Bir Kış Masalı…

11 Ocak 2017

Bu yıl kayak tatilinizi Türkiye’de bambaşka bir deneyimle birleştirip, unutulmayacak anılar biriktirmeye ne dersiniz? 

Ani Harabelerini görmek,  2000 metre yükseklikteki Çıldır Göl’ünde, atlı kızaklarla gezmek, buzları kırarak balık tutan balıkçıları izlemek, gölde tutulan sarıbalığın tadına bakmak, cirit ustalarını izlemek, kristal toz karı ve muhteşem manzarayı 3000 metreden mangalda sucuk partisi eşliğinde deneyimleyip fotoğraflamak, tarihe dokunup, yöresel motiflerle bezeli kilim ve halılar, gümüş takılar, çeşit çeşit peynir, bal, tereyağı ve dut pekmezi ile ünlü Kars’ı bir masal tadında keşfetmek için sizleri “Bir Kars Masalı”nı yaşamaya davet ediyoruz.

Daha sonra da Sarıkamış’ın muhteşem kristal karı ile çamlar arasında toplam 12 kilometreyi bulan 5 etaplı piste sahip 2500 rakımlı Cıbıltepe’nin muhteşem doğal güzelliği içinde kayak keyfine davetlisiniz.

 

Tabii Türkiye gibi muhteşem pistler ve kayak merkezlerine sahip bir ülkede kayak tatili için bir çok seçenek daha var. Sömestr döneminde düzenlenen kış festivalleri, ve renkli gece hayatı ile Uludağ ve Kartalkaya buz gibi soğuklarda hararetli ve neşeli eğlencelerin bir numaralı adresi olmaya devam ediyor.

Türkiye’deki en uzun pistlere sahip olmasıyla ünlü Palandöken diğer bir seçenek. Erzurum şehir merkezine yalnızca 10 km uzaklıktaki Palandöken, kar kalitesi ve uzun kayak sezonuyla çok rağbet görüyor. Eğer profesyonel bir kayakçıysanız, zorlu Ejder Tepesi’nden mutlaka kaymalısınız!

Türkiye’nin en yüksek 5. dağı olan Erciyes Dağı’nın eteklerinde kurulu olan Erciyes Kayak Merkezi de çeşit çeşit kış sporlarını deneyimleyebilmeniz için keşfedilmeyi bekliyor.

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.