Türkiye’nin Toskanası’nda Bağ Bozumu Zamanı!

04 Eylül 2018

15 Eylül – 22 Eylül – 29 Eylül – 6 Ekim

Çift Kişilik Oda’da Kişi Başı 1.700 TL

Her tarafı denizle çevrili coğrafyası, yemyeşil doğası ve bağlarıyla kendine has bir bölge olan Trakya bugün “Türkiye’nin Toskanası” olarak anılıyor. Doğası, bağları, tasarımı ve Spa merkeziyle şehir hızına mola vermek isteyenlerle Türkiye’nin en lüks bağ oteli Hotel Caeli’de buluşuyoruz. Hem de bu kez, bağ bozumu zamanında bu özel ritüelin bir parçası oluyoruz.

Bağ Bozumu gezinizde Suvla Shop, Eceabat’ta alacağınız ve Eceabat Bölgesi’nde yetişen doğal ürünlerle hazırlanan öğle yemeğiniz, Hotel Caeli’nin şefinin özenle hazırladığı Bağ Bozumu Menüsü, Porta Caeli bağlarında ve şaraphanesinde yaşayacağınız bağ bozumu deneyimleri ve leziz şaraplarının tadı unutulmaz izler bırakacak. 

Tarihi Gelibolu yarımadasının hem tarihi, hem kültürel hem de doğal güzelliklerini alan Porta Caeli bağlarının ortasında açılan Hotel Caeli ise sizi, tabiatla kucaklıyor. 1.700 dönümlük bir arazide hem bağcılık tutkusunu hem de butik otel konseptini buluşturan Hotel Caeli, Latince’de “Cennet Kapısı” anlamına geliyor. 

İsimlerini dünyanın seçkin üzümlerinden alan 21 oda ve süitinde hem vücudunuza hem de ruhunuza iyi gelecek lüks detaylar ön plana çıkıyor. Spa merkezi ise şık ve dingin dekorasyonu; vinoterapi sistemi, buhar odaları, şok havuzu gibi imkanlarıyla kendinizi şımartmanıza imkan veriyor.

15 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında hafta sonu, 1 gece konaklamalı Bağ Bozumu gezilerimiz ile hem doğaya hem de kendinize zaman ayırmanın tam sırası! Bağ Bozumu günleri ile bağlar arasında dolaşmanın, üzümleri toplamanın, tadımlara katılmanın keyfini yaşayacaksınız. 

Detaylı Program Bilgisi için tıklayın!

Ücret Bilgisi

 • İki Kişilik Oda’da Kişi Başı:  1.700 TL
 • Single Konaklama Farkı: 900 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Hotel Caeli’de 1 gece, kahvaltı dahil konaklama 
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • 1 Brunch
 • 1 Öğle yemeği
 • 1 Akşam yemeği 
 • Rehberlik Hizmeti 
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler 
 • Şahsi harcamalar


Detaylı program bilgisi ve rezervasyon için:

travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 – 137

JULES VERNE GEZİLER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Mesajınız kapsamında bizlere iletmiş olduğunuz veriler arasında; ırk, etnik köken, siyasi
  düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika
  üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  biyometrik ve genetik verilerin bulunmadığından emin olmanızı rica ederiz.
  *Doldurulması zorunlu alanlar
  Bilgi güvenliğiniz bizim için önemli, o yüzden %100 gizlilik sunuyoruz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

  Onay vermiş olmanız halinde kişisel verileriniz ABH Turizm Temsilcilik ve Ticaret A.Ş.- (JULES VERNE BUSINESS MICE TRAVEL) tarafından;

  Ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğenilerinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; analiz, segmentasyon veya hedefleme çalışmalarının yürütülmesi; size özel ürün veya hizmet tekliflerinin, yeni ürün duyurularının, kampanyaların, promosyonların sunumu ile diğer pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi; anket ve müşteri memnuniyet ölçümü çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle elektronik yollarla iletişime geçilmesi amaçları ile işlenebilecek ve amaçlar doğrultusunda hizmet aldığımız üçüncü kişi tedarikçilerimizle paylaşılabilecektir.