Dünyanın En Havalı 10 Teras Barı

18 Temmuz 2019

Güzel bir manzara eşliğinde, şehre tepeden bakarken içkinizi yudumlamak… Böyle bir manzaraya kim hayır diyebilir? Şehir ışıkları, pitoresk manzaralar, çarpıcı dekorlar, iddialı kokteyller ve daha fazlası için dünyanın en güzel teras barlarını seçtik. Londra’dan Los Angeles’a, Phuket’ten Paris’e dünyanın en havalı 10 teras barı…

Lemon’s Rooftop Bar, Wythe Hotel NYC, ABD

Lemon-s_bar_nyc

Brooklyn yükselişine hız kesmeden devam ediyor. Semtin son gözdesi, Mayıs ayında açılan Lemon’s… Wythe Hotel’in tepesinde bulunan bar, New Yorklulara büyük şemsiyeler gölgesinde dinlenme ve keyifli zaman geçirme şansı tanıyor. Tam bir yaz bahçesi atmosferine adım atmaya hazır olun!

Soho House Shoreditch, Londra / İngiltere

Soho House Shoreditch,

Sokak sanatıyla renklenen bir sokakta, Doğu Londra’nın en karakteristik noktalarından birinde yer alan Soho House Shoreditch eski bir bisküvi fabrikasından otel ve özel üyelikle girilen sosyal kulübe dönüştürülmüş. Soho House’un adından söz ettiren stiline burada da rastlamak kaçınılmaz! Özellikle Londra siluetine bakan ve lokaller tarafından popüler olan teras barı günü sonlandırmak için ideal!

Moon Bar at Banyan Tree, Bangkok / Tayland

Moon Bar at Banyan Tree

Bangkok’u tepeden seyretmek istiyorsanız adres Moon Bar olmalı. Dünyanın en iyileri arasındaki yerini sağlamlaştıran Moon Bar, Banyan Tree Hotel’in 61. katında konumlanıyor. Gün batımı manzarası ve ardından karanlıkta parlayan şehir ışıklarını seyretmek için Bangkok’da daha iyi bir lokasyon bulmak zor. Tabi, iddialı kokteylleri de bu barı tercih etmenize yardımcı oluyor!

Sir Elly’s Terrace Rooftop Bar Shanghai / Çin

Sir Elly’s Terrace

Shanghai’ın lüks oteli Peninsula Shanghai’da, 13. katta konumlanan Sir Elly’s Terrace Rooftop Bar hem şık bir bar hem de gurme bir restoran. Özellikle Pudong siluetine bakan terası gerçekten bu lokasyonu ayrıcalıklı kılıyor. Gün batımında etkilendiğiniz manzara kadar hava karardıktan sonra seyredeceğiniz manzara da bir o kadar etkileyici, bizden söylemesi!

La Terrasse du Raphael, Paris / Fransa

La Terrasse du Raphael

Hotel Raphael’in çatısında yer alan La Terrasse du Raphael hem lüks bir şampanya barı hem de şık bir restoran. Kırmızı-beyaz dekoruyla bar bölümü samimi ve zarif bir ortam yaratıyor. Arc de Triomphe ve Champs-Élysées arasında yer alan otel, terasından Eiffel Kulesi dâhil olmak üzere sizi, muazzam bir şehir panoramasına davet ediyor.

Ceresio 7, Milano / İtalya

Ceresio 7

Milano’nun Garibaldi semtinde konumlanan Ceresio 7, şehrin en havalı buluşma noktalarından. Çatı terasında yer alan havuzun etrafına yayılan bar ise 360 derecelik bir şehir manzarasını ayaklarınızın altına seriyor. Modern dekoru, klasik ve yaratıcı kokteylleriyle Milano’da zaman geçirmekten asla sıkılmayacağınız bir adres!

Ohla Chillout Terrace, Barcelona / İspanya

Ohla Chillout Terrace

Şehrin en eski bölgesi Ciutat Vella’da, meşhur caddesi Via Laietana üzerinde yer alan Ohla Barcelona sadece lüks konaklamasıyla değil harika terasıyla da lokallerin ve turistlerin radarında. Deniz ve şehir manzarası ile küçük bir vaha yaratan Ohla Chillout Terrace özellikle sıcak yaz havasında serinlemek ve keyif yapmak için ideal. Konforlu şezlong ve koltukları, samimi ortamı ve kokteylleri burayı vazgeçilmez kılıyor.

Red Sugar, Hong Kong

Red Sugar bar

Yakın arkadaşınızın havalı terasına gelmiş kadar rahat hissettiğiniz Piqniq, şehirde ilklerin adresi olmayı başarmış.  Japon sanatçı Yayoi Kusama’nın dev balkabağı heykeli ile renklenen ortam ahşap oturma alanları ve bohem minderleri ile ada ruhunu anımsatıyor. Hong Kong’un en havalı barlarından biri olan Piqniq yaratıcı kokteylleri ve leziz atıştırmalıklarıyla hem lokallerin hem de turistlerin severek geldiği mekânlardan.

Petit Ermitage, Los Angeles / ABD

Petit Ermitage

West Hollywood’da yer alan Petit Ermitage Hotel aynı adı taşıyan barıyla sadece konaklayan misafirlerine değil, ziyarete gelen herkese kendini sevdirmeyi başarıyor. Bir hayal dünyası yaratan Petit Ermitage bohem atmosferi ve tuzlu su havuzuyla Emily Ratajkowski, Tom Cruise ve Victoria Beckham gibi ünlü isimlerin de uğrak mekânı!

High Note SkyBar, Budapeşte / Macaristan

Budapeşte’nin en güzel otellerinden biri olan Aria Hotel’in terasında yer alan High Note Skybar tek kelimeyle “muhteşem”. Hemen yanında konumlanan St. Stephen’s Basilica manzarası başta olmak üzere şehri seyredebileceğiniz lokasyonuyla burayı her zaman hareketli görebilirsiniz. İki katlı terasın üst katı ise 360 derece şehir manzarasına bakan localara ayrılmış.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 118

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.