Bayramda Sınırları Aşın! Türkiye’den 3 Farklı Bayram Rotası

20 Şubat 2020

Ramazan Bayramı yaklaşıyor. Bu yıl 24-26 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak bayram tatili için Türkiye’nin farklı köşelerinde, özel rotalar hazırladık. Türkiye’nin sıra dışı rotalarını bu bayramda keşfederken daha önce deneyimlemediğiniz bambaşka güzellikleri anılarınıza eklemenizi arzu ediyoruz.

Yurt içinde hazırladığımız 3 farklı rota ile daha önce görmediğiniz yerleri gezerek alışkanlıklarınızın dışına çıkmaya ne dersiniz? Doğu Karadeniz’de Citta Slow unvanına layık görülen Şavşat’ın yaylaları, dünyadaki gül yağı üretiminde öncü olan, renkli ritüeli ile hayat enerjisi veren Isparta Gül Hasadı, coğrafyasıyla doğal güzelliklere sahip Elazığ-Erzincan-Sivas rotası ile Doğu Anadolu’nun bilinmeyen değerleri sizi bekliyor.

Bu bayram, sıra dışı deneyimler yaşayıp, bambaşka güzelliklere şahit olmak için hadi bize katılın. Sizler için hazırladığımız Türkiye’nin üç bir yanındaki gezilerimizden birini seçin!

Bayramda Bulutların Üzerinde: Sakin Şehir Şavşat

23 Mayıs – 26 Mayıs 2020

Havası, insanı, açan çiçeği, öten kuşu bile farklı bir tınıda olan Doğu Karadeniz’de bu kez yolumuz “Cittaslow” listesine alınan Şavşat’a düşüyor. Bölgeyi ziyaret etmek için en ideal dönemi yakalayıp baharı Şavşat köyleri’nde karşılamaya ne dersiniz? Program hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın!

Bayramda Gül Kokusu Eşliğinde Isparta

22 Mayıs – 24 Mayıs 2020

Isparta’nın Güneykent yöresi artık bir ritüel haline gelen gül hasadını festival tadına yaşıyor. Isparta rotanızda gül hasadına eşlik eden önemli iki rota ise UNESCO Dünya Kültürel ve Doğal Mirası Geçici Listesi’nde yer alan Sagalassos Antik Kenti ve Yazılı Kanyon ile devam edecek. Doğaya, tarihe, gül kokusuna doymaya davetlisiniz! Program hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın!

Bayramda Doğu Anadolu’nun Cennet Köşelerine Yolculuk

22 Mayıs – 24 Mayıs 2020

Doğu Anadolu’nun tarihsel, kültürel ve doğal zenginliklerinden henüz haberdar değilseniz, Türkiye’nin az bilinen değerlerini keşfetmenin zamanıdır… Uygarlıkların hüküm sürdüğü, coğrafyasıyla doğal güzelliklere sahip Elazığ-Erzincan-Sivas hattında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne giren yapılardan dünyanın en büyük ikinci kanyonuna uzanan yoğun ve heyecan veren bir Doğu Anadolu rotasına çıkıyoruz. Hadi, siz de bu bayram bize katılın! Program hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın!

Jules Verne İlkbahar & Yaz rotalarımız ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 132

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.