29 Ekim Tatilinde Yoga ve Meditasyonla Dolu 4 Güne Ne Dersiniz?

29 Eylül 2020

Le Méridien Bodrum Beach Resort’de Yoga ve Meditasyon KampıTürk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Yenilenmek, dinlenmek, huzur bulmak, yeni keşifler yapmak için tasarlanan; doğa ve teknolojiyi harika bir dengede buluşturan Le Méridien Bodrum Beach Resort. Bodrum Yarımadası’nda, 83 dönümlük bir arazide yer alan ve havalimanına sadece 15 dakika uzaklıkta konumlanan otel tenha ve gözlerden uzak bir tatil arayışında olan gezginlere hitap ediyor.

Ege’nin en güzel kıyılarında, sakin bir koyda bulunan Le Méridien Bodrum ada yaşamının sadeliği ile dijital dokunuşları bir araya getiriyor. 33m2 ile 250 m2 arasında değişen otel odaları Ege ve deniz manzaralarından maksimum seviyede faydalanmanız için tasarlanmış. Doğal tonlar ve modern dokunuşlarla dekore edilen odalar yenilik ve tazelik hissini çağrıştırıyor.

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Le Méridien Bodrum, özellikle doğaya saygılı benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir sağlık ve rahatlama merkezi Vitalica Wellness ile gündemde. Kendinizi yeniden canlanmış hissetmenizi sağlayan, bütünsel bir güzellik ve sağlık merkezi olan Vitalica Wellness size iyi gelecek tedavi ve terapiler sunuyor.

Le Méridien Bodrum’u farklılaştıran ve kişiselleştiren bir diğer özelliği ise özel olarak tasarlanan kampları. 29 Ekim – 01 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek Yoga & Meditasyon Kampı anda kalmak, kendini dinlemek, vücuduna ve ruhuna odaklanmak isteyenlere deneyim dolu bir 4 gün vaat ediyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın resmi tatil olması ile uzun hafta sonu tatilinizi Le Méridien Bodrum’da geçirmeye ne dersiniz?

Le Méridien Bodrum Beach Resort’de Yoga ve Meditasyon Kampı
29 Ekim – 01 Kasım 2020

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Vitalica Wellness Sağlık Direktörü Dr. Koshlendra Pratap önderliğinde hazırlanan program ile iç huzurunuzu, canlılığınızı, hoşgörünüzü ve mutluluğunuzu keşfedin! Detoks, Ayurvedik beslenme ve Gençleştirme konusunda uzmanlığı olan; yoga, meditasyon ve yaşam bilimi alanlarında yüksek lisans yapan Dr. Pratap bu muhteşem kampı yaşam enerjinizi (Prana) artırmak ve geliştirmek için hazırladı! Dr. Pratap ile birlikte 4 gün boyunca size Vitalica Bodrum yoga eğitmeni Tuba Yalçın, Shanti Yoga Merkezi kurucusu Ebru Özdemir Nath, Yoga eğitmeni ve terapisti Rishi Romeo Nath eşlik edecek.

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Günlük yoga pratiği, sağlıklı vejetaryen beslenme, meditasyon seansları, denizin ve güneşin canlandırıcı gücü ile yeni bir yaşam biçimini deneyimleyecek, beden-zihin uygulamalarını öğrenecek; atölye çalışmaları ve ilham verici felsefe konuşmalarıyla hayatın renklerini kutlayacaksınız.

Bu muhteşem doğada, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarla yeni arkadaşlıklar kuracak, bedeninizi ve zihninizi uyumlu hale getireceksiniz. Siz de yoga ve meditasyon pratikleriyle yenilenmek istiyorsanız detaylar için buraya tıklayın!

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Le Méridien Bodrum Beach Resort Yoga ve Meditasyon Kampı
hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için:

travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 118

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.