doyasıya çıkarıp, akşam saatlerinde Sirene Davras’ın samimi atmosferinde keyifli zaman geçireceğinize şüphe yok!

Size özel kayak tatili programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.