Hint Okyanusu’nda Lüks Vaha: Constance Aiyana Pemba Island

15 Kasım 2018

Size Özel Fırsatlarla Konaklayın

Hint Okyanusu’nun 2000 yıllık ticaret yolu üzerinde, doğanın iltimas geçtiği Pemba Adası’na geldiğinizde duyularınıza teslim olacaksınız. Büyüleyici bir manzara ile birlikte Zanzibar dokunuşlarının hissedildiği doğaya uyumlu mimarisiyle hem gözünüze hem ruhunuza hitap eden bir otelden bahsediyoruz.

Adanın en kuzeyinde konumlanan Constance Aiyana sadelik, duygusallık ve lüks anlayışının en güzel buluşması!

Kokuları ile mest eden tropikal bahçeler içerisinde, her biri okyanus manzaralı 30 villa… En küçüğü 85 m2 olan ve Zanzibar ruhunu yansıtan aydınlık ve ferah villalar, konakladığınız bir otel odasından ziyade, binlerce kilometre uzaktaki eviniz kadar konforlu ve güvende hissettiriyor sizi. Güzel Afrika mimarisinden esinlenen yüksek tavanlı villalar pastel renklerde, mistik bir dokunuşla dekore edilmiş.

“Sade ve şık” bu otelin stilini çok iyi özetliyor.  kireçtaşı, agregalar, hindistancevizi süpürgeleri gibi yerel kaynaklı malzemelerle inşa edilen Constance Aiyana, ekolojik değerlere sahip çıkıyor. Doğaya uyumlu mimarisi ve doğayı maksimum seviyede koruyan yaklaşımıyla içinde var olduğu bu büyülü tabiata saygısını gösteriyor.

“Peki, Hint Okyanusu’nun ortasında yer alan bu egzotik adada ne yapılır?” diyorsanız Pemba Adası’nın dünyanın en iyi dalış alanlarından biri olduğunu bilmenizde fayda var. El değmemiş mercan resifleri, derin kanalları, net görüş mesafesi ve 26ºC ortalama su sıcaklığı ile Pemba, dalış tutkunları için mükemmel koşullar sunuyor. Hem profesyonel hem de başlangıç seviyesinde olanlar için uygun ekip ve ekipmanlara sahip otelde şnorkelle dalış ve tüplü dalış yapmak mümkün.

Bir vahadan farksız olan Constance SPA’da okyanusun ritmik dalga sesleri eşliğinde kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Constance Aiyana, gastronomi olarak da misafirlerine en iyisini sunuyor. Muhteşem aromaların birbirine karıştığı gurme Neema Restaurant başta olmak üzere bar ve lounge bölümleriyle damaklara hitap ediyor.

Modern ve henüz görülmeyen bir mimariye sahip olan Constance Aiyana, Hint Okyanusu’nda romantizm, huzur ve doğallık arayan misafirlerin lüks sığınağı.

07 Ocak 2019 – 28Nisan 2019 tarihleri için geçerli özel fiyatlarla, Costance Aiyana‘da egzotik bir deneyime davetlisiniz!

Her şey dahil, gecelik 690 USD’den başlayan fiyatlarla…


Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 118

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.