Güneydoğu Asya’nın İncisi Phuket’te Nerede Kalmalısınız?

Egzotik tatil dendiğinde akla ilk gelen destinasyonlardan  biri Phuket... Güneydoğu Asya'nın vazgeçilmeyen egzotik rotasına gitmek için birçok cezbedici güzellik olsa da burada konaklayacağınız otel de Phuket'i sevmenizde büyük bir etken olacak. Adanın farklı noktalarında seçtiğimiz 5 özel otel önerimiz:

Banyan Tree 

Dünyanı gözde tatil rotası Phuket'in Bang Tao Koyu'nun kıyısında konumlanan Banyan Tree Phuket mahremiyete önem verenlerin kaçış noktası. Gözlerden uzak olmak isteyen ünlü isimleri, VIP müşterileri ağırlayan Banyan Tree 135 villasıyla sonsuz dinginlik ve romantizm vaat ediyor. Huzur vahası olarak tanımlayacağımız bu özel otelin villaları oryantal stilde küçük birer sarayı andıran konfor ve şıklıkla dekore edilmiş. Uzun yıllar dünyanın en iyi spa merkezleri arasında ödüle layık görülen Banyan Tree gerçek bir vaha!

COMO Point Yamu

Phuket’in dillere destan Andaman Denizi’ne nazır oteli Point Yamu, İtalyan tasarımcı Paola Navone imzası taşıyan; Thai lüksü ile modern mimariyi hayranlık uyandırıcı şekilde harmanlayan sıra dışı bir otel. Phuket Uluslar arası Havaalanı’na sadece 25 dakikalık mesafede bulunan bu muhteşem otel balayı çiftlerinin ve mahremiyete önem veren aşıkların sıklıkla tercih ettiği bir yer yüzü cenneti! Deniz manzarası ile birleşen lüks havuzları, harika teras manzarası, high-end SPA kompleksi ve ödüllü restoranları ile Point Yamu’da şımarmamak gerçekten imkansız!

The Surin 

Phuket'in batı kıyısında, Pansea Plajı'nda adeta gizli bir hazine gibi duran The Surin Phuket hindistan cevizi ağaçları arasında konumlanıyor. Tropikal manzaralar eşliğinde, bembeyaz bir kumsala sahip otel kır evi konseptinde tasarlanmış. Tropikal detaylarla modern ve aydınlık bir stilde dekore edilen odalar son derece geniş, bahçe veya plaj manzaralı. 103 odalı geniş bir kompleks olan The Surin, şık restoranı, kumlar üzerindeki plaj restoranı ve barıyla tüm gün taze lezzetler sunuyor. Otelin spa'sından faydalanabilir ayrıca su sporları aktivitelerine katılabilirsiniz.

Paresa Resort

Phuket’in en iddialı otellerinden biri olan Paresa Resort, kelimenin tam anlamıyla mavi-yeşil cennete açılan bir pencere gibi! Toplam 49 odası bulunan otelde 4 farklı suit tipi mevcut. Suitlerin genelinde kiraz ağacından yapılmış koyu renk ahşap mobilyalar ve yine kiraz zemin kullanılmış. Odalardaki modern dekorasyon anlayışı Güneydoğu Asya’nın egzotik çizgilerini de taşıyor. Yeşillikler içindeki, doğayla son derece uyumlu bu özel otelde, diğer alanlar da oldukça hayranlık uyandırıcı. Kat kat dizayn edilmiş otelin ortasında kalan, ortak kullanılan büyük havuz özellikle geceleri harika görünüyor. 

Le Méridien Phuket Beach Resort

Phuket'in güneybatı sahilinde tenha bir koyda okyanus kıyısında yer alan Le Méridien Phuket Beach Resort, dingin bir tatil arayışında olanların vazgeçilmezi. Okyanus manzarasının güzelliği, 2 büyük havuzu, SPA merkezi, 10 farklı restoran ve barıyla herhangi bir plaj otelinden çok daha fazlası. 40 hektarlık yemyeşil bir alan içerisine yayılan otelin farklı kategorilerde 471 odası bulunuyor. Odaların her biri çağdaş bir tasarımda, sade ve zarif bir çizgide dekore edilmiş.

Detaylı bilgi, çok özel fiyat avantajları ve rezervasyon için:

travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137