Ilgaz Kayak Otelleri

04 Ocak 2022

2.850 metre yüksekliğindeki Ilgaz sıradağları üzerinde konumlanan Ilgaz Kayak Merkezi aynı zamanda Ilgaz Dağı Milli Parkı içinde yer alıyor. Çevresi köknar, çam ormanları ile örtülü kayak merkezinde 950mt ,1200 mt, 660 mt ve1300-1400 mt uzunluğunda dört adet kayak pisti bulunuyor.  Aynı zamanda piknik, avcılık, safari, yürüyüş gibi çok çeşitli etkinlik ve aktivite imkanı da var.

Ilgaz’ın En Keyifli Kayak Otelleri:

Ferko Ilgaz Montain Resort

Modern dağ evi stilini yansıtan Ferko Ilgaz Mountain Resort, oksijeni bol mis gibi dağ havası ve bembeyaz manzarası ile sadece huzur bulmak için bile gidilesi bir otel. Farklı kategorilerde 261 odası bulunan otel kayak alanına doğrudan ulaşım imkânı, restoran ve barları, SPA merkezi, kayak ekipmanı mağazası ve kayak dersi imkânı ile hizmet veriyor.

Ilgaz Otel

Ilgaz Otel Kayak Federasyonu kontrollü liftleri ve kayak okulu ile deneyimli belgeli hocalar eşliğinde benzersiz bir kış tatili sunuyor. Kullanımda olan 3 baby lift haricinde, Yıldıztepe telesiyej tesisi 1564 metre uzunluğunda olup 1.200 kişi/saat taşıma kapasitesine sahip. Bu bölgede 2.500 ve 4.500 metrelik pistler mevcut. Her yaş grubu ve seviyedeki kayak tutkunları için farklı eğitim programlarının bulunduğu kayak okulunda aynı zamanda 3 gece 4 gündüz tam pansiyonlu kamplar düzenleniyor, isteyenlere kızak hizmeti veriliyor.

Size özel kayak tatili programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.