Yurtdışı Geziler

Lily of The Valley’in Büyüleyici Atmosferinde Kişiye Özel Wellness Programlarıyla Yenilenmeye Ne Dersiniz?

Tarih Aralığı:

01 Mart - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında

4 gün

Ücret:

Yer:

€ 6.500

La Croix Valmer / Fransa

Saint-Tropez‘nin canlı enerjisinden sadece birkaç dakika uzaklıkta doğanın kucağında büyüleyici bir sığınak sizi bekliyor! Akdeniz güneşinin nazik öpücüğüyle uyanmayı, sonsuz masmavi sulara bakmayı ve Provence‘ın taze kokusunu solumayı hayal edin. Çam ağaçlarının ve yabani lavantanın canlandırıcı kokusunu içinize çekin, kendinizi Plage de Gigaro’nun nefes kesen panoramasına bırakın.

Burada doğa hüküm sürüyor. Büyüleyici manzaraların ötesinde, Lily of the Valley, rafine lüksün kapılarını aralıyor. Akdeniz kıyısında özel plajı olan bu lüks wellness otelinin tasarımında Philippe Stark’ın imzası bulunuyor. Tesisin Babil’in Asma Bahçeleri’nden esinlenerek yapılan mimarisi ise bölgenin ruhuna ve doğal ortamına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış.

Lily of the Valley sadece lüks bir kaçıştan çok daha fazlası. Burası bir dönüşüm adresi.

 • Kilo Verme: Sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde ideal kilonuza ulaşın.
 • Spor: Kişisel destekle sınırlarınızı zorlayın ve optimum performans seviyenize ulaşın.
 • Detoks: Kendinize biraz zaman ayırın, daha hafif hissedin ve kendinizi iyi hissedin.
 • Longevity: Yenilikçi teknolojilerin yardımıyla zamanın etkilerini yavaşlatın ve uzun ömürlülüğe yeni bir yaklaşım keşfedin.

St. Tropez’e birkaç dakika uzaklıkta, el değmemiş Gigaro Plajı’nın hemen yukarısında, çam ağaçları ve yabani çiçeklerle çevrili Akdeniz manzarasına sahip bu lüks tesis yeni wellness programları ile kesinlikle keşfe değer. Misafirleri için 4 – 7 – 10 veya 14 günlük wellness programları hazırlayan Lily of the Valley’de konaklama tipine göre istediğiniz programları seçerek oluşturacağınız bir paket program ile sağlıklı yaşama adım adım yaklaşabilirsiniz.

Sağlıklı yaşam, spor ve sağlığa ayrılmış 2.000 m²’lik alanıyla Lily of the Valley, özellikle kilo verme konusunda uzmanlaşmış bir otel. Tedavilerden beslenme desteği ve fiziksel hazırlığa kadar pek çok konuda konuklarının ihtiyaçlarına uygun uzman çözümler sunan tesis; 38 oda ve 6 süiti ile ziyaretçilerine benzersiz bir konaklama deneyimi vadediyor.

Kendinizi en iyi şekilde hissetmenizi sağlayacak Spa merkezinde stres atabilir, taze ve mevsimlik ürünler kullanılarak şef Vincent Maillard tarafından hazırlanan birbirinden güzel yemeklerinin tadına bakabilir veya eşsiz manzaraya karşı ayrıcalıklı ve unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Lily of the Valley’in huzurlu atmosferinde, bedeninizi sağlıkla buluşturan yöntemler eşliğinde yenileyerek, unutulmaz anılar biriktirmeye ne dersiniz?

Ücret Bilgisi

 • 4 günlük wellness ve kilo verme programı 6.500 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Ücrete Dahil Olanlar

 • Seçeceğiniz program dahilinde 4, 7 , 10 veya 14 günlük konaklama
 • Kilo verme hedeflerinizle uyumlu kişiselleştirilmiş lüks menüler
 • Konaklamanız boyunca diyetisyen ve beslenme uzmanları tarafından yapılan beslenme takibi
 • Fitness rutininizin oluşturulması
 • Doğa aktiviteleri (bisiklet, yürüyüş ve spor gezileri)
 • Her gün 1 saat koçluk hizmeti
 • Her gün 90 dakikalık tedavi hizmeti
 • Program sonu tartımı ve değerlendirmesi

Ücrete Dahil Olmayanlar

 • Ulaşım
 • Şahsi harcamalar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.