Yunan Adaları’ndaki Eviniz Sizi Bekliyor!

28 Haziran 2017

lüks_villa

Alışılmış otel konseptlerinden farklı olarak ailenizle, arkadaşlarınızla ev konforunda; hiçbir ihtiyacınızdan ödün vermeden bir tatilin tadını çıkarmak artık hayal değil! Size özel villalar, bir otel odasında bulamayacağınız mahremiyeti size özel konfor ve hizmetler ile birlikte sunuyor.

Yanı başımızdaki Yunan Adaları’nın tadını keyfinizce çıkarabilmeniz için Korfu’dan Santorini’ye; Paros’tan Mikonos’a uzanan her türlü konfora sahip lüks kiralık villalar ve ilginizi çekeceğini düşündüğümüz Yunan Adaları ile ilgili detaylı bir seçki hazırladık… 

PATMOS

Alaçatı’dan kolayca geçebileceğiniz Patmos, girintili çıkıntılı sahillerinde yer alan birçok plaj ve bakir koy seçeneği, her hava koşuluna ve her tür zevke göre deniz keyfi sunuyor. Ayrıca geleneksel ve turistik Yunan tavernalarının yanı sıra gerçekten çok özel restoranları ve lezzetleri bulabiliyorsunuz. Kübik formlarda, Kiklad mimari izlerini taşıyan beyaz boyalı kireç evleri, turkuaz, su yeşili gibi doğal renklere boyanan kepenkleri, iç içe geçen avlularını görünce anlıyorsunuz; Patmos’ ta deniz ve toprağın hükümdarlığı sürüyor. Okaliptüs, kekik ve çam kokuları eşliğinde sevimli sokakları ile Chora; St John mağarası; Agriolivado, Kambos ve Grikos plajları adada görülmesi gereken ilk yerler.

Villa Kaktus

Villa_kaktus

Adanın sakin kasabası Kampos’a yakın konumda yer alan Villa Kaktus, soyutlanmış bir konaklama ve mahremiyet isteyen seyahat severler için tasarlanmış gibi. Yüksek konumu sayesinde harika Kampos plajı manzarasına sahip villa 4 odalı e 8 kişi kapasiteli. 2 evden oluşan, minimalist çizgide dekore edilen villanın havuzu da var tabi ki…

Günlük 500 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Villa Helios

villa-HeliosAdanın merkezi Chora’da konumlanan Villa Helios’un fark yaratan özelliği tarihi bir villa olması. 1542 yılında inşa edilen bu villa, yerel mimarisi korunarak 4 odalı, 9 kişi kapasiteli havuzlu bir konaklama yerine dönüştürülmüş. Deniz ve St. John Manastırı’na bakan villa modern imkanlarla tasarlanmış olsa da antika mobilyalar ve yerel dokunuşlar kendisini hissettiriyor.

Günlük 550 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Grikos Villa

Grikos

5 odalı Grikos Villa, 10 kişi kapasiteli bir villa. Tüm odalarından deniz manzarasını seyredebileceğiniz villanın sonsuzluk havuzu, ada ruhunu yansıtan dekoru ve tüm tasarımı etkileyici. 

Günlük 739 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

RODOS

On İki Adalar arasında yüzölçümü olarak en büyük ada unvanını alan Rodos sadece büyüklüğüyle değil sahip olduğu plajları, antik çağlardan kalan zenginlikleriyle de hakkında yazılanları kanıtlıyor. Girit Uygarlığından, Osmanlı Dönemi’nden izlerin adanın sokaklarına, evlerine, yaşantısına yer ettiğine şahit oluyorsunuz. Adanın doğusunda yer alan Lindos, Lalilos ve Kamiros antik kentleri, küçük şelaleri ve türüne az rastlanan kelebek türleriyle büyüleyen Petaloudes (Kelebekler Vadisi), Rodos Şövalyeleri’nin yaşam alanı tarihi kasaba adaya gitmek için yeterli sebepler!

Villa Elafina

elafina

Adanın güneydoğusunda konumlanan Villa Elafina, Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına ve Lindos Burnu’na bakıyor. Ana binasında 2 odası bulunan ve villaya birkaç adım uzaklıktaki misafir evinde 1 odası olan villada 6 kişi konaklayabiliyor. Geleneksel Yunan mimarisine sahip villanın iç mekanları ise modern bir stilde dekore edilmiş. Havuza girerken manzarayı da seyredebilirsiniz…

Günlük 492 Euro’dan başlayan fiyatlara…

KORFU

Korfu tarih ve eğlence meraklılarını kendisine çekiyor. Korfu adası, parkeli sokakları, Liston Arcade, Spianada – Balkanlar’da kriket maçıyla karşılaşabileceğiniz en büyük şehir meydanı – ve Venedikli, Fransız ve İngiliz hükümdarların bıraktığı onlarca bina ve anıtıyla listenizin başını hak ediyor.

Villa Lefki Thea

thea

Adanın kuzey doğusunda, yeni inşa edilen villa, 6 odalı ve 12 kişi kapasiteli. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için son derece kullanışlı olan villa geleneksel ada mimarisi ile modern tasarımı buluşturuyor. İyon Denizi manzarasına karşı konumlanan ve bu sayede birbirinden güzel manzaralar sunan villanın ısıtmalı havuzu da keyif için birebir.

Villa Santa Barbara

santabarbara

Adanın kuzeydoğusunda konumlaan Villa Santa Barbara için güzel, stil sahibi ve yeni benzetmelerini rahatlıkla yapabilirsiniz. 4 odalı, 8 kişi kapasiteli villa 21.yüzyıl standartlarına uygun, modern bir çizgide dekore edilmiş. Agios Stefanos Körfezi’ne bakan ve nefes kesici manzaralar sunan bir zeytin korusu içinde yer alan villanın sonsuzluk havuzundan manzarayı seyredebilirsiniz.

GİRİT

Yunanistan’ın en büyük adası, efsanelerin beşiği olan Girit, büyüklüğü ve farklı koylarıyla apayrı bir dünya. On dokuzuncu yüzyılın sonuna kadar ihmal edilen, Yunan kültürüne etki eden tarihin en büyük merkezlerinden biri olan Girit Adası, kalabalık ve eğlence arayanlara da sakinliğin, doğanın ve denizin peşinde olanlara da oldukça bonkör davranıyor. Agios Nikolaos Arkeoloji Müzesi ve Voulismeni Gölü, ski bir cüzzam hastanesi olan Spinalonga Adası, sempatik bir balıkçı kasabası olan Elounda ve Tunç Çağı’nın Girit’teki en büyük arkeeolojik yerleşim alanı Knossos Girit seyahatinizde görmeniz gereken adresler.

Villa Aphrodite

afrodit

Adanın çekim merkezlerinden biri olan Rethymnon’a birkaç dakika uzaklıkta, Prines kasabasında yer alan Villa Aphrodite, Girit stili konaklamanın doğru adresi. Girit mimarisine uygun inşa edilen villa geleneksel ada çizgisinde dekore edilmiş. Villanın kendine ait havuzu da var.

Günlük 170 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Villa Panormo

panormo

Adanın küçük kasabalarından biri olan Melidoni kasabasında yer alan Villa Panormo özellikle çocuklu aileler için çok uygun. 4 odalı, 10 kişi kapasiteli villanın 4000 metrekarelik büyük bahçesi zeytin ve portakal ağaçlarıyla çevrili. Küçük bostan bölümünde yetişen sebzeleri kullanmanız da mümkün. Geleneksel Girit stilini yansıtan villa yüksek standartlara sahip. Çocuk havuzu olması da aileler için büyük bir artı.

Günlük 300 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Villa Plaka

plaka

Adanın Plaka kasabasında konumlanan Villa Plaka, bahçesi ve içinizi dolduran huzuruyla ön planda. 3 odası olan villada 6 kişi konaklayabiliyor. Lüks segmentteki modern iç dekoru ada ruhunu yaşatırken lüks detaylarından da geri durmuyor. Kendine ait bir havuzu da var.

Günlük 398 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Villa Fokas

fokas

Maroulas kasabasının tam kalbinde, Venedik mimarisinden etkilenerek 18.yüzyılda inşa edilen Villa Fokas, 1990 yılında restore edilerek bugünkü görünümüne kavuşmuş. 5 odalı, 11 kişi kapasiteli olan villanın bahçesi yüksek duvarlarla çevrili. Venedik stilindeki villanın orijinal karakteri korunmuş. Meyve ağaçlarıyla dolu bahçesi ve yüzme havuzu bölümü çok keyifli.

Günlük 557 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

HYDRA

Araç trafiğine kapalı olmaları sayesinde özgünlüğünü koruyan ve bozulmamayı başaran Hydra Atina’ya yakınlığı sebebiyle yerlilerin en gözde sayfiye yerlerinden. Geleneksel Yunan evleri, sevimli butikleriyle dolu sokakları, hareketli limanları ve faytonlarıyla keşfe değer…

Spiti Aria

aria

Limandan birkaç dakika yürüme mesafesinde yer alan Spiti Aria, Hydra Adası’nın nostaljik havasını yansıtan sempatik bir villa. 3 katlı villanın 4 odası var ve 8 kişi konaklayabiliyor. Zevkli iç tasarımında yüksek kalite mobilya ve kumaşlar tercih edilmiş. Saronik Körfezi ve adanın merkezi Chora manzarasına bakan villanın kendine ait havuzu da var. Adada araç kullanımı yasak olduğu için plajlara gitmek için limandan kalkan deniz taksileri kullanabilirsiniz.

Günlük 457 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

SPETSES

Yunanistan’ın görmeye değer yüzlerce adası olduğu bir gerçek ama bizce en güzellerinden biri hiç tartışmasız Spetses. 50’lerin 60’ların “dolce vita” ruhunu hâlâ yaşatan, sanki her an gözünde kocaman gözlükleriyle Onassisler’in bir köşeden karşınıza çıkabileceği gibi bir yer burası… Atina’nın köklü ve varlıklı ailelerinin yazlık evleriyle dolu olan ada; tıpkı bizlere sağdan sola faytonlarla gidilen ve çakıl mozaikli avlularda kahkaha seslerinin çınladığı daha eski, daha güzel ve daha masum günleri anlatan bir romandan fırlamış gibi… Spetses’i hakkıyla gezmek için; 26 kilometrelik özel bisiklet yolunda Argosaronikos Körfezi’nin eşsiz manzarasını izlemeli, Hadjiyannis Mexis Müzesi’ni ve Laskarina Bouboulina’nın Müzesi’ni gezmeli, Zogeria plajında denizin ve güneşin tadını çıkarmalı, tavernalarda taze deniz mahsullerini tek tek tatmalısınız.

Villa Bianca

bianca Ada merkezine ve plaja yakın mesafede bulunan Villa Bianca, Spetses’in asil görünümüne eşlik eder nitelikte. 5 odalı, 8 kişi kapasiteli olan villanın küçük bir de yüzme havuzu bulunuyor. Geleneksel Yunan çizgisinde, şık bir stilde dekore edilmiş. 19.yüzyılda inşa edilen bir malikaneden dönüştürülen bu villanın 1300 metrekarelik olağanüstü bahçesi ise göz alıcı.

Günlük 471 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

PAROS

Limanından kalkan geniş feribot seferi ağı ve içinde bulunan onlarca nitelikli turistik işletme & otel nedeniyle, Mikonos ile birlikte Kiklad Takımadaları’nın merkezi olan Paros, özellikle Mikonos’un pahalılığından şikayet eden ama aynı zamanda da Mikonos tarzı tatil isteyen seyahat severlerin uğraması gereken bir ada.

Villa Dryonisi

dryonisi

Adanın güneyinde konumlanan Villa Dryonisi Ege Denizi, Golden Beach ve Drios Koyu manzaralarına hakim. 4 odalı, 8 kişi kapasiteli villa geleneksel Kiklad mimarisinde inşa edilmiş. Yunan dekor dergilerine çıkan iç dekoru zarif ve modern bir stilde tasarlanmış. 3 katlı olan villa denize de yakın bir konumda.

Günlük 990 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Spiti Krios

 krios

Adanın kuzey tarafında bir tepe üzerinde yer alan Spiti Krios, konumu sayesinde Parika kasabası ve deniz manzarasıyla etkiliyor. 4 odalı, 8 kiş kapasiteli villa 2009 yılına yenilenmiş. Kiklad mimarisini yansıtan villanın içi ise Akdeniz stiliyle dekore edilmiş. Villanın terasla çevrili yüzme havuzu da keyifli. Plaj, araçla sadece 5 dakika uzaklıkta.

Günlük 285 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Villa Kypos

kyposNaoussa kasabasına yakın konumlanan Villa Kypos, bahçe içerisinde taş bir villa. Taş duvarlarla çevrili olan villa 4 odalı ve 7 kişi kapasiteli. Geleneksel ada ruhunu yansıtan villanın kendine ait havuzu da mevcut.

Günlük 300 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Spiti Farangas

farangas

Farangas Plajı’nda konumlanan Spiti Farangas, 2 odalı ve 6 kişi kapasiteli. 2008 yılında inşa edilen villa, Kiklad mimarisini yansıtıyor. Birbirinden bağımsız katları sayesinde farklı gruplara da kiralanabilen villanın terası deniz manzaralı. Farangas plajının adanın en güzel plajlarından olduğunu da unutmayın.

Günlük 400 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Spiti Krotiri

krotiri

Adanın kuzey tarafında yer alan Spiti Krotiri, yüksek noktada konumlanmasının avantajını deniz manzarasıyla gösteriyor. 3 odalı olan ve 6 kişi kapasiteli villa Kiklad mimarisinin sembolü taaş yapısıyla öne çıkıyor. Açık tonlarda dekore edilen villanın havuzlu terası koy ve Parikia kasabası manzaralı.

Günlük 546 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Makria Miti West

makria

Adanın güney tarafında yer alan Makria Miti West, diğer iki Makria Miti villalarıyla birbirine çok yakın. Aliki kasabasına birkaç dakika uzaklıkta yer alan villadan kolayca plaja da gidebilirsiniz. 3 odalı, 6 kişi kapasiteli lüks villa ada mimarisini yansıtıyor. Şık iç dekoru, çiçek bahçesi, havuz başıyla öne çıkıyor.

Günlük 714 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Villa Armonia

armoniaAdanın güneyinde, Ageria köyünün tepesinde konumlanan Villa Armonia, Antiparos manzaralı. 5 odalı, 10 kişi kapasiteli villa geleneksel ve modern mimarinin güzel bir sentezini sunuyor. Havuzlu bahçesi, keyifli terasıyla ada ruhunu yaşatan villa Farangas plajına araçla 5 dakika mesafede.

Günlük 795 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Pasiphae Villa

pasiphae

Adanın doğu tarafında yer alan Pasiphae Villa, Naxos adasına bakan özel bir konuma sahip. 2 binadan oluşan villa 10.000 metrekarelik ekolojik arazi üzerinde kurulu. Organik zeytin korusunun da bulunduğu villada, iki bina arasında havuz ve teras bulunuyor. Akdeniz esintileriyle şık bir stili var.

Günlük 850 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

ANTİPAROS

Paros açıklarında nispeten daha küçük bir ada olan Antiparos, kelimenin tam manasıyla bir “şehirden kaçış” destinasyonu. Korunaklı koyları ve bakir plajları ile nam salan bu şirin ada, bu yüzden dünyadan soyutlanmak isteyen Hollywood ünlülerinin son yıllardaki tercihi.

Villa Helena

helena

Antiparos’un güney ucuna doğru yer alan Villa Helena, büyüleyici deniz manzarasına sahip. 5 odalı, 11 kişi kapasiteli villa, geniş bir arazide yer alıyor. Ev sahibi ile aynı bahçede olan villanın havuzu ise sadece sizin kullanımınıza açık oluyor. Açık tonlarla, Akdeniz stilinde dekore edilen villaya en yakın plaj 100 metre uzaklıkta.

Günlük 784 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Villa Alexandra

alexandra

Adanın kuzeyinde, Antiparos kasabasına yakın yer alan Villa Alexandra denize yakın konumu ile öne çıkıyor. Bahçeden çıkıp, villanın önünden denize girebileceğiniz villa 5 odalı ve10kişi ağırlayabiliyor. Açık tonlarda, modern stilde dekore edilen evin bahçe ve terası çok hoş.

Günlük 857 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Villa Irma

irmaAdanın güneyinde yer alan Villa Irma, adadaki en yeni villalardan biri. 5 odalı, 11kişi kapasiteli villa deniz manzarası, geniş bahçesi ve modern tasarımıyla bir adım öne çıkıyor. Minimal çizgilerde dekore edilen villada ev sinema sistemi, masa tenisi gibi ayrıcalıklı detaylar da mevcut.

Günlük 1214 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

MYKONOS

Her sene, bir önceki senenin güzelliğini korumayı başaran Mykonos, granitten oluşan doğal yapısıyla bile başlı başına ne kadar orijinal ve farklı bir ada olduğunu kanıtlar nitelikte. Ege Denizi hiç bu kadar mavi görülmemişti… Ya da sadece Mykonos’tan baktığınızda öyle görünüyor. Nefes kesen ambiyansında, renkli bir hayatı olan Mykonos bize göre çekiciliğin, güzelliğin ve manzaranın ortak buluşma noktası! Nammos Beach’in unutulmaz partileri, Ornos Beach’in beyaz kumları ve sakin atmosferi, Caprice Bar’dan izlenen romantik günbatımı, Yunan sanatçıların çağdaş eserleriyle zenginleşen Efimerides Gallery, Le Corbusier’in eseri Paraportiani Kilisesi, yel değirmenleri ile kartpostalları süsleyen Chora bir adaya birden çok güzellik sığdırmayı başarıyor.

Studio Penelope

penelopeAdanın doğu yakasında yer alan Studio Penelope, taş binasıyla tipik Kiklad mimari örneği sunuyor. 3 odalı, 6 kişi kapasiteli villa, 6 evden oluşan bir kompleksin köşe evi. Naxos ve Paros adalarını gören deniz manzarası, Akdeniz stili dekoruyla konforlu. Havuzu olmayan villadan 5-10 dakika yürüyerek Lia Beach’a gidebilirsiniz.

Günlük 253 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Villa Aimilia

aimiliaAdanın güneydoğusunda yer aalan Villa Aimilia, rüzgardan korunaklı konumuyla dikkat çekiyor. Denizden yüksek konumda bulunan 4 odalı, 8 kişi kapasiteli villa geleneksel taş binası ve manzaralı havuzuyla kusursuz keyif sunuyor. Stil sahibi mobilyalarla dekore edilen villada tasarım parçalar göze çarpıyor. Lia Beach ve Ano Mera kasabası araçla birkaç dakika uzaklıkta.

Günlük 999 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

SANTORİNİ

Ege Denizi’nin incisi Santorini Adası, bir doğal afetin yarattığı, saf bir mucize aslında. Denizden yüzlerce metre yukarıda, volkanik bir dağa kurulmuş olsa da, Santorini, denizin içinde gibi hissettiren romantik terasları ve şirin köyleriyle insanı büyülüyor. Antik Minos Medeniyeti’nin izlerini taşıyan Santorini, mavi kubbeleriyle büyüleyen beyaz kiliseleri, Ege Denizi’ne tepeden bakan, kayalıklar üzerine inşa edilen binalarıyla kendine hayran bırakıyor.

Spiti Anemos

anemosPitoresk Oia kasabasına yürüme mesafesinde olan Spiti Anemos, 3 odasıyla 6 kişi ağırlayabiliyor. Kiklad mimarisindeki villa ada ruhuna uygun huzur veren bir stilde dekore edilmiş. 4 villadan oluşan bir arazide yer alan Spiti Anemos’un özel terasından deniz manzarasını seyredebilirsiniz.

Günlük 614 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.