Bir Otelden Çok Daha Fazlası: Türkiye’nin Lüks Villaları

01 Eylül 2020

Alavya Privé

“Tamamen kişiselleştirilmiş” bir deneyim yaşamak lüks seyahat trendlerinin belirleyici taleplerinden olmaya başladı. Hikâyesi olan mekânlar, özenle, ince ince düşünülerek ortaya çıkarılan tasarımlar, “özel” olduğunuzu hissettiren küçük dokunuşlar öne çıkıyor.

Konumları, mimarileri, dekorasyonları ve sundukları seçkin hizmetlerle 5 yıldızlı otel konforunu yaşatan lüks villalar dış dünya ile arasına mesafe koymak isteyen, inzivaya çekilmeyi seven gezginlere hitap ediyor. “Ayrıcalıklı ve unutulmayacak bir seyahat deneyimini sevdiklerimle nerede/nasıl yaşarım?” sorusunu soran seyahat tutkunları için Türkiye’nin imza villalarını araştırdık.

Alavya Privé, Alaçatı

Alavya Privée

Alavya Hotel’e 7-8 dakika uzaklıktaki son projesi Alavya Privé, Alavya kalitesini tamamen kendine özel yaşamak isteyen misafirler için bir yuva! Eskişehir’e kattıkları Tasigo Hotel, Odunpazarı Modern Müze projeleri ile bilinen Erol & Rana Tabanca çiftinin eski villası olan Alavya Privé’nin sofistike havası ve yaşanmışlık hissi de buradan geliyor. Bir otel villasından bekleyeceğiniz dekorasyon ve hizmetin ötesine geçen villa kendiniz ve sevdiklerinizle baş başa, kaliteli zaman geçireceğiniz bir “yuva” olarak tasarlanmış.

Alavya Privé

Bir büyük odası dâhil olmak üzere 5 odalı olan villada yüksek tavanlar, taş zeminler, geniş merdivenler, doğal malzemeler, konforlu lüks kumaş kanepeler göze çarpıyor. Palmiye ağaçlarının gölgesinde dinleneceğiniz bahçesi ise yine özenle dekore edilmiş. Havuz başı keyfi yapabileceğiniz gibi şık tasarlanan bahçe oturma bölümü kitabınızı alıp birkaç saat dünya ile bağlantınızı kesmek için ideal.

Villa Elmalı (Gökçe Gemile), Gemiler Koyu

Villa Elmalı

Fethiye’nin 20 km uzaklığında, tarihi yerleşim yeri Kayaköy’e birkaç km mesafede yer alan Gökçe Gemile doğa içerisindeki zarif villaları ile tatil kavramını unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor. Deniz manzarası,  Babadağ ile Karatepe’nin yoğun çam ormanları ile engebeli zirve görüntüleriyle zenginleşen villalar geniş arazide birbirinden bağımsız konumlanıyor.

Villa Elmalı

Özgürlüğüne ve mahremiyetine önem veren seyahat severler için gerçek hayattan izole olan Gökçe Gemile bir otelden fazlası olduğunu hissettiriyor. Bu yaz açık olan Villa Elmalı da genel konsepte uygun olarak taş, ahşap gibi doğal malzemelerle inşa edilmiş. Doğal ve rüstik detayların hâkim olduğu dekorasyonu şık bir dağ evinin tüm özelliklerini barındırıyor. 2 adet ana süit, 1 adet çift kişilik yatak odası bulunan villa tüm lüks detaylara sahip.

Patara Prince

Patara Prince

Doğa ile iç içe olmak ile yetinmeyip tarih ve kültürel değerlere kolayca ulaşmak isteyen, mahremiyet ve tasarım tutkunu gezginler sanıyoruz Patara Prince Hotel & Resort’den hiç ayrılmak istemeyecek. Yüzünü Kalkan Koyu’na çeviren Patara Prince doğanın bize sunduklarına sahip çıkarken, tabiatın her güzelliğini yaşamak ve yaşatmak isteyen bir otel.

Patara Prince Villa

Sadece otel odaları ile değil sahip olduğu 9 villa & dairesi ile izole bir tatil planlayan seyahat severleri mimarisi, hizmeti ve yaşattığı atmosfer ile tatmin ediyor. Akdeniz sıcaklığını yaşatan, doğadan ilham alan mimarisi ve dekorasyonu ile evinizdeki rahatlığı bulacağınız daire ve villalar aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle daha özgür ve zamandan bağımsız bir tatile davet ediyor sizi.

Villa Maçakızı, Bodrum

Villa Maçakızı

Bodrum’un uluslararası markası haline gelen Maçakızı hem ülkenin hem de dünya jet-setinin yıllardır vazgeçemediği ve kendini en rahat hissettiği evlerden biri.  Hem eski özlenen Bodrum havasını yaşatan hem de özgün konseptiyle misafirlerine yepyeni deneyimler sunan Maçakızı villa konseptiyle yine farkını ortaya koyuyor. Maçakızı Otel’e ait Villa Maçakızı sevdikleriyle birlikte özel ve korunaklı zaman geçirmek isteyenlere sınır tanımayan bir tatil yaşatmakta kararlı! Villa’nın beyaz iç mekânları, Akdeniz Rivierası’nın güneşli ve davetkâr atmosferinden esinleniyor.

Villa Maçakızı

Her biri kendine ait balkon veya teraslı olan deniz manzaralı 10 odası da Amalfi kıyılarını anımsatan bir dekora sahip. Tüm ihtiyaçlarınız için ne zaman isterseniz yanı başınızda olan butler hizmeti; size özel SPA merkezi ve spor salonu gibi otelde bulacağınız tüm imkânları bu kez kişiselleştirilmiş şekliyle yaşayacaksınız. Villanızda tamamen sizin zevk ve tercihlerinize göre hazırlanacak yemek deneyimleri ise Villa Maçakızı’nın ortaklarından şef İtalyan şef Carlo Bernardini’ye emanet.

Size özel villa deneyimi ve rezervasyon için
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 118 veya 132

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.