Bir Başka İstanbul Gezileri ile Şehri Yaşamaya Davetlisiniz!

11 Kasım 2020

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Bugüne kadar belki de onlarca kez önünden geçtiğiniz caddelerin, sokakların hikayelerini dinlemeye, üç imparatorluğa başkentlik yapmış eşsiz İstanbul’un tarihi yolculuğunu keşfetmeye ne dersiniz?

Bir Başka İstanbul gezilerimize Mansur Karakoç rehberliğinde Konstantaniye’nin Merkezinde Farklı Kültürler ve Kenan Tamer ile İstanbul Arkeoloji Müzesi’nde Bir Gece ile devam ediyoruz.

Konstantaniye’nin Merkezinde Farklı Kültürler gezimizde Şehzadebaşı, Süleymaniye, Zeyrek ve Vefa semtlerini adım adım dolaşıyor; tarihte bir yolculuğa çıkıyoruz. Mansur Karakoç harika anlatımıyla bizi eşsiz bir deneyime davet ediyor.

Kenan Tamer ile gerçekleştireceğimiz İstanbul Arkeoloji Müzesi’nde Bir Gece gezimiz ise müze kapanış saatinden sonra daha detaylı ve bize özel deneyimleme fırsatı sunuyor. Sanat, tarih, İstanbul tutkunu rehber Kenan Tamer’in önderliğinde binlerce yıllık tarihsel gelişimin ortaya çıkardığı eserleri göreceğiz.

İstanbul’u sanat, tarih ve kültür dolu bir gözle görmeye, keşfetmeye ne dersiniz?

Bir Başka İstanbul: Konstantaniye’nin Merkezinde Farklı Kültürler

22 Kasım 2020, Pazar

Şehzadebaşı – Süleymaniye – Zeyrek – Vefa

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Mansur Karakoç anlatımlarıyla mimari, tarihi, kültürel zenginliklerin bir açık hava müzesine dönüştüğü Fatih’in Şehzadebaşı, Süleymaniye, Zeyrek ve Vefa semtlerinde bu kadim şehrin binlerce yıllık geçmişe tanıklık ediyoruz. Detaylı bilgi için tıklayın!

Bir Başka İstanbul: Kenan Tamer ile İstanbul Arkeoloji Müzesi’nde Bir Gece

 26 Kasım 2020, Perşembe

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Arkeoloji Müzesi ve Eski Şark Eserleri Müzesi’nin etkileyici ortamı karanlık çöktüğünde ve kalabalık dağıldığında bambaşka bir büyüye dönüşüyor. Bu büyülü atmosferi İstanbul’un tarihine, coşkusuna, tatlarına, çeşitliliğine âşık olan profesyonel rehber Kenan Tamer’in harika anlatımıyla hazır mısınız? Detaylı bilgi için tıklayın!

Bir Başka İstanbul Gezileri hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.