Aşk ile gezmek ister misiniz?

11 Ocak 2017

“Aşk İle Gez” Yarışması Katılım Koşulları

Jules Verne Travel “Aşk İle Gez” ödüllü Sevgililer Günü yarışması ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş. tarafından Jules Verne Travel Facebook ve Instagram sayfalarında düzenlenmektedir. Facebook ve Instagram sponsorluğunda değildir; Facebook ve Instagram ile hiçbir bağlantısı yoktur.

 • Yarışmaya katılım Facebook ve Instagram üzerinden eş zamanlı olup, 1 Şubat 2017 tarihinde başlayacak ve 9 Şubat 2017 saat 23:59’da sona erecektir.
 • Ödül kazanabilmek için, yarışmaya katılım sağlanan mecraya göre https://www.instagram.com/julesvernetravel/ ve https://www.facebook.com/JulesVerneTravel/ sayfalarının takip edilmesi gerekmektedir.
 • Facebook Yarışması Ödülleri
  • Raffles Hotel’de 1 gece, 2 kişi Deluxe odada konaklama ve akşam yemeği (Sadece 14 Şubat Çarşamba akşamı için geçerlidir)
  • Escale Kanyon Restoran’da 2 kişilik akşam yemeği (Sadece 14 Şubat Çarşamba akşamı için geçerlidir)
 • Instagram Yarışması Ödülleri
  •  Adatepe-İda Blue Hotel’de 1 gece 2 kişilik konaklama ve kahvaltı (Sadece 18 Şubat Cumartesi akşamı için geçerlidir)- 2 kişilik gidiş dönüş uçak bileti ve otele transfer
  • Topaz İstanbul Restoran’da 2 kişilik akşam yemeği (Sadece 14 Şubat Çarşamba akşamı için geçerlidir)
 • Facebook: Katılımcılar her ödül için Jules Verne Travel tarafından paylaşılan görsel üzerindeki metindeki boşlukları en yaratıcı yorumu ile doldurup, Facebook’ta ilgili yarışma postunun altına yorum olarak eklediklerinde yarışmaya katılabilirler.
 • Instagram: Katılımcılar her ödül için Jules Verne Travel tarafından paylaşılan görseli Instagram programında #aşkilegez hashtagi ile etiketleyerek, en yaratıcı yorumuyla birlikte (görsel üzerindeki metindeki boşlukları doldurarak) paylaşarak yarışmaya katılabileceklerdir.
 • Instagram hesaplarının herkese açık olması gerekmektedir. Aksi takdirde paylaşımları görünmeyecektir.
 • Gelen yorumlar arasından en yaratıcı olanlar içinden kazananları jüri belirleyecektir.
 • Aynı Instagram ve Facebook hesabı yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.
 • Yarışma sonunda jürinin seçeceği yorumların sahipleri, ilgili yarışma postunda belirtilen ödülü kazanacaktır.
 • Yarışmaya katılım tamamen ücretsizdir.
 • Kazanan kişilerin iletişim bilgileri Facebook ve Instagram’dan özel mesaj yoluyla alınacaktır.
 • Kazanan kişilerin kimlik bilgileri mesaj üzerinden verdiği bilgiler ile aynı olmak zorundadır.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Sonuçlar belli olduktan sonra kazanana, Facebook ve Instagram sayfasına gönderdiği iletişim bilgilerinden ulaşılacaktır. Cep telefonu numaralarının ve/veya mail adreslerinin hatalı olması ya da 3 defa aranılmasına rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda kazananın internet sitesinde yapılacak duyuru ile belirtilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
 • Ödül dağıtımları tüm kullanıcı adreslerinin alınmasının ardından gerçekleştirilecektir.
 • ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.’nin yarışmayı iptal etme, yarışmanın tarihini, koşullarını ve ödülünü değiştirme hakkı saklıdır. Yarışmacılar bu hususa herhangi bir itirazlarının bulunmadığını ve bulunmayacağını peşinen beyan, kabul ve taahhüt ederler.
 • Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram ve Facebook platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş. sorumluluk kabul etmemektedir.
 • 18 yaşından küçükler,ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş. çalışanları, Zorlu Grubu Şirketleri çalışanları ve ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş’ye hizmet veren kimseler yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 • ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş. hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Bu tip durumların tespiti halinde ödüller, sıralamada yer alan bir sonraki kullanıcıya geçer.
 • Kişilerin, gerçek profilleri ile yarışmaya katılmaları gerekmektedir. Yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek problemlerden ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.
 • Yarışma sonunda kazananların isimleri, ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş. tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi vs) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir.
 • Gizlilik ilkesi çerçevesinde, katılımcıların kişisel bilgileri, sahiplerinin izni olmaksızın yarışmayla ilgili kurumların dışında hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır.
 • Bu yarışmaya Türkiye’de ikamet edenler katılabilirler. Türkiye dışında ikamet edenler yarışmaya katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
 • Yarışmacılar, site dâhilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.’nin ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.
 • Yarışmacılar virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım (spam, virüs, trojan ve benzeri türden programlar) ya da başka bir içeriği siteye gönderemez. Aksi halde doğacak zarardan ötürü ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş. ilgili kullanıcıya yönelteceği maddi manevi tüm tazminat haklarını saklı tutar.
 • ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş. sitenin ve verdiği hizmetlerin sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş., özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.’den kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 • Yarışmaya katılmakla, bu koşulların tümünü okuduğunuzu, tamamına sahip olduğunuzu ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt etmektesiniz.

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.