Zorlu PSM Farklı Performanslarla Evlere Konuk Oluyor!

25 Mart 2020

#HayatEveSığar

Evet, Corona virüs önemleri kapsamında müzeler geçici süreliğine kapandı, konserler, tiyatrolar ertelendi ama #HayatEveSığar diyen birçok kurum ve kuruluş takipçilerine hayat vermeye devam ediyor. Her gün gerçekleşen etkinliklerine alıştığımız ZorluPSM de bu süreçte sanat ve müzikseverlerin ruhunu beslemeyi ihmal etmemekte kararlı! Ne mutlu ki Zorlu PSM Youtube kanalındaki içerikleri ve Zorlu PSM Instagram hesabındaki canlı yayınları ile bizi yalnız hissettirmiyor. #Evdekal #PSMyleKal projesinin açıklanan performanslarına bir göz atın!

Noiserv

Hem şarkıcı hem de multi-enstrümantalist kimliğiyle David Santos’un tek kişilik orkestrası Noiserv doğduğu topraklarda, Portekiz’de son yıllarda oldukça popüler. Günümüze kadar Avrupa ve İngiltere’nin prestijli festivallerinde, sahnelerinde performanslarını sergileyen Noiserv 25 Mart Çarşamba (bugün) saat 20.00’da Zorlu PSM Instagram ve Youtube kanallarında canlı yayında!

Ghostly Kisses

Sardinya boğası maskesiyle müzik hayatımıza giren ve gizemini koruyan Ghostly Kisses sahne adını, William Faulkner’in “Une ballade des dames perdues” şiirinden ilham alarak seçmiş. Kısa zamanda dünya çapında bir isim haline gelen, osé González, Moderat ve Deichkind gibi isimlerin çalışmalarını piyanosuyla yeniden yorumlayan müzisyen yumuşak sesiyle ruha dokunuyor. 26 Mart Perşembe akşamı saat 18.00’da Youtube ve Instagram hesaplarının başında olun!

Fatima Hajji

Cuma akşamına yakışan bir performans geliyor! Arap kökenleri olan, İspanya doğumlu Fatima Hajji techno tutkusunu her işinde hissettiren bir DJ, besteci ve girişimci. Genç yaşına birçok üretim sığdıran Fatima Hajji’nin bize enerji verecek performansı 27 Mart Cuma akşamı saat 22.00’a Zorlu PSM Youtube kanalı ve Instagram hesabında!

Mark Eliyahu

Kemençe ustası, besteci, yapımcı Mark Eliyahu’nun yetenekleri saymakla bitmiyor. Dört yaşındakeyn keman çalmayı öğrenen, on altı yaşına geldiğinde seçimini kemençeden yana kullanan Mark Eliyahu’nun yeteneği yıllardır tüm dünyada merakla takip ediliyor. Kemençe performanslarıyla dünyada parmakla gösterilen Eliyahu çoğu performansında hiç vokal yapmıyor. Cumartesi akşamınız biraz hareketlensin istiyorsanız 28 Mart saat 22.30’da Zorlu PSM Youtube ve Instagram hesaplarının başında olun.

Kaynak: Jabiroo
Orijinal içeriğe buradan ulaşabilirsiniz!

Şimdilik #EvdeKalTürkiyem #EvdenKeşfet #ŞimdiHayalEtSonraSeyahatEt
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.