Mandarin Oriental Bodrum’dan Size Özel Haziran Sürprizi!

12 Haziran 2019

30 Haziran’a Kadar Geçerli Size Özel Fırsatlarla

4 Gece Kal 3 Gece Öde 

mandarin oriental bodrum

Bahçe Manzaralı Oda, gecelik 1.210 Euro’dan başlayan fiyatlarla

Bodrum Yarımadası’nın her detayı zarafet ve lüksle işlenmiş cenneti Mandarin Oriental Bodrum, Cennet Koyu’nun mavi sularına bakıyor. Guletlerin turkuaz mavilikte kaybolduğu bu ayrıcalıklı manzara bile bu oteli sevmek için yeterli!

Yaklaşık 150 dönüme yayılan, bölgenin zeytin ağaçları arasında bir yaşam merkezi olarak tasarlanan Mandarin Oriental Bodrum, zincirin diğer otelleri gibi davetkâr, şık ve misafirlerinin özel alanlarına saygılı bir anlayışla dekore edilmiş.

mandarin oriental bodrum

Farklı kategorilere ayrılan odalarda iç ve dış mekânlar birbirine geçerek tam bir bütünlük yaratıyor. Gösterişten uzak dingin, sade bir dekorasyon anlayışına sahip olan odalar misafirlerine maksimum konfor ve huzur hissiyatını veriyor.

mandarin oriental bodrum sea view room

Kendine ait 2 özel plajı olan otel, plaj dekorasyonunu bile beklentilerin üzerine çıkarıyor. Masmavi deniz manzarası ve yumuşak kumları ile birlikte tüm günü geçireceğiniz şezlong ve gazeboları sizi gerçeklikten soyutluyor.

mandarin oriental bodrum beach

Mandarin Oriental Bodrum’dan bahsederken gerçek bir gurme tapınağı olduğunu da yazmak gerek. Bünyesinde yer alan 8 farklı restoran ve bar ile tüm damak zevklerine hitap ediyor. Modern Japon mutfağından klasik İtalyan mutfağında, Türk deniz lezzetlerinden bistro tarzı tatlara kadar farklı atmosferlerde bambaşka tatlar denemek paha biçilemez!

Yeşil ve mavinin buluştuğu bu korunaklı ve sessiz ortamda elbette aklınızı başınızdan alacak bir SPA merkezi, yoga ve meditasyon odaları da var. Hem bedeninizi hem ruhunuzu şımartmanın daha iyi bir yolu olamaz…

*Minimum 4 gece konaklamalarda geçerlidir.

Mandarin Oriental Bodrum hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.