Türkiye’nin Öne Çıkan Kayak Merkezleri

16 Ocak 2021

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Kayak tutkunlarının heyecanla beklediği dönem geldi! Evlerde geçirdiğimiz ayların sonunda kayak merkezlerinin açılması ile bembeyaz karların tadını çıkarmaya hazır mısınız?

Siz de pistlerde özgürce kaymak için can atıyorsanız dağ havasını yaşayacağınız kayak merkezleri rehberimizi okumalısınız. Kartalkaya’dan Palandöken’e, Erciyes’ten Sarıkamış’a Türkiye’nin öne çıkan kayak merkezleri…

Kartalkaya Kayak Merkezi, Bolu

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Türkiye’nin en çok tercih edilen kayak bölgelerinden biri olan Kartalkaya konumu ile kayak tutkunlarının radarında. Bolu’ya 40 km, İstanbul’a 275 km, Ankara’ya 220 km mesafede olan Kartalkaya ülkenin dört bir yanından ziyaretçi topluyor. Her düzeyde kayakçıya hitap eden 13 pisti sayesinde başlangıç seviyesinden profesyonel kayakçılara kadar herkesin beklentisine cevap veriyor.
Kartalkaya Kayak Otelleri için tıklayın!

Palandöken Kayak Merkezi, Erzurum

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Erzurum merkeze yarım saat mesafede, 3200 metre yükseklikte bir kayak deneyimine ne dersiniz? Alp disiplini ve snowboard için uygun pistlere sahip olan Palandöken bununla birlikte dağcılık, yamaç paraşüt, snowtube, paintball gibi adrenalin yüklü kış aktiviteleri yaşamanıza da olanak tanıyor. Mekanik tesisleri için de ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ alan Palandöken Kayak Merkezi 2021 yılına hazır!
Palandöken Kayak Otelleri için tıklayın!

Erciyes Kayak Merkezi, Kayseri

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

18 adet son teknoloji mekanik tesisi, toplam uzunluğu 102 km olan 34 pisti, 154 adet suni kar makinesi ile 2021 kayak sezonunu açan Erciyes Kayak Merkezi kayak tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Havalimanına 30 dakika mesafedeki Erciyes Kayak Merkezi sizi, bembeyaz karlarla kaplı pistlerinde yeni heyecanlara davet ediyor.
Erciyes Kayak Otelleri için tıklayın!

Sarıkamış Kayak Merkezi, Kars

Sarıkamış Kayak Merkezi

Alpleri aratmayan kristal kar yapısı ile ünlü olan Sarıkamış Kayak Merkezi pistleri ve doğal yapısı ile hem Alp stili kayakçılar hem de snowboard tutkunları için elverişli. 2700 metre yükseklikteki Cıbıltepe ile snowboard yapanlar için harika bir oyun alanı sunan kayak merkezi her seviye kayakçı için pist seçeneklerine sahip. Havalimanı ve şehir merkezine yaklaşık 55 km mesafedeki kayak merkezi Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinden biri.
Sarıkamış Kayak Otelleri için tıklayın!

Uludağ Kayak Merkezi, Bursa

Türk Hava Yolları Büyük Bahar İndirimi İle Yurt İçi Uçuşlarda %30 İndirim Fırsatı

Bursa şehir merkezine 30 km mesafede yer alan; her yıl İstanbul, İzmir başta olmak üzere birçok şehirden kayak severin buluşma noktası Uludağ Kayak Merkezi iki bölgeye yayılan geniş bir alana sahip. Lift ve pist açısından zengin olan kayak merkezi tesisleşme konusunda da misafirlerine farklı alternatifler sunuyor.
Uludağ Kayak Otelleri için tıklayın!

Davraz Kayak Merkezi,  Isparta

Davraz Kayak Merkezi

2635 m zirve yükseklikte yer alan Davraz Dağı, Eğirdir ve Kovada Gölleri arasında yükselen ve Isparta Ovası’nı kuşatan heybetli dağ kütlelerinden biri aslında. Farklı seviyelere hitap eden 12 pisti ve benzersiz parkurları ile özellikle Isparta, Antalya bölgesindeki kayak tutkunlarının uğrak adresi. Isparta’ya 30 km, Antalya’ya 125 km mesafede yer alan Davraz Kayak Merkezi tüm kayakçılara kuzey disiplini, alp disiplini, tur kayağı ve snowboard yapma imkânı sunuyor.
Davraz Kayak Otelleri için tıklayın!

Kartepe Kayak Merkezi, İzmit 

Kartepe Kayak Merkezi

İstanbul ve Bolu arasındaki merkezi konumu ile kayak severlerin gitmekten büyük keyif aldığı Kartepe Kayak Merkezi kolay ulaşımı ile öne çıkıyor. Uzunluğu 450 m ile 3200 m arasında değişen ve her seviyeye uygun toplam 17 pisti bulunan Kartepe’de Alpin stili kayak ve snowboard yapma şansınız var.
Kartepe Kayak Otelleri için tıklayın!

Dağ Evi Konsepti

Dağ Evi

Hem kayak merkezlerine yakın olmak hem de otelden bağımsız bir konaklama deneyimi yaşamak isteyen kayak tutkunları otellerin dağ evi konseptindeki alternatiflerini çok sevecek. İster kalabalık bir arkadaş grubu olun ister aile grubu! Eğer sadece sevdiklerinizle bir arada olup bembeyaz pistlerin tadını çıkarmak istiyorsanız sizin için de seçenek bol!
Dağ Evleri için tıklayın!

Kayak tatili seyahat programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

    *Doldurulması zorunlu alanlar

    Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni için Tıklayınız.