Alp Dağları arasında, St.Moritz Kulm Hotel’de muhteşem bir deneyim…

29 Ocak 2017

Sonsuz görünen Alp Dağları’nın arasında, kış aylarında buz tutan kristal gölün kenarındaki St.Moritz’deki Kulm Hotel’de muhteşem bir kayak tatiline ne dersiniz?

St.Moritz dünyanın en eski kış sporları tesisi olarak 19.yüzyıldan beri ihtişamını koruyor. 2000 metre yükseklikte kurulan kasaba neredeyse yılın tamamını güneşli geçiriyor.

Kulm Hotel Kış Sporları

Özellikle orta seviye ve deneyimli kayakçılar için cennet gibi pistleri olan St. Moritz’de ayrıca kırmızı toplar ile karda golf oynamak, buz hokeyi ve kriket oynamak,  kızak ve de White Turf At Yarışları gibi farklı kış etkinlikleri çok ama çok keyifli!

Kulm Hotel SPA

 • Gökyüzü ile aranızda hiçbir engelin olmadığı, dağlarla çevrili bir manzara eşliğinde kış aylarında bile ısındığınız sıcak havuzun keyfini doyasıya çıkarın!

 • 2000 metrekarelik geniş alana sahip Spa bölümü dağ manzaralı hot tub’u, St. Moritz manzaralı kapalı havuzu ve özel Spa süitiyle bir vahayı andırıyor!
 • 3-12 yaş arası çocuklar için tasarlanan Marmotta Club yaratıcı oyunları, çocuklara özel yemek saatiyle ebeveynler için büyük rahatlık sağlıyor.
 • Kayak aktivitelerine kısa bir mola vermek istiyorsanız Via Serlas Caddesi Gucci, Chanel, Chopard gibi lüks mağazaları ve ışıltılı atmosferiyle sizi bekliyor.

 

 

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.