Yeni Yılı Coşkuyla Karşılayabileceğiniz En Keyifli Yılbaşı Rotaları

15 Aralık 2021

Soğuyan havaya rağmen içimizi ısıtan ve seyahatlerimizi keyifli bir kış rotasına dönüştüren yılın en güzel dönemine girdik. 2021’e veda edip 2022’yi umut ve heyecanla karşılayacağımız yılbaşı gecesi hafta sonuna denk geliyor.

Yeni yılda beyazla kaplanan çatılar, beyaz örtülü çam ağaçları hayalinizdeki görüntüyse yılbaşını Türkiye’nin gözde kayak merkezleri UludağKartalkaya ve Palandöken’in kartpostalları aratmayacak güzellikteki keyifli atmosferinde geçirebilir ya da Ege’nin huzur dolu ambiyansında ve ılıman ikliminde Bodrum’da sevdiklerinizle birlikte karşılayabilirsiniz. 2 veya 3 gece konaklamalı en keyifli yurt içi yılbaşı programlarını sizler için hazırladık.

Şömine başında oturup sıcak çikolatanızı içmek, gündüzleri kayak yapmak, ateş başında eğlenmek ve çok daha fazlası için; ev ortamında konfor sunan hizmet anlayışı ve misafirperverliğiyle konuklarını ağırlayan Grand Yazıcı Uludağ; misafirlerine klasik bir konaklamadan çok daha fazlasını deneyimleme fırsatı sunan Kaya Uludağ Hotel; Uludağ’ın panoramik manzarası ve canlı müzik eşliğinde her biri ziyafete dönüşen yılbaşı aktiviteleri ile Karinna Hotel; dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezi olarak hizmet veren Dorukkaya Ski Montain Resort; lüks ve butik dağ oteli konsepti ile dekore edilen Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort; “Kapıdan kayağa” konsepti ile kayak tutkunlarının tam beklediği kolaylığı sağlayan Grand Kartal; Erzurum’un kalbi Palandöken’de cazip bir buluşma noktası olan, dağ oteli mimarisi ile Palandöken’e renk katan Polat Palandöken; karlı yamaçlarının nefes kesici manzarasına sahip Palandöken’in zirveye en yakın oteli Dedeman Palandöken  ve yeni yılı Ege’nin huzur dolu ambiyansında, ılıman ikliminde karşılamak isteyenler için 4 gün sürecek bir yılbaşı festivali hazırlayan Six Senses Kaplankaya’da çok keyifli bir yılbaşı tatili sizleri bekliyor.

En Keyifli Yurt İçi Yılbaşı Programları

Karlarla kaplı nefes kesen manzaralar eşliğinde şömine başında oturup sıcak çikolatanızı içmek, yılbaşı akşamı müzik, lezzet ve eğlenceyi buluşturan programlar, gündüzleri kayak yapmak, ateş başında eğlenmek ve çok daha fazlası sizi bekliyor. 30 Aralık 2021 – 2 Ocak 2022 tarihlerinde geçerli olan, 2 veya 3 gece konaklamalı en keyifli yılbaşı programlarından birini seçin, 2022’ye çok keyifli minik bir tatil ile girin. En keyifli yılbaşı programları ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Size özel seyahat tasarımı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.