Evde Olsak Bile ‘Keşfetmeye Devam’

19 Mart 2020

Bugüne kadar hep birlikte gezdik, yeni keşifler, yeni deneyimler yaşayıp çok güzel anılar biriktirdik. Şimdi, daha sağlıklı ve güvenli bir Türkiye, bir dünya için bir süre evde kalma zamanı! Kendi sağlığımız ve tüm sevdiklerimizin sağlığı için zorunda olmadıkça evden çıkmıyoruz. Bu süre içerisinde de biz, “keşfetmeye devam” diyerek evdeyken okuyabileceğiniz ilham veren içeriklerimize devam edeceğiz.

Seyahat ve keşif dolu günler çok yakında! 
Şimdi #evdekalTürkiye

Evdeyken Dünyaca Ünlü Müzeleri Gezmeye Devam Edin!

Bu süreci sağlıkla evde geçirirken keyifli zaman geçireceğiniz dijital müze turlarını sizin için derledik. Müzeye gitmeden müzeler ekranınıza gelsin. Blog yazımızı okumak için tıklayın!

Evde Keyifli Zaman Geçirmek İçin 10 Kitap Önerisi

Evde daha çok zaman geçireceğimiz bu günleri güzelleştirmek bizim elimizde. Ruhunuza iyi gelecek şeyleri yaparak bu zamanı anlamlı kılabilirsiniz. Size ilham verecek, ruhunuzu açacak kitap önerilerini sizin için hazırladık. Kitap önerilerimiz için tıklayın!

Gezginlerin Netflix’te İzlemesi Gereken 10 İçerik

Evde geçireceğimiz bu sürede Netflix hepimizin kurtarıcısı oluyor. Ekran karşısında dünyayı gezmeye devam etmek isteyenler için hem ilham veren hem de yeni bir şeyler öğreten film, belgesel ve programları sizler için inceledik. Her gezginin izlemesi gereken Netflix içerikleri için tıklayın!

Evde Olsanız da Etkinliklerden Uzak Kalmayın: Dijital Etkinlik Rehberi

Sanat kuruluşları ve atölyeler ile farklı alanlardan sanatçı ve sporcular, tüm insanlığa moral olacak bir hediye gibi herkese açık dijital etkinlikler karşımıza çıkıyor. Dijital platformlar üzerinden gerçekleşen konserler, fitness ve meditasyon dersleri gibi etkinlikleri bir araya getirdik. Dijital etkinlik programlarını, rehberimizden keşfedin. Dijital etkinlik rehberi için tıklayın!

 

Şimdilik #EvdeKalTürkiyem #EvdenKeşfet #ŞimdiHayalEtSonraSeyahatEt
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.